Pasażer w centrum zainteresowania

Pasażer w centrum zainteresowania Podporządkowanie wszystkich działań w Polskich Liniach Lotniczych LOT walce o pasażera zapowiedział Sebastian Mikosz, pełniący od 30 dni funkcję prezesa zarządu polskiego przewoźnika. Jako najważniejsze cele nowych władz linii, funkcjonujących od niedawna w pełnym składzie, Mikosz wymienił wzmocnienie strony przychodowej, działania restrukturyzacyjne, a w dalszej...
07/04/2009 16:25   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-04-09 10:44   
humbak - Profil humbak
cezariu: A znaszli cos takiego jak promocje? Akurat trafiles na promocje LH, a nie LO. Podobnie, jak niedawno trafiles na promocje AZ, i dlatego lecisz ta linia na Sycylie. :o)
humbak 2009-04-09 10:41   
humbak - Profil humbak
gosciu_adamie: To zadzwon na infolinie Ryanair. :o) hihihih
gosc_caesa 2009-04-09 08:21   
gosc_caesa - Profil gosc_caesa
a czy lot jeszcze pamięta co to jest obsługa pasażera ? nawet stewardesy zapomniały że na trasach międzynarodowych proponuje się posiłki w dwóch językach a nie wyłącznie po polsku . dopiero po słowie excuse me lub szto ? w zależności od trasy , przypominają sobie o tym ze jest to rejs międzynarodowy . no cóż , LOT schodzi na psy głównie w obsłudze pasażera , pilotów nadal mamy świetnych , a samoloty przyzwoite .
skyman 2009-04-08 12:16   
skyman - Profil skyman
no to sie pan prezes popisla powiedzial cos o czymi wiadomo od dawna, pytanie tylko ile z tego zrealizuja i jak sie do tego zabiora
tos 2009-04-08 02:29   
tos - Profil tos
Gosc_Londi: gdyby bilety z przesiadka byly drozsze niz bilety na loty bezposrednie, nikt by z przesiadka nie lecial, bo po co tracic czas na przesiadanie. Tracilyby na tym linie typu KLM czy Swiss, bo korzystalbys z ich uslug jedynie po to, aby poleciec bezposrednio do Amsterdamu czy Zurichu. Za lot bezposredni placisz czesto wiecej (zalezy to takze od konkurencji na danej trasie), ale dostajesz sie szybciej do celu.
gosc_stefa 2009-04-07 23:51   
gosc_stefa - Profil gosc_stefa
Londi... LOT nie jest low costem!!!! To regularna linia lotnicza... Trzeba szukac promocji albo pogodzic sie z tym. Lot samolotem to nie przejazd autobusem (do czego mozna porownac latanie low costami...)
Rowniez trzymam kciuki za LOT i polecam serdecznie
gosc_Londi 2009-04-07 22:42   
gosc_Londi - Profil gosc_Londi
Ja juz stracilem wiare ze bede przylatywac do Polski na pokladach LOT-u. Zwykle wybieram tanszy i lepszy BA. Jednego nie moge jednak pojąc. Dlaczego za lot LOT-em z LHR do WAW musze placic znacznie wiecej niz za lot KLM, LH lub Swiss z przesiadka?Czy ktos moze mi to wyjasnic? Dlaczego rejs non-stop jest czesto znacznie drozszy niz dwa loty łączone, gdzie przewoznik ujszcza znacznie wiecej oplat lotniskowych itp? Poza tym naprawde nie rozumiem dlaczego do LHR lataja najmniejsze Boeingi. W takim razie radze LOT-owi wycofac Boeingi z tej trasy, dac na nia Emr-145 i podniesc ceny biletow dwukrotnie. Zarobia tyle samo a mniej sie napracuja, bo chyba na tym polega stratregia LOT-u.
2009-04-07 22:34   
 - Profil
A ja tam trzymam mocno za LOT kciuki i wierzę, że się "im uda".
cezary 2009-04-07 21:46   
cezary - Profil cezary
Uprzejmie dziekuję za LOTowskie najtańsze taryfy na trasie do Aten :( Zdecydowanie taniej kupiłem bilet w Lufthansie z przesiadką w Monachium.
gosc_Pio 2009-04-07 21:46   
gosc_Pio - Profil gosc_Pio
halo! LOT obudz sie! Chce latac polska linia ale ceny sa czesto 2x wyzsze niz w LH (przyklad: CDG-POZ)
gosc_olo24 2009-04-07 21:17   
gosc_olo24 - Profil gosc_olo24
KRK - ATH ja widzę same wolne miejsca i najnizsze taryfy
gosc_Paulo 2009-04-07 20:40   
gosc_Paulo - Profil gosc_Paulo
na KRK-ATH nie ma miejsc , podstawcie BENKI zamiast E70 :)
gosc_Adam 2009-04-07 20:32   
gosc_Adam - Profil gosc_Adam
właśnie czekałem 2 razy po 15 minut na infolinii LOT aby sie połączyć ...faktycznie do pasażera się ...skręcają :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy