Eurolot: Z Warszawy do Zadaru

Eurolot: Z Warszawy do Zadaru Linie Eurolot zaoferują kolejne połączenie międzynarodowe w ramach własnej siatki połączeń. Tym razem polecimy z Warszawy do chorwackiego Zadaru, a rejsy będą realizowane będą raz w tygodniu. Przewoźnik początkowo informował na swojej stronie internetowej, że loty będą odbywać się w piątki, ale teraz zmieniono dzień na sobotę. Na tę chwilę nie udało nam się potwierdzić w...
15/03/2012 16:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_70101 2012-05-09 10:43   
gosc_70101 - Profil gosc_70101
mnie bardziej odpowiada eurolotem z krakowa do dubrownika:D ale to tylko dlatego, ze mam blizej do krakowa, niż warszawy :D:D:D
gosc_86b86 2012-03-23 13:51   
gosc_86b86 - Profil gosc_86b86
Kapitalny pomysł !Jestem żeglarzem i biorąc pod uwagę że jedyny rozsądny lot był dostępny do Splitu przez Budapeszt.Obecnie Malev już nie funkcjonuje więc decyzja o lotach do Zadaru-super.
gosc_51dca 2012-03-20 13:41   
gosc_51dca - Profil gosc_51dca
Kocham Chorwację i wróżę sukces temu połączeniu. Cenowo jak najbardziej korzystnie tym bardziej ,że teraz za osoby do 18roku życia płąci się połowę.
aguirre 2012-03-17 09:24   
aguirre - Profil aguirre
Kierunek dobry, bo ludziom pracującym szkoda czasu na wielogodzinne telepanie się samochodem. Tyle że będzie to pewnie czarter-mix, gdzie większość miejsc opchną konsorcjum biur podróży. Ale zawsze mnie dziwiło, czemu do Chorwacji jest więcej lotów z Węgier czy Czech, niż z Polski? Też bym wolał loty regularne i inna częstotliwość, ale bądźmy szczerzy - na trasach do Chorwacji kierunek ruchu jest tylko jeden - z Polski.
jjemiolo 2012-03-16 21:01   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Trasa powinna sie udac. Ale bylaby jeszcze lepsza gdyby ja firmowal LO a nie ELO, bo bylyby przesiadki. LO powinien teraz przywrocic ZAG bo chyba daloby sie zarobic na Chorwatach dopingujacych swoich na Euro. Podobnie jeszcze bardziej zwiekszych oferte na Ukraine - jesli tylko to legalnie mozliwe.
gosc_d0112 2012-03-16 14:31   
gosc_d0112 - Profil gosc_d0112
Nie zapominajcie o żeglarzach. Wiele polskich firm organizuje rejsy z Zadaru. Dla tych osób samolot może być idealny. Dojazd autokarem w dwie strony to także 400 zł, a w kwestii czasu i komfortu podróży nie ma porównania.
spotter10 2012-03-16 14:29   
spotter10 - Profil spotter10
Ja mam wiedzę odnośnie połączeń jakie są z Polski do Chorwacji oraz kosztów. Mimo to w tym roku decyduję się na przejazd samochodem. Tak zdecydowaliśmy z kilku powodów: 1. najczęściej rejsy do Chorwacji są tylko raz w tyg. a nas interesuje pobyt 10 dniowy. 2. Jadąc samochodem możemy sobie zwiedzić kilka miejsc po drodze. 3. Chcemy sobie zrobić objazdówkę po Chorwacji i nie tylko. 4. Samochodem zabierzesz znacznie więcej rzeczy a w samolocie masz limit, zaś niektóry sprzęt i tak jest dodatkowo płatny. Ogólnie rzecz biorąc zrobiliśmy bilans i wyszło nam, że i kosztowo i logistycznie bardziej nam się opłaca samochód. A komfort - jadę tak, że mam tylko 150 km zwykłej drogi a tak same autostrady. Samochód też komfortowy. Więc podsumowując: to, że wiele osób jeździ a nie lata niekoniecznie może wynikać z ich niewiedzy.
first 2012-03-16 12:10   
first - Profil first
Bo przeciętni ludzie nie mają wiedzy o połączeniach lotniczych do Chorwacji. Wielkie zdziwienie zazwyczaj budzi u naszych klientów informacja, że od kilku lat w sezonie wakacyjnym można z Warszawy polecieć bezpośrednio do Dubrovnika i Splitu (kupić nawet same bilety lotnicze). Teraz dojdzie jeszcze Zadar. To aż trzy trasy z Warszawy do Chorwacji.
marecki 2012-03-16 11:09   
marecki - Profil marecki
W przyzwoitch cenach (a takie się zapowiadają) i częstotliwości raz w tygodniu rejs na pewno będą latały full natomiast czy takie skakanie to dobra strategia dla K2 - zobaczymy...
aynis 2012-03-16 10:51   
aynis - Profil aynis
Samochód wybraliśmy ze względu na to, żeby pozwiedzać sobie Chorwację. Mieszkaliśmy na wyspie Krk, a zjechaliśmy aż do Dubrownika zwiedzając po drodze wiele miejsc. W tamtym czasie bilet na samolot dla 5 osób wychodził o wiele drożej niż podróż samochodem i to jeszcze z instalacją na gaz ;)
deney 2012-03-16 10:50   
deney - Profil deney
@ piotrek737 - samochod mozna wynajac w Chorwacji na miejscu, mozna korzystac z miejscowej komunikacji, jadac samochodem winka nie mozna sie napic... Chodzilo mi o to, ze ludzie jezdza samochodem do Chorwacji z przyzwyczajenia, bo zawsze tak jezdzili, wszyscy tak robia i nie biora pod uwage innych mozliwosci. A pod wzgledem kosztowym samolot moze wyjsc obecnie podobnie, a dla wielu (jasne, ze nie wszystkich) bedzie to lepsze rozwiazania :)
gosc_8f38b 2012-03-16 10:42   
gosc_8f38b - Profil gosc_8f38b
Wybieramy samolot, po zbyt szybko żyjemy. Ja na przykład nie mam czasu na jazdę dwa dni na wakacje. Lecę samolotem, a na miejscu wynajmuję samochód. Co jest i szybsze, i bardzo często tańsze.
piotrek737 2012-03-16 10:35   
piotrek737 - Profil piotrek737
deney: A nie bierzesz tego pod uwagę, że ktoś jadąc samochodem może sobie zobaczyć coś po drodze, a i na miejscu samochód się przyda bo też można podjechać w różne miejsca ;)?
deney 2012-03-16 10:23   
deney - Profil deney
@aynis I co, wygodnie było? ;) Szybko? ;) Przy obecnych cenach paliwa, biorac pod uwage czas i zmeczenie naprawde oplaca sie wybrac samolot - nie dziwi mnie, ze Eurolot (Warszawa) i Croviva (Poznan) ruszaja z lotami do Zadaru
aynis 2012-03-16 10:11   
aynis - Profil aynis
Lubią, ale najczęściej jeżdżą tam samochodami. Bo "całkiem" blisko. Sama do Chorwacji też wybrałam się samochodem.
gosc_56fb8 2012-03-16 09:52   
gosc_56fb8 - Profil gosc_56fb8
No fajny kierunek. Dziwi mnie,ze Mol jeszcze nie lata z KRK or WRO do ZAD. Polacy lubią Chorwację.
spotter10 2012-03-16 09:39   
spotter10 - Profil spotter10
Tak samo szalone się wydawały połączenia do Popradu, a okazały się sukcesem. To też typowo wakacyjny kierunek. Jeżeli ELO, podobnie jak na Słowację, zaoferuje pakiety pobytowe z przelotem, to może mieć bardzo ładne zainteresowanie. Trzymam za nich kciuki i czekam na kolejne nowości.
gosc_405ff 2012-03-15 19:18   
gosc_405ff - Profil gosc_405ff
Super mam nadzeje ze to wypali. Mam Rodzine w Chorwaci i jak bym byl w Polsce wy przyszlym roku to bym wlasni ich odwiedzil. A lot ELO byl by super
gosc_16274 2012-03-15 17:40   
gosc_16274 - Profil gosc_16274
niech zgadnę - połączenie na dokładnie trzy miesiące - otworzą tuż przed Euro by przylecieli Chorwaci, a w lipcu i sierpniu polecą nasi turyści. W sumie niezły pomysł.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy