Lublin: Odbicie w listopadzie

Lublin: Odbicie w listopadzie W listopadzie br. na lotnisku wykonano 325 operacji lotniczy, co oznacza wzrost o 16 proc. r.d.r. Od początku roku z usług portu skorzystało prawie 329 tys. pasażerów, co stanowi spadek o 27,73 proc. w stosunku do rekordowego 2018 r. Porównywalny wynik Lublin osiągnął w 2016 r. W ubiegłym miesiącu br. łączne oferowanie na lubelskim lotnisku wzrosło o 9 proc. do...
09/12/2019 17:08   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_4c83d 2020-01-07 10:19   
gość_4c83d - Profil gość_4c83d
Wzrost nie 5 proc Ale 10 proc
Można zarezerwować tel luz tel na w20
Są nawet już pojedyncze rezerwacje miejsc
gość_a1509 2020-01-07 08:52   
gość_a1509 - Profil gość_a1509
W grudniu na LUZ też wzrost o 5,08%.

Od W20 na bezpośrednie loty LUZ-TLV nie są dostępne miejsca w klasie ekonomicznej. Czy ktoś się orientuje czy były już wcześniej załadowane czy zwiastuje to wykasowanie tego połączenia?

Z Krakowa loty na W20 są dostępne normlanie a z Wrocławia nie już ma bezpośrednich LOTem.
smolip67 2019-12-15 15:28   
smolip67 - Profil smolip67
Podsumowanie 7 lat działalności Portu lotniczego Lublin. Wzloty i upadki ,liczby i wykresy LUZ.
zobacz link
gość_00d7f 2019-12-14 11:10   
gość_00d7f - Profil gość_00d7f
Czyli w Lublinie jest odwrotnie niż w Bydgoszczy, bo Bydgoszcz ma w listopadzie prawie 8% spadek, ale mimo tego pasażerów o 3 tysiące więcej. W tym roku Lublin już nie zdoła prześcignąć Bydgoszczy, ale wydaje się, że w nadchodzącym roku Bydgoszcz będzie hamować a Lublin przyspieszać.
gość_bc5e0 2019-12-11 09:11   
gość_bc5e0 - Profil gość_bc5e0
gość zk 1521 Boże broń mnie przed lataniem z takim pilotem
gość_2d3d8 2019-12-11 08:46   
gość_2d3d8 - Profil gość_2d3d8
Dobre, LOT ma zamykać krótkie trasy, bo nie są eko, ale LH niech je dalej trzyma. Bo przecież niemiecki samolot kopci mniej haha. Dodatkowo do dziś nie ma dowodów na to, iż ocieplenie klimatu jest związane z działalnością człowieka (a każdy średnio inteligentny człowiek wie, iż Ziemia miała już cieplejsze lata oraz nawet zlodowacenia).
zk1521 2019-12-10 17:32   
zk1521 - Profil zk1521
gość_13540 ehhh następny ekoterrorysta , Panie mignij ,kobieto czy facecie ewentualnie coś bo teraz jest moda na nazywanie nienormalności normalnością , to sam przestań produkować szkodliwe dla środowiska gazy etc haha cos mi sie wydaje ze 100 osob każda osobno które zapakuję swoje eko tyłki do swojego eko wozu tzn 15 letniego passata który już swoje przeżył ,i ruszy na podbój warszawy smrodząc samochodem przez nie wiem 2 h coś takiego chyba się jedzie nie jestem pewien bo nie jestem z tamtych rejonów , do tego stojąc w korku to załóżmy te 2,5 h razy 100 samochodów to nam daje 250h ( oprócz tego jeszcze passat musi wrócić do domu bo inna robota czeka ) jakby dodać czasy każdego przejazdu do siebie ,a taki dash leci jakos max 25-30 min i tak procentowo wyjdzie mniej co2 ...haha ale to w sumie tak dla beki ci odpowiadam , przez całą sztuczną ekologię która ni jak sie ma do prawdziwej ekologii chodzi tylko o pieniądze w tyłku ekolodzy maja środowisko po prostu nadeszły czasy w których opłaca się być ekologiem , będzie kryzys jakiego nie było jeszcze ludzie już tracą pracę przez to że firmy muszą płacić eko haracze które nie idą wcale na ekologię tylko do tych okropnych eko bandytów , przykład na podkarpaciu zwolnienia w strefie Mielec obok lotniska i dużo innych . I co ci ludzie maja trawę wpierniczać ? Jestem studentem pilotażu na ostatnim roku i zaczynam się martwić że może być problem za kilka niedalekich lat z pracą , właśnie przez eko bandytów , oczywiście trzeba dbać o ekologię bo to nasza przyszłość ale dbać a nie robić sobie biznes z tego koniec z końców niszcząc życie innym ludziom i faktycznie te grube miliardy opłat ekologicznych nie pchać sobie do kieszenie tzn ekologów tylko faktycznie przeznaczyć na środowisko , nowe rozwiązania etc i dać prace ludziom a nie zabierać i nic z tym nie robic tylko opłaty kolejne dodać i likwidować wszystko bo szkodzi . z takim podejściem to najlepiej może od razu do pieczar wróćmy... PS: Właścicieli passatów nie miałem na celu obrazić sam mam takiego :):)
smolip67 2019-12-10 17:24   
smolip67 - Profil smolip67
gość_13540;
Loty WAW-LUZ-WAW to w większości transfery na dalszą podróż.Pasażerowie musieli by dojechać na Okęcie. Autobus,pociąg czy samochód mam rozumieć że są bardziej ekologiczne? Zapewne bardziej zniszczyłeś planetę pisząc te wypociny to jest dopiero chore.
gość_f0784;
LF średni jest powyżej 90% na loty Wizza. Co do czarterów to jestem dobrej myśli,zainteresowanie jest a jak się sprzedaje to zobaczymy czy polecą w czerwcu?
gość_bc5e0 2019-12-10 16:01   
gość_bc5e0 - Profil gość_bc5e0
gość 6ff5c kpisz czy o drogę pytasz twierdząc że wzrost aż podkreślam aż o 7% to powod do zazdrości- to tylko około 1600 pasażerów więcej czyli tyle ile LUZ odprawia w ciągu 2 dni tak wię wyluzuj i myśl chłodniej czy lotnisko mające 800 pax dziennie ma sens
gość_13540 2019-12-10 10:00   
gość_13540 - Profil gość_13540
Loty WAW - LUZ powinny zostać z powodów ekologicznych natychmiast wstrzymane ! Jest to najbardziej szkodliwa dla środowiska trasa. Pokonywanie 160 km samolotem jest chore. LOT ze swoimi pasażerami powinni się wstydzić niszczenia planety!
gość_f0784 2019-12-09 22:15   
gość_f0784 - Profil gość_f0784
Listopad i grudzień na +, ale od stycznia przynajmniej do czerwca wyjdzie na 0. Z tego co już inni pisali na tym forum można wywnioskować, że chartery słabo się sprzedają, a poza tym jest są na tyle niepewne połączenia, że nawet KTW i POZ miały w tym roku spore spadki przez nie. Coś LUZ nie może odpalić, albo potencjał sie wyczerpał. Co coś otworzą, to zaraz skasowane. Szkoda, że lotnisko nie poda lf EIN, LTN, IEV i TRF. Ogólnie z boku nie wygląda to zbyt dobrze, szczególnie porównując z SZZ i BZG o podobnym potencjale.
gość_6ff5c 2019-12-09 21:01   
gość_6ff5c - Profil gość_6ff5c
Brawo LUZ !!! Wzrost az o ponad 7 % i to tylko wciagu jednego miesiaca, sasiednie porty patrza z zazdroscia . Tak trzymac ! LUZ teraz pokaze na co go stac
smolip67 2019-12-09 17:25   
smolip67 - Profil smolip67
Odbicie i zielony kolor a i owszem. Ale jaka niska baza. Oby to był długi trend wzrostowy.
Tylko przy takich opóźnieniach dostarczania nowych samolotów dla Wizza czy uziemienie maxów dla Ryana,można liczyć na nowe kierunki od tych przewoźników na LUZ?
W 2020 pewnie się coś wyjaśni.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy