Rzeszów: Split i Burgas w wakacyjnej ofercie lotów

Rzeszów: Split i Burgas w wakacyjnej ofercie lotów Uzupełniają one wcześniej ogłoszone trasy krajowe – do Gdańska i Szczecina – oraz międzynarodowe połączenia z Zadarem i Newarkiem. Do Jasionki wracają również loty czarterowe do tureckiej Antalyi i Bodrum oraz Monastyru w Tunezji.Rzeszów - Split  Rzeszów - Burgas Rzeszów - Zadar  - Prezentowana dziś oferta lotów na sezon wakacyjny to efekt dobrej...
27/05/2021 16:44   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kinder 2021-06-15 10:49   
kinder - Profil kinder
W RZE w kwietniu 3346 a w maju 5206 paxów.
jsg 2021-05-31 12:42   
jsg - Profil jsg
W zeszłym roku leciałem na trasie RZE-BOJ i samolot był pełny. Oczywiście na podstawie jednego lotu trudno coś wywnioskować, ale wydawało mi się, że zapotrzebowanie na tej trasie było. Nie dziwi mnie decyzja LOT o przywróceniu tego sezonowego połączenia w tym roku (podobnie jak i trasy do GDN).
jjemiolo 2021-05-28 01:49   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Przepraszam za dwa wczesniejsze dublujace sie komentarze. Wyniklo to stad, z mojej strony mialem odpowiedz ze pierwszy nie zostal przyjety, wiec popelnilem to samo ponownie. Generalnie, mam problemy z korespondencja z Pasazerem. Klade to na barki odleglosci i roznicy czasu. Pozdrowienia dla wszystkich uzytkownikow. Jurek
jjemiolo 2021-05-27 19:51   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Dlaczego mapce polaczen LO z RZE zaznaczono SPU w miejscu gdzie jest DBV? Czyzby chodzilo o sugestie ze ZAD i SPU (oba z lotami z RZE) sa dalej od siebie niz sa w rzeczywistosci?
jjemiolo 2021-05-27 19:48   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Nie wiem kto wyprodukowal mapke polaczen z RZE, ale zanim ja opublikowal powinien sprawdzic ze SPU jest zaznaczony w miejscu gdzie jest DBV. Czyzby chodzilo o probe "wytlumaczenia" ze ZAD i SPU sa dalej od siebie niz w rzeczywistosci?
jjemiolo 2021-05-27 19:19   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Kazde nowe polaczenie, zwlaszcza spoza WAW, cieszy. Jednakowoz zastanawiaja niektore najnowsze letnie propozycje. BOJ i SPU z RZE maja sens, bo juz byl wczesniej Bulgaria i Chorwacja z RZE byly. Z tym ze zamiast drugiego punktu w Chorwacji, loty do Grecji moglby byc bardziej atrakcyjne. W sumie RZE wyglada calkiem niezle latem, glownie dzieki LOTowi..
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy