Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Raport: Najbardziej niezagospodarowane trasy z Azji

Oslo, Madryt, Mediolan-Malpensa, Genewa i Berlin - to najczęściej powtarzające się niezagospodarowane trasy z największych azjatyckich lotnisk. W zestawieniu pojawia się także Warszawa, za to lotniskiem, na którym linie lotnicze teoretycznie mogłyby zyskać najwięcej okazał się Bangkok.

11/04/2019 09:00
<>

gość_6fd1c - Profil
gość_6fd1c

gość_c14bf - Profil
gość_c14bf

Z artykułu jednoznacznie wynika, że największy potenciał w Europie ma KRK. A więć komu zależy na jego blokadzie?
12/04/2019 16:42  

gość_841f3 - Profil
gość_841f3

Bardzo ciekawy artykuł. Pozdrowienia dla redaktora.
12/04/2019 12:51  

gość_e4668 - Profil
gość_e4668

do lungbyvej:

BUD flyer pisze tylko, ze zainteresowane polaczeniami z kolejnymi miastami w USA czyli np. LAX i MIA jest lotnisko w BUD a nie Lot. Lot jest powolywany tylko w tym kontescie, ze juz tam lata i by sie przykladowo wedlug lotniska "nadawal".
12/04/2019 10:47  

BUD Flyer pisze w tym kontekście o tym, ze LOT może zacząć latać z BUD do kolejnych miast w USA. Chodzi oczywiście o MIA i LAX.

Zakladam ze dalsze trasy w Azji pojawia sie z czasem. Z tego materialu wynika, ze w istocie BUD-ICN moze byc obiecujacy jako samodzielna linia o czym juz czytalismy na Pasarzerze. Jednak inne trasy maja sens z WAW gdyz w WAW LO ma siatke dowozowa. Znalezc 250-300 chetnych do HKG, ICN czy BKK, codziennie, albo nawet co drugi dzien, przez caly rok, nie jest latwo nawet z calej Polski, nie mowiac o samym BUD. Ale dodajac do WAW reszte kraju plus te inne "szprychy" jak DUS, HAM, ATH, etc. szansa na wypelnienie jest duzo wieksza. Dodatkowy wniosek z tego materialy jest taki ze czas na powrot LO do ATH, FCO, MAN i kilku dalszych w calej Europie bo one moga pomoc siatce dalekiego zasiegu.
11/04/2019 20:00  

gość_e8e4d - Profil
gość_e8e4d

Właśnie, wiadomo kiedy LOT otworzy jakieś nowe połączenie do Chin czy póki co cisza?
11/04/2019 17:53  

gość_ff6fc - Profil
gość_ff6fc

A ja nadal zastanawiam się dlaczego China Eastern wciąż nie uruchamia połączenia z WAW. Oświećcie mnie, bo poza zapchaniem Okęcia nie widzę żadnego powodu przeciw takiemu kierunkowi.
11/04/2019 17:50  

Czyli z tego wynika że LOT powinien uruchomić połączenia z Warszawy do Hongkongu i Bangkoku, a może zacząć by latać z innych Wschodnioeuropejskich Kraków np. Szanghaj-Belgrad, Greckie Ateny też często się pojawiały, Budapeszt-Seul i jeszcze Praga-Hongkong

@gość_59691 czemu Poznań?? Gdańsk to jeszcze rozumiem ale tylko do Stanów do Azji raczej nie, a Kraków to może jedno góra dwa połączenia

gość_59691 - Profil
gość_59691

Ja myślę o lotach do Krakowa Gdańska Poznania
11/04/2019 09:02  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie: