Rejsy z Shannon do Polski zagrożone?

Rejsy z Shannon do Polski zagrożone? Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair znów tną swój rozkład rejsów. Tym razem pod nóż idą rejsy z jednej z irlandzkich baz przewoźnika w Shannon. Nie wiemy na razie, czy ruchy linii wpłyną na istnienie kolejnych połączeń z tego lotniska do Polski. Na razie, Ryanair zapowiedział likwidację Łodzi z Shannon, czemu zaprzeczył później w rozmowie z nami Wojciech Łaszkiewicz,...
07/02/2009 23:32   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marian 2009-02-09 00:38   
marian - Profil marian
Lepszy rydz niz nic... niestety koncza sie powoli pracownicze kierunki, a kto ma poleciec z SNN i tak poleci z SNN a nie bedzie jechal 200km do Dublina. Szkoda...
4tech 2009-02-09 00:31   
4tech - Profil 4tech
gosc_drty: no tak tylko ze sa dwa loty tygodniowo z SNN do LCJ a do SNN jest jeden z LCJ....a lipiec-sierpien nie ma w rozkaldzie....
gosc_drty 2009-02-08 23:39   
gosc_drty - Profil gosc_drty
LCJ tez wróciło do rozkładu
mrader 2009-02-08 23:32   
mrader - Profil mrader
dobrze,że chociaż WRO zostaje z 2 rejsami.
docentfurm 2009-02-08 14:21   
docentfurm - Profil docentfurm
faktem jest, że część załogi musi wybrać inną bazę (zwolnień nie ma) więc na pewno ograniczają wielkość bazy
gosc_lot12 2009-02-08 13:54   
gosc_lot12 - Profil gosc_lot12
skoro LOT/SAS/BRITISH AIRWAYS .... mają problemy finansowe i odnotowany znaczny spadek zysku. To pewnie go ma RYANAIR również - jeszcze nigdy nie przeczytałem żeby RYANAIR przyznał się do jakiegoś błędu - jak ma problemy to zawsze zwala winę na wszystkich tylko nie na siebie ostatnio na opłaty nawigacyjne w pl - teraz podatki w Irlandii , dla mnie to jest śmieszne, nie wierzę w ich żadne dane procentowe., czas sie przyznać że kryzys zaczyna również dopadać low costy - myślę że w tym roku wystąpią jakieś bankructwa , bo niczego nie ma zadarmo , dla mnie prezes Ryanaira to geniusz marektingowy w sensie sprzątnięcia własnych problemów w INFORMACJE sugerujące że to nie jego wina. Myślę że Ryanair znacznie podniesie wkrótce ceny...
marian 2009-02-08 12:29   
marian - Profil marian
Nie Mateusz tylko Mariusz :) a poza tym KTW też nie ma w rozkładzie na maj... Szkoda tego połączenia, ale z tego co latałem z KTW do SNN to samolot był zawsze wypełniony w ok. 50% a to chyba trochę za mało.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy