SkyEurope wycofuje się z Polski?

SkyEurope wycofuje się z Polski? SkyEurope najprawdopodobniej likwiduje połączenia do Wiednia i wycofuje się z polskiego rynku - dowiedział się serwis Pasazer.com. - Czyżby SkyEurope likwidowało swoje ostatnie dwa połączenia z Polski? Nie można zarezerwować biletów na loty z Warszawy i Krakowa - pisze nasz zaniepokojony czytelnik Bartosz Bartczak. - Nie będziemy już latać do Polski, ani do Krakowa,...
13/03/2008 11:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
adams 2008-03-20 14:50   
adams - Profil adams
no tak według systemu rezerwacyjnego skyeurope na dobre odlatuje z krakowa. Np. na lipiec nie mozna zarezerwować juz lotu. Napisy na samolotach Ryanair sie sprawdziły: BYE BYE SKYEUROPE :(
adams 2008-03-20 14:50   
adams - Profil adams
no tak według systemu rezerwacyjnego skyeurope na dobre odlatuje z krakowa. Np. na lipiec nie mozna zarezerwować juz lotu. Napisy na samolotach Ryanair sie sprawdziły: BYE BYE SKYEUROPE :(
yannkes 2008-03-20 14:41   
yannkes - Profil yannkes
wlasnie dostalem maila od NE - potwierdzaja wreszcie skasowanie kierunku KRK-VIE-KRK
piterius 2008-03-19 09:00   
piterius - Profil piterius
391 PLN WAW-VIE-WAW na maj- to zdecydowanie nie kosmiczna cena, jaką można zlapać w Austrian, a spróbujcie ją porównać do taryf LO - to jak żart jakiś.
marian 2008-03-19 00:06   
marian - Profil marian
Czy taki drogi ten austrian? Znalazlem KRK - VIE za 330pln RT 10/14 czerwiec w taryfie redticket. To chyba nie jest az taka masakra cenowa jak na Austran'a.
aguirre 2008-03-18 23:49   
aguirre - Profil aguirre
fabis: jaka cena w Austrian nie jest kosmiczna ? Jakoś nie pamiętam, by oferowali coś poniżej 750 zł os/RT ?
aguirre 2008-03-18 23:29   
aguirre - Profil aguirre
yannkes: możesz rezerwować do Wiednia, ale jeszcze tylko do 29 marca. Potem już nie. Na tej zasadzie WAW i KRK sa jeszcze w siatce i na mapie. Mimo wszystko szkoda, bo drugi raz z rzędu chciałem lecieć na wiosnę NE do VIE (2 lata temu miałem bilety do BTS) i znów nie wyszło (rok temu byłem LO). Ale najlepiej, gdyby wrócił na ten kierunek HG, wtedy niech NE nawet trafi szlag.
miras: to już wiemy, co zamiast polskich tras.
miras 2008-03-18 22:51   
miras - Profil miras
Od 28 kwietnia SkyEurope uruchamia z Bratysławy loty do Istambułu.
gosc_piter 2008-03-18 10:41   
gosc_piter - Profil gosc_piter
Otóż, sprawa miała wyjaśnić się do poniedziałku, a tu... proszę, teraz mówimy o końcu tygodnia. Call center owszem przyznaje się do odwołania lotów z Polski, a co do konkretnych rezerwacji śpiewka jest następująca: o zwrocie pieniędzy możemy mówić w przypadku konkretnej rezerwacji - jeśli została już odwołana przez NE. Zależnie od terminu rezerwacji będą wyznaczać magiczną datę cancellowania i wtedy dopiero będziemy rozmawiać o zwrocie za kupno bilety. Brawo!!! Na likwidacji połączenia z Polski NE ma niezłą lokatę - kto zgadnie ile pieniążków zamrozili u Polaków - co oczywiście szybciutko mogą wpompować na rozkręcanie nowych kierunków. Ale jak mawiają "... nierychliwy, ale sprawiedliwy" - za te wszystkie nagłe "zwroty akcji" też wróżę im max rok, półtora i.... zostaną pamiątkowe zdjęcia do albumu. Szczerze? Ja im też tego życzę, zdjęcia już mam :)
yannkes 2008-03-18 10:02   
yannkes - Profil yannkes
a mi w polskim call center wlasnie powiedzieli ze mozna rezerwowac loty do wiednia... ale jednoczesnie ze sprawa wyjasni sie do konca tego tygodnia... przeciez to jest jakas paranoja - lotu nie mozna zarezerwowac czyli kasuja kierunek to niech oddaja kase
fabis 2008-03-15 17:18   
fabis - Profil fabis
Widze,ze nikt nie przejmuje sie zbytnio-zawieszeniem lotow do Wiednia.Ja niestety mam bilety na lot po 26 marca i postanowilem powaznie podejsc do sprawy. Kupilem bilety w Austrian Airlines nim jeszcze nie maja kosmicznej ceny(bo taka napewno sie pojawi,jak SkyE.. poda oficjalna wiadomosc o zawieszeniu.Polskie call center podaje wymijajace informacje i udaje,ze wszystko jest ok i kaza czekac do poniedzialku na info.Tego samego dnia-gdy pasazer.com podalo wiadomosc o zawieszeniu- telefonowalem na call center Sky-u i przekierowalo mnie do slowackiego call center-gdzie Pani poinformowala mnie iz loty zostaja odwolane napewno i pieniadze zostana mi zwrocone.Polskie call center-twierdzi,ze to aktualizacja danych na stronie,ze problemy techniczne,ze nie zawieszaja lotow,ale......oficjalne info w poniedzialek.Nie wierze im,gdyz zaleznie od tego o ktorej godzinie sie do nich dzwoni-podaja inne info.Ja nie czekam na bum i kupilem bilety w dobrej cenie w Austrian Airlines-NIGDY WIECEJ SKYEUROPE
jsg 2008-03-14 17:31   
jsg - Profil jsg
miras: Tak LO nie sprawddza kart, fakt. Nie pamietam czy w AF sprawdzali czy nie. P.S. Chociaz nie mialbym nic przeciw wyladowaniu w innym porcie
miras 2008-03-14 17:27   
miras - Profil miras
jsg: owszem podwójne zabezpieczenie, ale nie wszystkich linii lotniczych cabin crew to robi. Nie spotkałem się z tym nigdy w LO, 4U, C0.
jsg 2008-03-14 17:21   
jsg - Profil jsg
miras: stad sprawdzanie kart! Podwojne zabezpieczenie.
humbak 2008-03-14 17:18   
humbak - Profil humbak
roberto, nic nie zrozumiałem z Twojego posta. O jakiej "niewłaściwej kolejce do kontroli bagażu" mówisz? Czy w POZ są różne kolejki do bagażu? A kontrola kart pokładowych przy wejściu do samolotu zależy od linii, bo przecież tam już nie ma pracowników lotniska. We FRancy właśnie załoga pokładowa sprawdza u wejścia każdą kartę.
miras 2008-03-14 17:17   
miras - Profil miras
ale czasami warto pomylić sobie samoloty. Obowiązkiem linii lotniczej tej na której pokładzie błądzący pasażer przyleciał do nieodpowiedniego portu, jest odtransportowanie do właściwego portu docelowego ;)
aynis 2008-03-14 17:05   
aynis - Profil aynis
Mi zawsze sprawdzaja karty pokladowe, no oprocz LOTu i BA. Przynajmniej unika sie takich problemow, ze ktos poleci w zupelnie innym kierunku... Z drugiej strony, jak mozna czasem sie tak pomylic? Lufthansa a C0?
marqoos_pl 2008-03-14 12:59   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Mi na locie LH DUB-FRA, a potem KTW-FRA oraz FRA-DUB sprawdzali karty pokladowe. To samo z FR, NE, U2, EI czy OK.
roberto 2008-03-14 12:56   
roberto - Profil roberto
Przeciez to nie zalezy od linii czy przy boardingu sprawdzaja karty pokladowe czy nie. Raczej wynika to z olewania podejścia do sprawy pojedyńczych pracowników.
Właśnie niedawno przy boardingu pani cofneła panów przedemną, bo byli pewni, że to inny lot ;)
Mi też z roztrzepania zdażyło się pojść w stronę nie mojego "gejta" i stanąć w nieawłaściwej kolejce do kontroli bagażu (sporej kolejce ;). Zorientowałem się w ostatniej chwili, że mi się cyfry gejtów porąbały.
humbak 2008-03-14 11:46   
humbak - Profil humbak
no wlasnie, bo w LH sie nie sparwdza kart u wejscia, podbnie jak LO i innych sieciowych. A niestety tzreba, bo ludzie sie gubia na lotniskach. Wieksosc nie ejst takimi specami jak my (szczegolnie jak cezary).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy