Liberalizacja jest koniecznością

Liberalizacja jest koniecznością Polskie lotniska chcą, aby startowały z nich samoloty na Ukrainę. Także linie lotnicze są zainteresowane lotami do naszego wschodniego sąsiada. Polscy pasażerowi chcą móc szybko i tanio dostać się na Ukrainę. Sama wola jednak nie wystarcza, gdyż blokuje ją obowiązująca od 20 stycznia 1994 roku Umowa między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Ukrainy o komunikacji...
31/08/2008 13:13   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2008-09-04 01:33   
paolo-79 - Profil paolo-79
starosta:ale fajny masz trip..POZ>BRS>LIS>OPO>GRO>POZ...Gratuluje ciekawej trasy:)) pod twoim postem o RIP-CE-ZERO podpisuje sie stopami.pozdrawiam
hamburg 2008-09-03 22:10   
hamburg - Profil hamburg
mikerus: Poza tym nie chce aby W6 upadl gdyz ma jedyne bezposrednie z mojego regionu do GDN. (LBC-GDN)
hamburg 2008-09-03 22:05   
hamburg - Profil hamburg
mikerus: Oj nie. :-) Ja tez nie chce aby upadli...tylko ze jacek77 juz kiedyz strojich fochy na forum i sie skarzyl ze pasazer.com nie opublikuje wyniku finasowego W6 (no ale jak ma to zrobic jak W6 jest firma prywatna?) I racja...to jest mila linia. I racja tez z tym ze LH zaczelo olewac pasazerow. Pozmieniali mi godziny wylotow i przysloguje mi odszkodowanie....a oni tlumacza to strajkiem (3 tygodnie po starjku tlumaczym cos strajkiem to juz zenada)
hamburg 2008-09-03 22:02   
hamburg - Profil hamburg
Boszsz co sie stalo z tym forum? Tu ktos likwiduje profil...tu ktos dobija portalowi....innemu bedzie zawieszone konto. Ja potrzebuje maly urlopik od forum. Wroce za kilka dni. Pozdrawiam :-)
mikerus 2008-09-03 21:58   
mikerus - Profil mikerus
hamburg, nie wywołuj wilka z lasu;-P Mam jeszcze bilety na W6 i mają mi nie upadać minimum do listopada;-) To chyba jedna z milszych linii - nie robią cyrków z odszkodowaniami. Bo np. Lufa konsekwentnie mnie olewa w tej sprawie:-/
4tech 2008-09-03 21:54   
4tech - Profil 4tech
disoder:czego sie wsciekasz???dopoki C0 bedzie zarzadzana w ten sposob jak do dzisiaj to nawet czartery nie pomoga i firma utonie sama w swoim bagienku...nikt nie neguje ze C0 ma porzadnych i sumiennych pracownikow tylko co z tego??jak druga polowa "robila boki" i nie potrafila zarzadzac firma skladajaca sie z 10 samolotow..co by bylo gdyby C0 mialo 2 lub 3 razy wiecej maszyn??a wracajac dp naszej poprzedniej dyskusji..operatorem danego kierunku jest lina lotnicza na ktora jest nr rejsu..a nie wlasciciel amolotu...
hamburg 2008-09-03 21:45   
hamburg - Profil hamburg
Ooooo jacek77 jest. I co? Tyle czasu czekalem na bankructwo W6 i co? Mialo byc za pare dni (stan kwiecien 2008) i mamy juz wrzesien. :-) Pozdrawiam
starosta 2008-09-03 21:21   
starosta - Profil starosta
Zgadzam się z Paolo-79. C0 pokrzyżował plany wielu moim znajomym. I to nie tylko wakacyjne, ale także ślubne! Moja kumpela wychodziła za mąż za Włocha. Ślub mieli w Poznaniu. Rodzina kupiła około 25 biletów na lot Rzym-Poznań (wszyscy Neapolitańczycy) i co? Centralwings sobie polikwidował pewne loty a inne przełożył... :/ Efekt był taki, że na ślub przyjechało od nich tylko 10 osób no i oczywiście tłukli się samochodami... Także no comments :/ Chyba żadna inna linia nie lekceważyła sobie pasażerów tak jak Centralwings. Ich irracjonalne zachowanie przy układaniu godzin lotów - ich ciągłe zmiany (w Poznaniu non-stop, np. datę mojego wylotu czerwcowego do Rzymu dla grupy 10 osób zmieniali nam 3 razy!!!). Jak chcieli budować zaufanie do siebie? W ogóle gdzie zwykła przyzwoitość? A potem się dziwili, że sprzedaje się mniej biletów. W ramach akcji "Chcemy latać z Poznania!" ostro skrytykowaliśmy ich działania pod koniec marca. Obiło się to echem w mediach poznańskich. mam nadzieję, że na Rzym z POZ wejdzie ktoś bardziej godny zaufania. Mnie na ten kierunek mocno ciągnie i jestem wręcz desperatą ;) - bo tylko tak mogę nazwać moją decyzję o kupnie biletów na czerwiec po tych całych ekscesach jakie C0 wyprawiało pod koniec marca.
jacek77 2008-09-03 20:04   
jacek77 - Profil jacek77
no koto ma wladze :)) admin oczywiscie hehe troszke smieszne szanowna redakcjo ze nawet niedajecie rady sie obronic tylko usuneliscie komentarz i zablokowaliscie konto SMIECHU WARTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Komentarz moderatora: Poznaniak otrzymal kilka ostrzezen za lamanie regulaminu, niestety nic sobie z nich nie robil. Nikt nie bedzie tolerowal ciaglego lamania regulaminu, obrazania innych oraz nieslusznego obrzucania blotem. jacek77: twoja krytyka tez do konstruktywnych nie nalezy. Twoje zarzuty maja sie nijak do faktow.
admin 2008-09-03 19:40   
admin - Profil admin
po pierwsze fr sie nigdy nie reklamowalo w pasazer.com, po drugie poszukaj sobie ile bylo artykulow na temat opoznien w6... to co piszesz to wyssane z palca neprawda. Napisac mozna wszystko, umotywowac troche trudniej. Przegladnij archiwum, poszukaj informacji o opoznieniach policz sobie i wtedy stawiaj zarzuty. Konstruktywnie a nie ot tak.
jacek77 2008-09-03 19:34   
jacek77 - Profil jacek77
jakie bzdury ?? czysta prawda :)
admin 2008-09-03 19:33   
admin - Profil admin
jacek77: przegladnij archiwum a nie pisz bzdur.
jacek77 2008-09-03 19:29   
jacek77 - Profil jacek77
Pieknie disorder juz kiedys o tym pisałem ze te portal pisze tylko o tych co niemaja reklamy tutaj nie pisze o opoznieniach wizzair czy fr bo by zrobili papa reklama tosamo robia zreszta inne portale, a panie admin to ze nipiszecie o 12h opoznieniach w6 i odwolanych rejsach to raczej zstawie to bez komentarza. hehe paolo akurat jest odwrotnie biura podrozy niemaja naczym latac, zreszta AEI jest tego przykladem co 2 rejs opozniony i juz ich maja wszyscy dosyc :)))
marqoos_pl 2008-09-03 19:28   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
następny sie znalazł... 'poznaniak' - podaj do sądu wszystkich, którzy sprzedali i kupili bilety Ryanair poprzez inną stronę niż zobacz link... śmieszny jesteś...
admin 2008-09-03 19:12   
admin - Profil admin
Disorder: twoj infantylizm siegnal zenitu. Przepraszam ale nie mamy wplywu jaka linia wykupuje w serwisie reklame. No coz mozna sie obrazic na W6 i na odmienne zdanie forumowiczow. Coz takie zycie....
disorder 2008-09-03 18:47   
disorder - Profil disorder
Żegnam się z Wami. Obklejcie się jeszcze bardziej reklamami Wizzaira i udawajcie niezależny portal. Przyszedł czas usunąć swoje konto na dobre. Nigdy nie pasowałem do tonu Waszego grzmienia. Cześć.
disorder 2008-09-03 18:43   
disorder - Profil disorder
Nie będę już z Wami dyskutował. Nie macie racji, a ja nie zamierzam się więcej denerwować.
paolo-79 2008-09-03 17:30   
paolo-79 - Profil paolo-79
tomekk:a najwiecej mowi ostatnie zdanie artylulu...´Ze współpracy z C0 zaczęły się wtedy wycofywać biura podróży. Jak widać, uratowały w ten sposób swoich pasażerów przed kłopotem´, to od dawna tez moje zdanie.nie dotykanie strony ce zero tylko ratuje przede klopotem i psuciem wakazji/planow lotniczych...A koniec tej wielkiej zenady jaka bylo c0 to tlyko na plus dla pax w polsce...
tomekk-81 2008-09-03 16:11   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
disorder, dla mnie to smutna wiadomość, że kolejny krajowy operator sobie nie radzi, żaden to powód to radości. Jednak sam sobie robi negatywna opinię - patrz artykuł: Centralwings zostawił pasażerów na lodzie w Przeglądzie Prasy. To są fakty - niestety.
marqoos_pl 2008-09-03 15:49   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Poza tym, to krytyka Centralwings na pasazer.com w zdecydowanych przypadkach byla bardzo uzasadniona i calkowicie C0 sobie na to zasluzylo... Sam wielokrotnie nie mialem powodow do bycia zadowolonym z dzialania C0 (wiele roznych sytuacji). I nie bylo to tylko 'czepianie sie'... Centralwings niestety zasluzyl sobie na taka, a nie inna opinie... 'Disorder', nikt nie neguje Twojej dobrej pracy, jednak niektore sprawy (Twoich przelozonych) trzeba nazywac po imieniu - bezsens, marnowanie pieniedzy, brak strategii itd...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy