Na pokład KLM tylko z negatywnym testem

Na pokład KLM tylko z negatywnym testem Wymóg posiadania testu RT-PCR wykonanego na maksimum 72 godziny przed momentem przylotu do Holandii będzie obowiązywał od 29 grudnia br. Dotyczy to pasażerów wszystkich lotów przybywających na jakiekolwiek lotnisko w tym kraju, w tym także osób planujących jedynie tranzyt np. w amsterdamskim porcie Schiphol. Akceptowane będą zaświadczenia...
25/12/2020 09:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pozpiotr 2020-12-28 15:10   
pozpiotr - Profil pozpiotr
@teemu
tak, wiem że to rząd, ale i tak się wkurzyłem.
Udało mi się umówić na test na 2, oby "priorytet" zadziałał...
teemu 2020-12-27 23:39   
teemu - Profil teemu
@pozpiotr: to nie KLMnie pomyślał, tylko holenderski rząd podjął taką decyzję - wymóg okazania negatywnego testu dotyczy każdego pasażera wlatującego do Holandii. Sam lecę 3. stycznia i też się wkurzyłem, ale da się znaleźć punkty które robią testy 2.01 i jak dopłacisz za "priorytet" to wynik i zaświadczenie masz tego samego dnia. Tylko nie są to najpopularniejsze sieciówki medyczne typu luxmed, bo oni rzeczywiście mają pozamykane
pozpiotr 2020-12-27 20:06   
pozpiotr - Profil pozpiotr
A niech ich...
Na 4 stycznia mam przewidziany wylot z KL, więc test musiałbym zrobić 1. Oczywiście nie zrobię, bo świątecznie wszystko będzie zamknięte, w niedzielę 3go ten sam problem, pozostaje sobota choć mam mocne wątpliwości czy wtedy uda mi się cokolwiek załatwić. Chyba KL trochę nie pomyślał :/
elfinno 2020-12-26 11:59   
elfinno - Profil elfinno
No to stracą trochę podróżujących za rzeczy pozostałych linii które takowego wymogu nie mają. Nie rozumiem naprawdę niektórych obostrzeń to zalicza się do jednych z głupszych szczególnie dla pasażera tranzytowego
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy