×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Cztery razy dziennie do Amsterdamu


W połowie stycznia 2019 r. PLL LOT uruchomią w wybrane dni czwarty rejs dziennie do Amsterdamu. Będzie on obsługiwany przez embraery E170 lub E175.Rejs o nr LO263 będzie startował z Warszawy w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 10:35. Wyląduje w stolicy Holandii po dwugodzinnej podróży. W piątki lot będzie odbywał się 5 min. później. Z Amsterdamu samolot (jako LO264) we wszystkie dni powszednie (oprócz wtorków) będzie wyruszał o 14:05, by zameldować się na Lotnisku Chopina o godz. 16:20. 

W weekendy maszyny narodowego przewoźnika będą startowały z polskiej stolicy o godz. 9:25 i lądowały na Schiphol o godz. 11:25. W drogę powrotną udadzą się z kolei o godz. 13:05. Przylot do hubu linii przewidziano na godz. 15:20.


Nowa rotacja jest dobrze skomunikowana. Na rejs do Amsterdamu będzie można się przesiąść m.in. z Moskwy-Domodiedowa, Kijowa-Żulian, Tel Awiwu, Tallinna i kilku rejsów krajowych. Z kolei lot LO264 będzie służył pasażerom udającym się przez Warszawę do Moskwy-Szeremietiewa, Lwowa, Wilna oraz do niemal wszystkich polskich portów regionalnych.
Wprowadzenie do rozkładu lotów kolejnej rotacji między Warszawą i Amsterdamem, to z pewnością konsekwencja coraz większej konkurencji ze strony KLM-u, który z każdym rokiem rozszerza swoją ofertę lotów do Holandii z polskich regionów. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt rezygnacji Nordiki z połączenia bezpośredniego między Tallinnem a Schiphol. 

Bilety na dodane rejsy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Czwarta rotacja obsługiwana będzie embraerami E170 lub E175. Do obsługi pozostałych podstawiane są boeingi 737 MAX 8 lub 737-800NG. Jeszcze w tym roku do przewoźnika trafi piąty MAX, a w 2019 r. - kolejnych siedem maszyn tego typu. Oznacza to także, że z siatki znikną wszystkie samoloty czarterowane od Blue Air.gość_4abd0 - Profil
gość_4abd0
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie