5 pytań do... Michała Kaczmarzyka

5 pytań do... Michała Kaczmarzyka Od maja LOT Services działa pod nową nazwą - LS Airport Services S.A. Zmiana ta jest wynikiem połączenia LOT Services z LOT Cargo oraz zmianą właściciela. O zmianach rozmawiamy z Michałem Kaczmarzykiem, prezesem LS Airport Services.Pasazer.com: Najpierw LGS, potem LOT Services, i teraz LS Airport Services. W ciągu niespełna dwóch lat spółka zmieniała kilkukrotnie swoja...
07/06/2011 11:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_9e1d5 2019-02-01 16:15   
gość_9e1d5 - Profil gość_9e1d5
Pamietam kolesia z LS airport , nadety bufon jego sposob na rozwoj to byly zwolnienia i niewolnicze pensje
antyoszolom 2011-06-10 00:30   
antyoszolom - Profil antyoszolom
november: Ale z tym Eurolotem to się zagalopowałeś troszkę ;) To nie LOT sprzedał Eurolot tylko Ministerstwie Skarbu Panstwa sobie przejął Eurolot poprzez pomoc prezesa Dąbrowskiego, który to kiedyś w tymże Ministerstwie pracował. Owszem MSP połyka wszystko bo są to świetne przechowalnie dla amatorów biznesu lotniczego. A to, że za nasze pieniądze? To kogo to obchodzi ważne, że oni mają :) Ale fakt faktem to technika powinna zostać sprzedana w pierwszej kolejności bo za dobrze to w niej niestety nie ma.
november 2011-06-10 00:00   
november - Profil november
I dlaczego pan Prezes wygląda jak grabarz , nie umniejszając grabarzom ;)
november 2011-06-09 23:59   
november - Profil november
KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ W PLL LOT SIĘGA SZCZYTU!!!
Cudnie, LOT S.A. sprzedał spółkę, którą niedawno utworzył. WSPANIALE !!!! Tylko pytanie komu ? Ano Skarbowi Państwa i Regionalnemu Funduszowi Gospodarczemu S.A (należącemu do Skarbu Państwa) LOT sprzedał też EUROLOT - Skarbowi Państwa - sukces !!! .LOT sprzedał spółki handlingowe PPL Porty Lotnicze (Skarb Państwa) Pewnie sprzeda też Petrolot i Technikę . Pytanie komu??? Skarbowi Państwa ?
SKARB PAŃSTWA łyka wszystko jak głodny pelikan? Tylko dla czego mam wrażenie , że te spółki niewiele są warte ??? i dla czego za moją kasę ;(((
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy