×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Szpikowski: Los Modlina jest w rękach marszałka Struzika


W ostatni wtorek (12.03) wspólnicy Portu Lotniczego Warszawa-Modlin (MPL) podjęli decyzję o dokapitalizowaniu spółki kwotą 50 mln zł. Wczoraj (13.03) Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) przedstawiło swoje stanowisko odnośnie modlińskiego lotniska.

4 dni, 10 godzin temu
<>

gość_69048 - Profil
gość_69048
  

  
CPK ma sens, lotnisko w Radomiu już nie.
3 dni, 9 godzin temu  

gość_4dcba - Profil
gość_4dcba
  
@gość_3497d
@gość_2c9ce

Rozgraniczcie proszę politykę od biznesu.
Jakkolwiek już samą budowę, a teraz próby rozbudowy lotniska w Radomiu trzeba uznać za idiotyzm i decyzję pod publiczkę PIS-owskich aparatczyków, to tak samo sposób w jaki funkcjonuje Modlin należy określić jako patologię.
Lotnisko w 100% uzależnione od jednego i to najgorszego jeśli chodzi o współpracę i przychody z biznesu z nim przewoźników w Europie. Lotnisko które podpisało z tym przewoźnikiem taką umowę, że praktycznie eliminuje to jakąkolwiek możliwość rozwoju z innymi liniami. Lotnisko które przez cały czas swojego istnienia nie przyniosło złotówki zysku i które cenami które oferuje Ryanair psuje cały rynek lotniczy w PL.
Takie są brutalne fakty. Sposób funkcjonowania tego lotniska to skrajna patologia biznesowa i trzeba to sobie powiedzieć niezależnie od poglądów politycznych.
4 dni, 2 godziny temu  

gość_fb7dc - Profil
gość_fb7dc
  
do gość_3497d
wpisuje się naszym kosztem oświecony Forumowiczu.....
4 dni, 4 godziny temu  

gość_2c9ce - Profil
gość_2c9ce
  
skoro to jest port lotniczy bez przyszlosci to niech PPl sprzeda swoje udzialy ...lol skoro nie ma szansy na zyski tylko same strato to moze powinien szpilkowski oddac udzialy PPL za darmo komus lol i niech sie zajmie lotniskiem w radomiu ktore obsluguje pasazerow i przynosi zyski lol
4 dni, 4 godziny temu  

gość_3497d - Profil
gość_3497d
  
Modlin funkcjonuje i to nieźle. Wpisał sie już w system komunikacyjny Warszawy.Jest logicznym rozwiązaniem ze względu na odległość od centrum.W odróżnieniu od kretyńskich rojeń o "porcie lotniczym" Warszawa-Radom czy Centralnym Porcie Komunikacyjnym.
4 dni, 6 godzin temu  

gość_9badd - Profil
gość_9badd
  
Zobaczymy, czy i kiedy Struzik rzeczywiście dokapitalizuje Modlin kwotą 50 mln zł. Na razie to tylko zapowiedzi.
4 dni, 9 godzin temu  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie