Gdańsk: pociągi wrócą na lotnisko we wrześniu

Gdańsk: pociągi wrócą na lotnisko we wrześniu Nie oznacza to, że tego dnia zostanie otwarta cała trasa z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy do Wrzeszcza. Najpierw z lotniska będzie można dojechać jedynie do Brętowa, gdzie pasażerowie będą mogli przesiąść się dalej, na przykład na tramwaj do Gdańska Głównego. Na czas remontu PKM w oznaczonych autobusach i tramwajach miejskiej komunikacji honorowane są bilety SKM, o czym...
12/08/2016 10:06   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_da1d2 2016-08-13 11:51   
gość_da1d2 - Profil gość_da1d2
Pociągi SKMki już od paru tygodni jeżdżą do przystanku Gdańsk Port Lotniczy
gość_a17f5 2016-08-12 20:15   
gość_a17f5 - Profil gość_a17f5
Bardzo mnie to cieszy, bo czesto latam do Gdanska i PKM to naprawde bardzo wygodny, a co najwazniejsze tani i szybki dojazd do waznych punktow Trojmiasta.
Affinitor 2016-08-12 18:21   
Affinitor - Profil Affinitor
Zadanie może byc wykonane w pełni profesjonalnie, ale na siły natury nie da sie wiele poradzić. Nasyp kolejowy to nie jest coś, co bezpośrednio po wykonaniu ma taka sama trwałość i stabilność jak po 20 latach. Linia PKM ma wiele nasypów i przy takiej ulewie jak była w Gdańsku (a ponieważ akurat tego dnia byłem w Trojmiescie, to wiem jak to wyglądało) nic dziwnego, ze woda naruszyła ich konstrukcje. Ale rozumiem, ze dla kogoś kto interesuje sie lotnictwem tematyka dotycząca budowy dróg, mostów, kolei może byc zupełnie obca...
gość_8f1ad 2016-08-12 12:32   
gość_8f1ad - Profil gość_8f1ad
Nie ma to jak profesjonalne wykonanie zadania inwestycyjnego ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy