PPL kontra Sky Europe

PPL kontra Sky Europe W dniu 23 lutego br. linie lotnicze SkyEurope opublikowały oświadczenie, w którym znalazło się wiele nieprawdziwych informacji dotyczących relacji miedzy przewoźnikiem, a zarządem warszawskiego Portu Lotniczego im F. Chopina, Przedsiębiorstwem Państwowym „Porty Lotnicze”. SkyEurope zarzuca nam, że nie możemy zapewnić miejsc parkingowych, umożliwiających...
28/02/2005 13:47   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
anna 2005-04-06 11:04   
anna - Profil anna
czy chcielibyscie opowiedziec te historie prasie. Mysle, ze najwyzszy czas, by takie niedopuszczalne praktyki Sky Europe po prostu rzetelnie opisac. Jesli nie chca powaznie traktowac klientow to niech odejda z naszego rynku i niech skoncza nabierac kolejnych klientow. Napiszcie w tej sprawie maile do "Super Expressu" - zobacz link
Mobby 2005-03-03 09:03   
Mobby - Profil Mobby
troche to intrygujace... tanim liniom lotniczym powinno zalezec na pokryciu rynku, czyli lataniu z wielu miejsc a przez to dostepie do klienteli w wielu regionach. A tu Sky opuszcza lotnisko stoleczne, najwieksze w kraju... Czysta strata klienta, ktorego inne linie linie zapewne, przejma .. Swoja droga, interesujace, ze zaden inny tani przewoznik nie zglasza takich problemow z Okeciem ...
yannkes 2005-03-02 08:03   
yannkes - Profil yannkes
Ich system rozsylania maili jest tak fantastyczny jak cala linia. Do mnie potwierdzenia skasowania lotu czasem przyjda po angielsku, czasem po polsku. Nie bede wspominal o otrzymywaniu potwierdzen rezerwacji, ktore ostatnio rzadko przychodza w tym samym dniu. Najczesciej wyglada to tak, ze musze do nich zadzwonic by wyslali jeszcze raz i wtedy przychodza oba. Jeden wielki shit...
DO WAWA 2005-03-02 07:03   
DO WAWA - Profil DO WAWA
SkyEU wynosi sie z Wwy, przynajmniej jesli chodzi o nowe poLaczenia :

zobacz link
"SkyEurope przydziela nowe loty do Krakowa, zamiast do Warszawy"

2 strony pluja na siebie, a kto traci?

wawa 2005-03-01
Oni stanowia konkurencje dla LOTu bo lataja do normalnych lotnisk nie tak jak Wizz gdzies poza miastem wiec trzeba bylo im utrudnic zycie odebrac sloty itp., dziwie sie ze sie calkiem z Wawy nie wyprowadzaja
wawa 2005-03-01 12:03   
wawa - Profil wawa
Oni stanowia konkurencje dla LOTu bo lataja do normalnych lotnisk nie tak jak Wizz gdzies poza miastem wiec trzeba bylo im utrudnic zycie odebrac sloty itp., dziwie sie ze sie calkiem z Wawy nie wyprowadzaja
yannkes 2005-03-01 09:03   
yannkes - Profil yannkes
mi tez Sky wiele rejsow odwolal, tylko ze gorzej jak klient ma leciec dalej, np. do irlandii. Po prostu przy takiej niestabilnosci planu rejsow nie ma sensu kupowac ich bilety...
trd 2005-03-01 03:03   
trd - Profil trd
Ja rowniez dostalem wlasnie wiadomosc, ze moj lipcowy lot z Amsterdamu do Krakowa zostal odwolany. Wiedzialem o tym wczesniej, wiec dlatego do nich wczoraj zadzwonilem i zmienilem terminy podrozy. A teraz dostalem meila o skasowaniu lotu. Jak mam to rozumiec? Wedlug nowej wersji mojej rezerwacji, moj przelot sie odbedzie. Czyzby Sky Europe automatycznie wysylal maile do swoich pasazerow bez sprawdzania, czy juz sami pozmieniali rezerwacje?
kuba 2005-03-01 02:03   
kuba - Profil kuba
cos sie zlego ze sky europ dzieje własnie dowiedziałem sie że mój lot z londynu do krk zosta przesuniety i zamiast o 20 lece o 8 rano co mi jest nie na reke bo mam przesiadke na ryanaira i teraz niweiem co zrobic nawet nieprzysłali zadnego powiadomienia
2005-02-28 06:02   
 - Profil
to sa jakies jaja normalnie skyeurope w ciagu 1 tygodnia 2 razy odwolal jeden lot - mój lot! ha! fajnie co? :>
wawa 2005-02-28 02:02   
wawa - Profil wawa
To sa zarty, jak to jest mozliwe ze przydzielaniem czasu operacji na Etiudzie zajmuje się facylitator, będący pracownikiem PLL LOT S.A, to jest po prostu nie do pomyslenia w cywilizowanym kraju!!!!!!!!!!!!!!!!! widac my nie jestesmy cywilizowanym krajem
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy