Kraków - Berlin (Tegel) z Air Berlin

Kraków - Berlin (Tegel) z Air Berlin Dobre wiadomości dla Balic. Ruszają rejsy z Krakowa do Berlina (Tegel) operowane przez niemieckie tanie linie lotnicze Air Berlin. Pierwszy lot zaplanowano na 25 kwietnia. To wielki powrót niemieckiego przewoźnika na polski rynek lotniczy. O planach niemieckiej linii pisaliśmy już pod koniec stycznia. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że szykuje się prawdziwy niemiecki...
16/02/2009 14:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2009-03-01 00:22   
aguirre - Profil aguirre
Pozostałe anonsowane przez redkacje loty są coraz mniej realne. AB od maja przestaje latać z MUC do Bangkoku, Kaapstadu, Miami i Fort Myers, a niektóre z tych lotów oferowała polskim pasażerom. Nie będzie więc po co ich dowozić.
humbak 2009-02-17 22:04   
humbak - Profil humbak
hambi: Jesteś ... niepoprawny! Trzeba CI dac coś na wstrzymanie. :P:P
gosc_Loko 2009-02-17 11:57   
gosc_Loko - Profil gosc_Loko
A co z Poznaniem dlaczego zabrali polaczenie z Berlinem
hamburg 2009-02-17 10:24   
hamburg - Profil hamburg
*hehehe* I nie moglem sie powtrzymac.....kupilem sobie TXL-KRK na 07.07 ;-)
hamburg 2009-02-17 09:43   
hamburg - Profil hamburg
tomekk: Nie tak dokaca. 49€ to cena promocyjna lotow przesiadkowych na krotkich trasach wewnatrz Europy. (np. jak te dwa odcinki sa odzielnie po 29€) Natomiast cena 49€ do Hiszpanii, Portugali i Rosji to cena promocyjna lotow bezposrednich. Ale niestety nie wiem dokladnie ile wynosi cena promocyjna lotow przesiadkow do tych wlasnie celow. Jak ostatnio rezerwowalem dla i mamy bilet do BCN (HAM-PMI-BCN-PMI-HAM) to zaplacilismy 162€ za osobe i wlasciwie by trzeba bylo doplacac 10€ za osobe tej Service Charge gdyby mama nie miala Gold Status w AB. (Za moj bilet trzeba bylo doplacic 10€)...wiec cena promocyjna musi byc ponizej 80€ Oneway.
aynis 2009-02-17 09:35   
aynis - Profil aynis
tomekk: ja akurat kupowałam odcinek TXL-DME i za niego zapłaciłam 49 EUR. Z KRK przez TXL na razie nie ma możliwości polecieć do Rosji. Ja teraz czekam na rozkład z WAW, to będę mogła sobie dokupić WAW-TXL za mam nadzieję 29 EUR, czyli tyle samo co pociąg do Berlina...
tomekk 2009-02-17 09:33   
tomekk - Profil tomekk
hamburg: wow, coraz bardziej mi się podoba :-). Rozumiem, że to loty z przesiadkami w TXL? Muszę trochę bardziej wnikliwie pobuszować po stronie AB w poszukiwaniu okazji ;-).
hamburg 2009-02-17 09:31   
hamburg - Profil hamburg
tomekk: Do Rosji, Hizspanii i Portugali bilety promocjyjne sa w cenie 49€....wiec tutaj sie nie nalicza tej oplaty.
tomekk 2009-02-17 09:29   
tomekk - Profil tomekk
aynis: a nie 58 euro (29 one-way)? Wygląda, że nie doliczają, ale jeszcze nie kupiłem. niestety taryfy promocyjne są póki co dostępne tylko we wtorki i czwartki. Szkoda, że dwa najbliższe długie weekendy (w maju i czerwcu) mam już zabookowane ;-).
aynis 2009-02-17 09:22   
aynis - Profil aynis
Jak ja kupowałam bilety AB w promocyjnej cenie (49 EUR) to nie ściągnęli mi nawet tych 5 EUR za kartę...
tomekk 2009-02-17 09:17   
tomekk - Profil tomekk
hamburg: Tobie to dobrze, będziesz miał tani shopping przy tym kursie ojro. Btw. jak będziesz w KRK w ten weekend to się możemy spotkać na jakąś kawę czy inne piwko ;-).
gosc_gg 2009-02-17 09:12   
gosc_gg - Profil gosc_gg
Polacy jak osiolki zlikwidowali wlasne tanie linie CLW a w to miejsce spokojnie i bez przepychanek wchodzi konkurencja no cóż w takich firmach j/w rządzi biznes a nie jak w u nas banda prezesów od wszystkiego
hamburg 2009-02-17 09:10   
hamburg - Profil hamburg
tomekk: No i jak masz gold status w TopBonus/ Ja sie ciesze....Shopping w KRK this weekend ;-))))))
tomekk 2009-02-17 09:07   
tomekk - Profil tomekk
hamburg: racja, jak są bilety po 29 euro to nie doliczają tej opłaty :-). Ale euro już prawie po 5 złoych :-/.
hamburg 2009-02-17 08:55   
hamburg - Profil hamburg
Imajchrowski: Baza w KRK jest moim zdaniem bardzo nie realna. /// aguirre: Przeciesz wedlug wczesniejszych artykulow to AB mial wejsc dopiero w czerwcu do PL....wiec mysle ze do kwietnia mozna spokojnie poczekac i wtedy stwiedzic czy to bedzie wielki nalot czy nie. /// tomekk: Wybierz bilet po 29€ a nie zaplacisz tej oplaty ;-)))
aguirre 2009-02-17 08:33   
aguirre - Profil aguirre
Miała być inwazja AB z lotami z WAW i GDN (według jednego z poprzednich artykułów w portalu), a tu tylko jedno połączenia do KRK zapowiadane od kilku miesięcy :-(
tomekk 2009-02-17 08:10   
tomekk - Profil tomekk
Super wiadomość :-) Bardzo się cieszę i prawie wczoraj kupiłem bilet, ale wkurzyłem się dodatkową opłatą serwisową o której inforumują na końcu. Ale może i dobrze - poczekam na tańsze euro ;-).
lmajchrowski 2009-02-17 04:23   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Jeszcze dojdzie do tego ze Air Berlin bedzie mial baze w KRK mam nadzieje ze jak najszybciej to sie stanie :) Powodzenia AIR BERLIN z takimi destynacjami oraz z mozliwoscia przesiadek bez klopotu z bagazem to przyjemnosc latania :)
4tech 2009-02-16 21:46   
4tech - Profil 4tech
wojtek:nie zupełnie jest tak jak piszesz a mianowicie:przed zawieszeniem lotów samolot latał w ten sposób: bzg-poz-krk-poz-txl-poz-krk-poz-bzg zgodnie z nowym rozkładem nie będzie odcinka krk-poz-txl-poz-krk tylko bezpośredni lot krk-txl-krk... Mam nadzieję ze O2 nie wycofa sie z tego
4tech 2009-02-16 21:31   
4tech - Profil 4tech
wojtek:nie zupełnie jest tak jak piszesz a mianowicie:przed zawieszeniem lotów samolot latał w ten sposób: bzg-poz-krk-poz-txl-poz-krk-poz-bzg zgodnie z nowym rozkładem nie będzie odcinka krk-poz-txl-poz-krk tylko bezpośredni lot krk-txl-krk... Mam nadzieję ze O2 nie wycofa sie z tego
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy