Tanie linie: "To czarny poniedziałek"

Tanie linie: Europejskie Zrzeszenie Przewoźników Niskokosztowych (ELFAA) zdecydowanie skrytykowało wczorajszą decyzję Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC), aprobującą wysoki poziom kosztów i niegospodarność w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (PAŻP), jak również pozwalającą na utrzymanie sztucznego podziału terytorium Polski na dwie strefy terminalowych opłat nawigacyjnych: Warszawę...
16/12/2008 12:44   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gral 2008-12-16 19:33   
gral - Profil gral
ddarku: ja bym bardzo ostrożnie podchodził do wyliczeń Francy...
ddarek 2008-12-16 19:18   
ddarek - Profil ddarek
To jest masakra ;/ jak można rozbić podwyżki o prawie 1000% tylko możliwe w Polsce.Pewnie ktoś z góry od LOT-u niezła łapówkę dał bo zaczął się bać że za dużo osób przesiadło się na Tanie Linie Lotnicze.Tak przynajmniej przestraszy kilka przewoznikow lotniczych który zredukuje loty.LOT najwięcej lata z Wawy dla tego też są tam mniejsze opłaty nawigacyjne a nie głupie wymyślanie innego powodu.Ciekawe jakbyście zareagowali jak np teraz kupujecie Piwo za około 3 zł :) a od 1.01.2009 te same piwo kosztowało by 30 zł :).Mam nadzieję że WRO jakoś poradzi sobie i nie zostanie nam tylko LO,LH.
mleko 2008-12-16 13:49   
mleko - Profil mleko
no dokladnie:/ btw gdzie widizalem info o tym o ile znowu te oplaty wzrosly - pamieta ktos gdzie to bylo ?
cezary 2008-12-16 13:45   
cezary - Profil cezary
mleko: kto wie ? FR potrafił się wycofać z Krakowa niemal z dnia na dzień.
mleko 2008-12-16 13:43   
mleko - Profil mleko
to co? anuluja mi moje loty z lutego? :P niech mi sie nie odważą tego zrobić:)
cezary 2008-12-16 13:25   
cezary - Profil cezary
Wrocław jak Wrocław. Tam przynajmniej lata Lufthansa. A w Szczecinie tylko FR, DY i LOT który zaczyna olewać szczecińskie lotnisko.
adamlubin 2008-12-16 13:23   
adamlubin - Profil adamlubin
To co koniec z tanimi biletami z PL w ramach promocji FR. Brakuje jeszcze cięć w siatce połączeń z/do PL i będzie znów można powiedzieć "mądry Polak po szkodzie" ... co taki Wrocław pocznie bez FR? Pewnie to co Rzeszów ostatnio. Miał być rozwój regionów, nowe miejsca pracy. Tak sie walczy w PL z kryzysem ...
cezary 2008-12-16 13:08   
cezary - Profil cezary
Nie pierwsza i pewnie nie ostatnia bzdurna decyzja PAŻP i ULC. Która dodatkowo tłumaczą prawem UE. A tu się okazuje że prawo UE mówi dokładnie odwrotnie !
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy