×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Cztery razy dziennie do Amsterdamu


W połowie stycznia 2019 r. PLL LOT uruchomią w wybrane dni czwarty rejs dziennie do Amsterdamu. Będzie on obsługiwany przez embraery E170 lub E175.

4 dni, 5 godzin temu
<>

gość_4abd0 - Profil
gość_4abd0
  

gość_9a6a7 - Profil
gość_9a6a7
  
A może więcej Barcelony i Madrytu bo jest tylko 1 połączenie dziennie. No i może Lizbona. Co prawda lata już tam TAP ale tylko 1 raz dziennie ale to przecież ten sam sojusz lotniczy i mogli by razem współpracować i zwiększyć ofertę z WAW do Lizbony i innych miast w Portugalii.
1 dzień, 23 godziny temu  

gość_559d6 - Profil
gość_559d6
  
42f95: z tego samego powodu, dla ktorego LH, AF, IB, BA, OK, OS, AY i wielu innych przewoźników (których strategia oparta jest o węzeł przesiadkowy) nie latają z portów regionalnych w swoich krajach, a jedynie dowożą z nich ruch do swoich hubów.
2 dni, 19 godzin temu  

gość_42f95 - Profil
gość_42f95
  
4 razy dziennie jest super. Ale dlaczego nie ma LOTowskiego oferty z regionow?

3 dni, 7 godzin temu  

gość_ec29c - Profil
gość_ec29c
  
@filipair

Chyba lepiej pootwierać połączenia dwa razy dziennie z nie hubami, takimi jak Manchester, Lyon, Bolonia (trzy najważniejsze), a nawet Kolonia, Bazylea, Turyn, Tuluza, Florencja, Aberdeen, Bergen, Edynburg, Rotterdam, czy Eindhoven. Plus nocny lot do Madrytu, Charkowa, Zaporoża, Odessy...

Plus obowiązkowo Dublin dwa razy dziennie.

Jeśli LOT chce zarabiać na przesiadkach to powinien unikać wielkich hubów i skupić się na bogatych aglomeracjach ze słabszą ofertą. I unikać w miarę możliwości konkurencji, czyli choćby kierunki do których nie lata UIA.

Na pewno w niektóre dni warto dostawić czwarty lot do Brukseli, przy czym w czwartek i piątek to powinien być nie przesiadkowy przylot do Warszawy około 23.
3 dni, 17 godzin temu  

gość_61772 - Profil
gość_61772
  
Krytycznie na wczoraj to trzeba dodać trzecią rotację do Wiednia.
3 dni, 17 godzin temu  

  
W miarę możliwości slotowych, to widzę tworzącą się nową falę lotów Europejskich. 4x FRA, VIE, CDG, LHR, MUC, BRU, MXP, DUS, i TXL w przeciągu dwóch lat ;-)
3 dni, 18 godzin temu  

  
Zgodnie z artykulem na stronie LO jest juz 6 wiecej tygodniowo lotow do AMS (codziennie za wyjatkiem wtorkow), jak tez czwarta dzienna do TLL (za wyjatkiem sobot z WAW, niedziel z TLL) sugerowana wczesniej w tym temacie przez dyskutanta a2321 (zobacz ponizej). Te ostatnie odlatuja z WAW 2245, w TLL 125, z TLL 605. w WAW 6:40. Wezel WAW rozwija sie skutecznie.
3 dni, 20 godzin temu  

gość_ec29c - Profil
gość_ec29c
  
Generalnie pomysł, by zająć wolne sloty na Okęciu i wolne operacje w Amsterdamie jest dobry. Czwarty raz dziennie ułatwi walkę o wysokopłatny ruch AMS - WAW.

Natomiast ja nie bardzo wierzę w zarabianie na przesiadkach, bo KLM lata niemal wszędzie bezpośrednio.

Jeśli LOT chce przesiadkowiczów z Holandii to warto rozważyć Rotterdam i Eindhoven. I czwarty LOT dziennie do Brukseli.
3 dni, 21 godzin temu  

gość_292f5 - Profil
gość_292f5
  
gość_d0585: I jeszcze Aeroflot chyba 2 razy w tygodniu Moskwa-Warszawa-Amsterdam. Ale wtedy obowiązywał paszport i wiza. Paszport dostałeś (albo i nie) o ile ktoś Cię zaprosił, a oprócz tego miałeś prawo do 10 UDS z książeczki walutowej na wyjazd. Trochę się pozmieniało od tego czasu.
4 dni temu  

  
@gosc d0585: długo byłeś w śpiączce?
4 dni, 3 godziny temu  

gość_d0585 - Profil
gość_d0585
  
na co komu tyle rejsów , kto tyle lata? kiedyś odbywał się jeden rejs dziennie ze strony lotu i chyba 5 tygodniowo klm do Moskwy przez warszawe okecie
4 dni, 3 godziny temu  

gość_a2321 - Profil
gość_a2321
  
Tallinn od połowy stycznia też 4x daily
4 dni, 3 godziny temu  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie