Pojawiam się i znikam

Pojawiam się i znikam Niejednokrotnie pisaliśmy w naszym serwisie o znikających połączeniach Wizz Air. Jeszcze przed rozpoczęciem działalności przez operatora, bez słowa wyjaśnienia zniknęło szumnie reklamowane połączenie z Katowic do Berlina i Budapesztu. Kilka miesięcy później sytacja powtórzyła sie ze szwedzkim Malme. W październiku informowaliśmy o połączeniu Katowice - Bruksela, na które do...
22/11/2004 06:17   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
SAM 2004-12-02 07:12   
SAM - Profil SAM
wIZZaIR BAZUJE NA pOLAKCH KTORZY NIGDY NIE LATALI I POTRAFI IM WMAWIAC ZE ODWOLYWANIE LOTOW TO NORMA A POLAK W TO UWIERZY BO NIGDY NIE LATAL TO NIE MA POROWNANIA I TO MNIE WKURZA
do Tima 2004-12-02 07:12   
do Tima - Profil do Tima
Latam Wizzem czesto (np jutro tez lece) na trasie DTM-KTW i NIGDY nie bylo mniej niz 100 osob na pokladzie! Nie wiem na jakich lotach Ty byles, ale akurat polaczenie do Katowic zawsze jest pelne!
wawa 2004-11-25 03:11   
wawa - Profil wawa
Racja, jak SkyEurope zmniejsza czestotliwosc lotow (np. z WAWy do Londynu) to juz 2 miesiace wczesniej nie przyjmuje na nie zamowien i wszystko napisane w rozkladzie lotow
Tim 2004-11-25 03:11   
Tim - Profil Tim
To inne linie potrafia zlecic badania rynku zeby dowiedziec sie jakie polaczenia sa oplacalne a oni nie. To na pewno kosztuje o wiele mniej niz potem uziemione samoloty i odwracajacy sie od nich klienci. Takie sytuacje moga sie zdarzac sporadycznie a nie notorycznie. Poza tym tras nie odwoluje sie z uprzedzeniem 1 tygodniowym. Loty z Katowic do Dortmundu sa oblozone srednio 25% ciekawe jak dlugo mozna tak latac. Lecialem 2x to wiem ( Samoloty OK), ale wiecej juz nie polece bo przy takim oblozeniu po prostu boje sie ze nastepnym razem zostawia mnie na lotnisku jak wiele osob albo zadzwonie i dowiem sie (jak moj kolega) ze powinienem sie cieszyc jak w ogole polece. Nie chodzi o samoloty ale nie mozna na nich polegac - lepiej zebysiedzenia byly troche obdarte ale loty wiarygodne
Mobby 2004-11-25 02:11   
Mobby - Profil Mobby
Czemu nie fair?? Testuja rynek. Trudno sie dowidziec jakie bedzie oblozenie trasy nie zapowiadajac jej wcale. Tez nie dokaldnie rozumiem ich strategie, otwierania mamy tras, najlepsze tlumaczeniem chca sie zakorzenic w rynku, i zbudowac podstawe klienteli. Lecialem Bruksela-Wawa-Bruksela, zupelnie bez zarzutu. Fakt ze oblozenie bylo ponizej 50%, ale to byl jeden z pierwszych lotow.
red 2004-11-23 11:11   
red - Profil red
Oczywiscie ze dobra. W Polsce najlepsza z lowcostow sadze. W sumie rozumiem ze dbaja o swoje interesy i nie chca wozic powietrza, to chyba dobrze. Jedyne co mozna im zarzucic to brak informacji o likwidacji polaczen.
kuba 2004-11-22 02:11   
kuba - Profil kuba
Dosyć dobra linia więc szkoda było by sie z nia pożegnać.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy