Najpopularniejsze blogi 2016 r.

Najpopularniejsze blogi 2016 r. Niedawno zaprezentowaliśmy Czytelnikom podsumowanie dziesięciu najczęściej czytanych tekstów autorskich Pasazer.com. Najpopularniejszym artykułem był tekst o możliwości wprowadzenia airbusa A380 przez linię Emirates do obsługi połączenia z Dubaju do Warszawy. Co ciekawe - ten sam temat poruszył bloger kitsune (a obecnie już redaktor Pasazer.com Tomasz Śniedziewski) w...
04/01/2017 08:02   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2017-01-04 14:32   
usuniety - Profil usuniety
Bardzo mi miło, że wpis na moim blogu został wyróżniony, bardzo dziękuję! Główne podziękowania kieruję do czytelników bloga - to Wasze trafne uwagi, komentarze i słowa wsparcia mobilizowały do pisania, poza tym doceniam przymykanie oka na różne niedociągnięcia w moich tekstach. :-D Olbrzymie podziękowania dla kolegów blogerów, akurat tym razem mój tekst miał sporo wyświetleń, ale wasze wpisy zawsze śledzę z olbrzymim zainteresowaniem i każdy z nich zasługuje na wyróżnienie.
Blog na Pasazer.com to olbrzymia szansa na dzielenie się swoimi opiniami z innymi osobami zainteresowanymi podróżami i branżą lotniczą, co w moim odczuciu jest niesamowitą sprawą, stąd też chętnie tę szansę podjąłem. Przyznam się też, że miałem też inny cel prowadzenia bloga - w 2015 roku odeszła bardzo ważna dla mnie osoba z najbliższej rodziny stąd też pisanie, które dla mnie było formą kontaktu z czytelnikami, stało się formą przejścia przez ten ciężki okres. Każdy z waszych komentarzy był w tamtym czasie dla mnie ogromnym wsparciem!
Przepraszam za ten prywatny wywód, ale pisząc to chciałem podkreślić jak bardzo dziękuję Wam za czytanie mojego bloga, a także jak najmocniej zachęcić do pisana - to naprawdę olbrzymia frajda! Dla mnie pisanie bloga stało się czymś bardzo ważnym i pomysłem na to, co chcę robić. Tak jak wspomniał w tekście Dominik, miałem olbrzymi zaszczyt i przyjemność dołączyć do ekipy Pasazer.com. Lysypiotr76, nie zgodzę się, że zostałem zabrany przez Pasazer.com, wydaje mi się że jestem obecny bardziej niż wcześniej ;)
lysypiotr76 2017-01-04 13:41   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Tomek gratulacje. Szkoda że pasażer.com zabrał Nam Ciebie.
pablakiss 2017-01-04 12:08   
pablakiss - Profil pablakiss
Brawo kitsune...Gratulacje
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy