Oblatywacz: Singapore Airlines w klasie biznes (Boeing 777-200ER)

Oblatywacz: Singapore Airlines w klasie biznes (Boeing 777-200ER) Można odnieść wrażenie, że singapurska linia, zadowolona z przyznawanych jej od wielu lat wyróżnień za produkt pokładowy i obsługę, spoczęła na laurach i korzysta dziś głównie z dobrodziejstw swojej mocno ugruntowanej renomy. W kolejnym "Oblatywaczu" testujemy Singapore Airlines w czasie rejsu z Singapuru do Stambułu. Trasę tę pokonujemy na...
14/12/2018 11:03   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2018-12-14 16:53   
usuniety - Profil usuniety
W pełni zgadzam się z recenzją autora. Zarówno samego lotu jak i saloniku.
gość_17f4e 2018-12-14 15:54   
gość_17f4e - Profil gość_17f4e
Słabej jakości serwis w SQ to raczej kwestia wyjątkowego przypadku, ja wspominam obsługę w klasie Business na trasie SIN-AKL bardzo pozytywnie, orzeszki były fantastyczne (nie w torebce), homar zamówiony przed rejsem na kolację i Egg Benedict na śniadanie były bodaj najlepszymi posiłkami jakie jadłem na pokładzie samolotów. Fotele były w A380 podobne, polecam w takim przypadku rząd bulkhead bo nie trzeba leżeć pod kątem - miejsce na nogi jest na wprost fotela :)
PS. Myślę, że ładniej po polsku pisać "dwiema klasami" a nie dwoma, "między Singapurem a Londynem" a nie Singapurem i Londynem. Pzdr
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy