Ryanair: Bez karty zapłacisz 40 euro

Ryanair: Bez karty zapłacisz 40 euro Zdanie "Nie zapomnij swojej szczoteczki do zębów przed podróżą" będzie trzeba zmienić na "Nie zapomnij swojej karty pokładowej przed podróżą… z Ryanair". Irlandzkie tanie linie lotnicze wprowadzają bowiem opłatę karną w wysokości 40 euro dla pasażerów, którzy dokonali odprawy online na rejs samolotem przewoźnika, ale nie przybyli na lotnisko z wydrukowaną kartą...
14/05/2009 21:41   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2009-06-03 21:22   
cezary - Profil cezary
szot: spróbować warto, chociaż żeby samemu wyrobić sobie opinię o linii. Nie jestem fanem Ryanair ale ceny mieli rewelacyjne.. // skaszli: zarzekała się żaba błota :)... Ojejku ! Żeby tylko wszystko było jasne miałem na myśli siebie, jak się zarzekałem że FRancą to ja nigdy, przenigdy nie polecę. Absolutnie nie miałem na myśli mojej ulubionej zabki :)
szot 2009-06-03 19:38   
szot - Profil szot
skaszli: ja też jeszcze nie leciałem FRancą i myślę, że nie ma się czym chwalić, choć przyznać muszę, że byłem bliski popełnienia tego przestępstwa ;P
rafciooo77 2009-06-03 16:28   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
Będą musieli zainstalować na pokładach automaty do rozmieniania pieniędzy ;)
skaszli 2009-06-03 16:19   
skaszli - Profil skaszli
jeszcze nie leciałem FRancą i nie polecę :)
gosc_Asa 2009-05-22 13:35   
gosc_Asa - Profil gosc_Asa
Hamburg nie musisz czekać do 1 października bo już od wczoraj są bilety wyłącznie z odprawą on line, a do 1 października będą odprawiać na lotnisku tylko tych którzy kupili bilety do 20 maja, więc reszta już z kartami pokładowymi w ręku lub 40 €/40Ł
humbak 2009-05-21 12:58   
humbak - Profil humbak
thacie: No wiesz, opijaja jeszcze wygrana z Lufthansa. :o) Jak linia nagle pzrewiozla wiecej paxow niz Niemiec, to nie moga wyjsc jeszcze z rozkoszy i sie im zapomnialo. A moze to bylo tylko czcze gadanie MOLa?
that 2009-05-21 12:48   
that - Profil that
Juz 21/05, a na stronie jak mozna bylo, tak dalej mozna wybrac odprawe na lotnisku, za 10 euro... Male opoznienie???
cezary 2009-05-16 19:33   
cezary - Profil cezary
Gralu czemu kręcisz ??? .. tak przynajmniej napisała milusia :D
gosc_milus 2009-05-16 19:04   
gosc_milus - Profil gosc_milus
nie 40 euro a 20 nie siejcie paniki i czytajcie regulamin
gdyby kazdy podrozowal zgodnie z warunkami nie bylo by tyle narzekania a ci co kreca wciaz narzekaja
humbak 2009-05-15 15:06   
humbak - Profil humbak
mpptu: Ale tutaj nikt nie uzyl tego okreslenia. :o)
mppt 2009-05-15 14:53   
mppt - Profil mppt
stanus: takie opinie są często spotykane w sieci. stanowczo się od nich odcinam i uważam je za delikatnie mówiąc "niemądre" pozdrawiam
yomaha 2009-05-15 12:50   
yomaha - Profil yomaha
Już teraz robią się coraz ciekawsze rzeczy. Wczoraj na BHX po raz pierwszy widziałem tak bardzo restrykcyjne podejście do bagażu ręcznego - już wcześniej widziałem cyrki typu wkładanie lapka do plecaka, ale teraz co większe sztuki bagażu podręcznego lądowały w "probierzu" i kazano wywalić tyle, żeby się jednak zmieścić.
humbak 2009-05-15 11:13   
humbak - Profil humbak
mpptu: A kto napisal, "że to linia dla wąsatych Mietków i płaczących dzieci:? :o) Dzieci placza w kazdym samolocie, niezaleznie od ubioru stewardesy. :o)
mppt 2009-05-15 11:02   
mppt - Profil mppt
dla lecacych z bagazem oznacza to obniżke o polowe oplat za odprawe na lotnisku. tak czy inaczej zazwyczaj są najtańsi a to wymaga poniesienia pewnych niedogonień. chcesz komfortowo lecieć to używaj LH, BA itp
i proszę nie pisać, że to linia dla wąsatych Mietków i płaczących dzieci. niskiej klasy te argumenty.miłego dnia
humbak 2009-05-15 10:38   
humbak - Profil humbak
hambi: Mysle, ze FRanca pzrestanie reklamowac Regular fares, tylko bedzie reklamowac Special offers. Bo wtedy marketingowo wyjdzie na tym lepiej, ze jest "najtansza linia na swiecie". :o) A w Special fares nie ma oplaty za odprawe online. A my zamierzamy latac FRanca tylko w przypadku Special fares, nieprawdaz chlopcy i dziewczeta? :o) Ja sie tez chetnie wybiore na jesieni na jakies FRancowate lotnisko popatrzec sobie co sie bedzie dzialo...
leemc 2009-05-15 02:41   
leemc - Profil leemc
Może to droga do spełnienia przepowiedni MOL, sprzed kilkunastu miesięcy, o tym, że w 2010 połowa biletów będzie rozdawana za darmo.
hamburg 2009-05-14 23:56   
hamburg - Profil hamburg
*ufff* Tez juz nie moge tego czytac ;-) No dobrze....a co z reklamowana cena? Np. jak bedzie reklama BRE-GDN za 18€ (Regular Fare)? Przeciesz wtedy nie mozna uniknac dodatkowych 5€...czyli reklamowana cena musialy byc wtedy 23€. ( w tym wypadku). Inaczej jest to karalne. / A ja w pazdzierniku pojade sobie na jedna z Ryanairowskich lotnisk i popatrze sobie na ten caly chaos i ,,placz´´ ;-)))
gral 2009-05-14 23:17   
gral - Profil gral
no pewnie. za dodatkowe 40 EUR :D
gregory 2009-05-14 22:56   
gregory - Profil gregory
Ciekawe jak ktoś kupi bilet w kasie na lotnisku - czy wydrukują mu od razu boarding pass?
kalacumbrion 2009-05-14 22:24   
kalacumbrion - Profil kalacumbrion
no to sporo osob pierwszy raz lecacy samolotem bedzie mialo problem. nie raz widzialem jak ludzie mieli wydrukowane nie to co trzeba.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy