Koniec Lavazzy na pokładach LOT-u

Koniec Lavazzy na pokładach LOT-u - Polskie Linie Lotnicze LOT współpracują z firmą Global Coffee Group, dostawcą kawy Mokate, od 2017 roku. W ramach tej kooperacji oferowaliśmy kawę tego producenta pasażerom LOT Economy Class. W związku z tym, że nasze relacje układają się bardzo dobrze, postanowiliśmy pod koniec zeszłego roku rozszerzyć obecność produktów Mokate na naszych pokładach. Kawa Mokate...
03/02/2020 14:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_76390 2020-02-23 20:42   
gość_76390 - Profil gość_76390
Lavazza na Lokatę, to tak jak by z Mercedesa przesiąść się do Clio!
Ja był tu proponował Illy, bo kazdy wie ze to Rolls-Royce wśród kaw!
gość_edf2d 2020-02-05 18:42   
gość_edf2d - Profil gość_edf2d
gość_50f81 - to nie zrzędzenie, bardziej szydzenie, że LOT totalnie tnie koszty, stara się wprowadzać produkty najtańsze, no ale przecież polskie! Takie oszczędności to żadne oszczędności. Dobre bo polskie! Niestety coś co dla wielu przewoźników jest co najmniej standardem, okazuje się być dla LOTu za wysokim progiem. No ale jakoś nie dociera do nich, że w ten sposób spora część pasażerów będzie oceniać ich gorzej. A chyba mają przyciągać coraz to więcej klientów?
gość_20092 2020-02-04 23:53   
gość_20092 - Profil gość_20092
gość_50f81: brawo! Oto najważniejsza pozycja baru pokładowego polskiego pasażera-patrioty - butelka mocnego alkoholu. Ale wtedy faktycznie kawa nie ma znaczenia...
Jaro 2020-02-04 21:36   
Jaro - Profil Jaro
Mokate trudno nazwać kawą. Moje ostatnie doświadczenia z tym przewoźnikiem są niestety bardzo negatywne. Poziom serwisu systematycznie zbliża się do dna.
gość_bc378 2020-02-04 16:14   
gość_bc378 - Profil gość_bc378
blue_sky nie wiem co jak jest robione ale Lavazza smakuje o niebo lepiej od tej Mokate. Kiedys probowano mi wmawiac ze wyrob czekoladopodobny to to samo co czekolada nie dalem sie nabrac teraz rowniez. A pewnie chodzi o obnizenie kosztow i szukanie pieniedzy aby utrzymac nowy nabytek Condora. Co do PrincePolo czy tylko ja mam wrazenie ze ten obecny nijak sie ma w smaku do tego kiedys produkowanego w Cieszynie bo wszystc obecni wlasciciele firmy cos od siebie dodawali do skladu aby 'polepszyc' i rezultat jest taki ze dla mnie to juz nie jest to co kiedys bylo.
gość_50f81 2020-02-04 14:58   
gość_50f81 - Profil gość_50f81

Zrzedy i marudy, widze, ze afera kawowa, afera o prince polo to naprawde sprawa tak wazna, ze trzeba podnosic krzyk.
LOT ma fajny produkt pokladowy. Kawa w samolocie nie musi byc kawusia crema bo podniebienie jasnie panstwa, z ktorej czesc leciala pewnie na zmywak, nie wyczuje roznicy.
Pozatym nawet krytykwany, a nie ujety w temacie, platny skybar jest super.
Ostatnio stwierdzilem, ze LOT ma najtanszy sky bar z tych jakie znam.
2 buteleczki mocnego alkoholu po 12 PLN plus red bull za 8 PLN zaplacilem 32 zlote = 7,50 € i bylem zachwycony, ze tak tanio.
Naprawde darujcie sobie ta dyskusje, zawsze mysle jak takie rzeczy czytam, ze polski narod juz zidiocial zupelnie. A mam taka sympatje do Waszego kraju.
Pozdrawiam, sasiad zza drugiej strony Odry.
blue_sky 2020-02-04 14:54   
blue_sky - Profil blue_sky
@wodzduzybaton A czy Ty uważasz, że jakakolwiek kawa liofilizowana ma coś wspólnego z prawdziwą parzoną kawą??? To, że ma nazwę Lavazza, czy Jacobs, czy jaka bądź inna, to jest to produkt zdecydowanie innej klasy niż zwykła kawa parzona. I dlatego uważam, że artykuł tak naprawdę jest o niczym. Zwłaszcza, że zdecydowana większość komentujących tu osób pije tą kawę już od ponad dwóch lat, bo nie wydaje mi się, żeby wszyscy oni latali na co dzień klasą biznes.
gość_4efda 2020-02-04 13:48   
gość_4efda - Profil gość_4efda
blue_sky: a kto Ci powiedział, że nikt nie zauważył różnicy w smaku? To, że nie było szumu wokół zmiany nie oznacza, że nikt na nią nie zwrócił uwagi. Pasażerowie ją piją, bo na pokładzie przecież innej nie dostaną, więc biorą co jest.
Druga strona medalu jest taka, że jeśli tylko ktoś zwraca uwagę na ubożenie serwisu pokładowego w Locie zaraz krzyk podnosi tu tłum obrońców sugerujących, że w d*** się przewraca.
Prince polo jest znakomitym przykładem źle pojętego patriotyzmu. Właścicielem firmy Olza został zagraniczny koncern, to prawda, ale ta firma nadal daje pracę polskim pracownikom i płaci podatki w Polsce, a Grześki nawet nie umywają się do PP. Ot, zwykły erzac. Guzik prawda, że ma znaczenie polskość firmy, znaczenie ma kasa. Pojedynczy wafelek różni się ceną zaledwie o kilka groszy, ale decydujący dostają tabelki excela, gdzie te grosze się sumują do całych zapewne kilku tysięcy złotych rocznie. To, że w porównaniu z innymi wydatkami to są grosiki jest już mniej ważne.
wodzduzybaton 2020-02-04 13:05   
wodzduzybaton - Profil wodzduzybaton
@blue_sky Czy wszystko co polskie musi być lepsze? Przecież ta „kawa” Mokate to ma tyle wspólnego z prawdziwą kawą, co ja z baletnicą!
blue_sky 2020-02-04 12:28   
blue_sky - Profil blue_sky
Skoro kawa Mokate jest w podawana w klasie eco z górą dwa lata i nikt z Państwa jakoś do tej pory z tego powodu nie umarł (czytaj nie zauważył różnicy w smaku), to albo jesteście "wyjątkowymi" kawoszami, albo zwyczajnie jesteście idiotami w tym temacie. Czy wszystko co zagraniczne musi być lepsze? Przecież ta kawa Lavazza to ma tyle wspólnego z prawdziwą kawą, co ja z baletnicą! W momencie kiedy jest to produkt liofilizowany, to darujcie sobie, ale czy jest to produkt włoski, francuski czy też polski, to różnica w smaku jest ŻADNA!
gość_24be5 2020-02-04 11:45   
gość_24be5 - Profil gość_24be5
Prince Polo to była długoletnia tradycja, teraz chemiczny śmietnik do picia zamiast porządnej światowej marki kawy. Z tą drożdżówką to tak na serio? XD Następne chyba faktycznie placki ziemniaczane z cukrem :/ Wiejskie Linie Lotnicze LOT.
lyngbyvej 2020-02-04 08:42   
lyngbyvej - Profil lyngbyvej
Ja za tym żeby promować polskie produkty, ale jednak Mokate instant to nie Lavazza. Jak dla mnie o krok za daleko...
gość_cf95f 2020-02-03 23:33   
gość_cf95f - Profil gość_cf95f
@gość_814b9 pewnie, walić jakość :D to może czas skończyć z wizerunkiem narodowego przewoźnika tradycyjnego i przyznać się do standardów lowcosta (ups, nawet FR serwuje Lavazze...). co ma do tego ile lat latasz w obronie LOT? że można zaniżać ciągnąć brzuchem po dnie, bo... tak?
gość_34ae8 2020-02-03 20:59   
gość_34ae8 - Profil gość_34ae8
Biznes ma dostęp do saloniku i tam porządnej kawy może się napić i też porządnie najeść, więc taka gównoburza
gość_d2872 2020-02-03 20:54   
gość_d2872 - Profil gość_d2872
Super! Nastepny krok: LOT tylko dla Polaków?
gość_85ccb 2020-02-03 19:56   
gość_85ccb - Profil gość_85ccb
Jednym słowem: DZIADOWSTWO
gość_6179f 2020-02-03 19:02   
gość_6179f - Profil gość_6179f
Dziadowska zmiana! To może jeszcze Inkę, kwas chlebowy i polococktę?
gość_0f3a5 2020-02-03 18:47   
gość_0f3a5 - Profil gość_0f3a5
tak, dobra zmiana, czekamy teraz na placki ziemniaczane z cukrem w C
gość_9069e 2020-02-03 17:49   
gość_9069e - Profil gość_9069e
Polska "kawa". Fajnie! Problem jest jeden... to jest produkt kawopodobny. Jeżeli o oszczędność chodzi to wyłącznie z tego względu, że nikt tego nie chce już pić. Pasażerowie jeszcze nie wszyscy mieli okazję się przekonać ale załogi omijają szerokim łukiem.
gość_b8a3e 2020-02-03 17:30   
gość_b8a3e - Profil gość_b8a3e
W biznesie docelowo ma być torebka z kawa instant i woda? Chyba ktoś kpi...
Ciekawe co na to dyżurny fachowy obrońca Lotu vscrew.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy