Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Nowości w siatce Turkish Airlines

Od początku bieżącego sezonu zimowego Turkish Airlines zaoferowały trzy bezpośrednie trasy z Ankary. Prócz tego w kolejnych miesiącach pojawią się nowe kierunki, a do Sofii zwiększy się liczba lotów.

08/11/2017 17:31
<>

gość_7d9c7 - Profil
gość_7d9c7

KRakowiak - Czasem tak jest. Z tego co wiem to już nie usuniesz
09/11/2017 22:03  

gość_3145f - Profil
gość_3145f

Ja nie wierze, ze LOT cos blokuje i podobne dyrdymaly. Turkish po prostu nie chce gdzies latac w inne porty niz WAW. Jakos Lufa w DE nie blokuje nic i tam jest wiele nawet malych portow, do ktorych lata turecka linia. W innych, wiekszych krajach tez, wydaje mi sie, ze ta niby "blokada" to powielany mit, ktory z rzeczywistoscia nie ma nic wspolnego.
09/11/2017 21:25  

gość_ec29c - Profil
gość_ec29c

Ani dla Krakowa, ani dla Poznania TK nie jest szczególnie ważny. Firmy chcące realizować kontrakty eksportowe polecą z jedną przesiadką. A turyści wylatujący z Polski mają multum opcji.

Dla Krakowa ważne jest zbazowanie dwóch - trzech Dreamlinerów zanim powstanie CPL. I zarówno władze Krakowa jak i władze Małopolski powinny położyć konkretne pieniądze, by tak się stało. "Zero" dla dotowania połączeń europejskich, bo je i tak mamy.

Nie wiem co jest ważne dla Poznania, ale na TK to Wy raczej nie zyskacie.

09/11/2017 21:01  

O dwa razy za dużo się dodało. Da się jakoś to usunąć? :)

Gość_9c9bd, gość_18306, zrozumcie, że ani z Krakowa, ani z Poznania nie będzie lotów do Turcji by Turkish Airlines! Po co piszecie pod każdym postem na temat nowych tras tureckiej linii, "kiedy do Poznania/Gdańska/Krakowa", jak i tak teraz nie ma szans na takie trasy....

Gość_9c9bd, gość_18306, zrozumcie, że ani z Krakowa, ani z Poznania nie będzie lotów do Turcji by Turkish Airlines! Po co piszecie pod każdym postem na temat nowych tras tureckiej linii, "kiedy do Poznania/Gdańska/Krakowa", jak i tak teraz nie ma szans na takie trasy....

gość_9c9bd - Profil
gość_9c9bd

a moze z POZ
09/11/2017 18:14  

gość_2728d - Profil
gość_2728d

gość_dde77; gdybyś pusząc się mógł jeszcze wyjaśnić co znaczy TR?
08/11/2017 18:43  

Ja się dziwię, że jeszcze nie latają do Dortmundu.
Obsługują loty nawet do tak małych lotnisk jak Munster czy Dresden
Może kiedyś :)
08/11/2017 18:31  

Póki Turcja nie dołączy do Open Skies, KRK nie będzie. Najwyraźniej im tak nie zależy.
08/11/2017 18:28  

gość_dde77 - Profil
gość_dde77

A KRK to co??? Zbawienie dla TR ? Ktoś ma wysokie mniemanie o potencjale do Stambułu czy może Ankary
08/11/2017 18:05  

gość_18306 - Profil
gość_18306

A w KRK ze Stambułem dalej wielka kich z wody...
08/11/2017 17:39  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: