Pasazer.com w Andaluzji za 55 gr

Pasazer.com w Andaluzji za 55 gr Czy komukolwiek i kiedykolwiek udało się kupić bilet lotniczy dla siedmiu osób tam i z powrotem - nie korzystając z żadnej promocji - za 55 groszy wraz ze wszystkimi opłatami? Nie? Nam się udało. W Ryanair! I potwierdzamy, rzeczywiście Ryanair jest najtańszy! "Ryanair po raz pierwszy w historii przedstawił rewolucyjną ofertę cenową – każdy kto do 18 stycznia...
15/01/2007 10:50   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_P 2007-02-12 21:38   
gosc_P - Profil gosc_P
Za darmochę po Europie polatałem z Ryanair em! Niesmowite były te darmowe rezerwacje!Dzieki pasażer.com za link! Żadnych opłat dodatkowych! Normalny check-in jak wtedy gdy za bilet dawałem 200zł- a teraz za 0zł i normalna karta pokładowa w garści bez pytań tylko we Włoszech się pani miło uśmiechnęła ale raczej z sympatią niż drwiąco że ja za darmo! Redakcjo dlaczego nie skorzystaliście?Latanie jest wspaniałe i nasze Polskie stewardesy w Ryanair tez wspaniałe dziewczyny! Zarezerwowałem znajomym ale nie chcieli lecieć - żałujcie - ja z samolotu na samolot skakałem do 3 lotów dziennie mi sie udawało,tak tylko chyba raz w życiu mogło sie zdażyć. Niech żyje ten portal -to dzieki Wam miałem wycieczke życia za friko!
gosc_tomil 2007-02-12 16:09   
gosc_tomil - Profil gosc_tomil
wróciłem z Malagi, było cudownie, najdroższy z tego wszystkiego był przejazd pociągiem POZ-WRO, a z powrotem KRK-POZ,ale co tam warto było!
gosc_helou 2007-02-11 12:22   
gosc_helou - Profil gosc_helou
bylismy w mediolanie, fantastyczna zabawa, pogoda, ludzie.
gosc_mpiot 2007-02-09 16:40   
gosc_mpiot - Profil gosc_mpiot
Jak czytam niektóre posty, to wydaje mi się że żyjemy w kraju analfabetów! Ja lecialem dwa razy z Eindhoven do Pizy i do Marsylii. CAlkiem przyjemnie, ale nastepnym razem wybiore cos innego. Cos polecacie- oprocz Londynu, Dublina i Hahn bo tam juz dolecialem z Rzeszowa:)
michalb 2007-02-08 21:53   
michalb - Profil michalb
ostatni dzien lotow za 0,1 .lecialem dublin-cork. do corku samolot prawie pusty,z powrotem w pierwszych 6 rzedach nie mozna bylo siadac a tak to pelny samolot
gosc_Ewcia 2007-02-05 22:23   
gosc_Ewcia - Profil gosc_Ewcia
Wróciliśmy już :) Było niesamowicie...hehe...może coś w tym jest z tym, że to był rodzaj reklamy linii lotniczych. Bo teraz na pewno będę częściej rozważała możliwość dostania się gdzieś drogą lotniczą, a tym bardziej z Ryanair'em, bo już z nimi leciałam.
W każdym bądź razie cieszę się, że udało nam się skorzystać z tej okazji :)
gosc_julia 2007-02-04 20:06   
gosc_julia - Profil gosc_julia
pytanie do redakcji - dlaczego nie skorzystaliście? nie było lotów, nie uznali bilety czy jeszcze jakaś przyczyna?
pawel 2007-01-29 22:46   
pawel - Profil pawel
a ja skorzystałem :-) wszystko było ok, zero dodatkowych opłat, pozdrawiam!
gosc_DO RE 2007-01-29 22:09   
gosc_DO RE - Profil gosc_DO RE
I co, szanowna redakcjo, skorzystaliscie z kupionych biletów? Nie mieliście problemów? Wpuścili was do samolotu?
Pozdrowienia Komentarz moderatora: Nie skorzystaliśmy niestety.
gosc_Aga 2007-01-29 19:49   
gosc_Aga - Profil gosc_Aga
hejka mam pytanie kumpel kupil mi bilet w ryanair a zapomnial spisac nr rezerwacji, a mi na maila od piatku nic nie przyszlo:( jedyna droga dowiedzenia sie o nr rezerwacji to dzwonienie do irlandii czy da sie to jakos znalezc?? prosze o odpowiedz z gory dzieki :)
gosc_sbk! 2007-01-28 13:58   
gosc_sbk! - Profil gosc_sbk!
tez lece do sztokholmu 6 i wracam 8
gosc_atx 2007-01-28 11:47   
gosc_atx - Profil gosc_atx
Do JacekK:
Google hostels stockholm

(hostels, nie hotels!)

Jesli wyda Ci sie za drogo, to pomysl ile zaoszczedziles na bilecie - starczy na te noclegi i jeszcze troche pewnie zostanie.
gosc_Zdziw 2007-01-27 22:40   
gosc_Zdziw - Profil gosc_Zdziw
Jestem pod wrażeniem.Lubię podróżę, loty w różne strony, sama organizuję sobie i mężowi długie, a nawet b.długie podróże( np w ub. roku za 1.000 Euro prodrózowaliśmy przez 5 tygodni przez całą Europę- Niemcy,Belgie,Francję,całą Hiszpanię po Gibraltar i z powrotem już inna trasą i uważam że było super tanio- mieszkalismy bynajmniej nie na kwaterach ale w fajnych hotelach, ze sniadaniami, a pod Barceloną nawet tydzien w super hotelu z pełnym wyżywieniem!!) ale tak tanio jak opisana historia z Ryanairem to mi się nie przytrafila.Jestem w szoku.Ryanair w tej chwili chyba też!!!
gosc_swede 2007-01-24 11:57   
gosc_swede - Profil gosc_swede
U królowej jest tanio ...w STO ma wolnych pokoi i nawet jedną księżniczkę...
gosc_Jacek 2007-01-23 22:06   
gosc_Jacek - Profil gosc_Jacek
Witam!
Ktos może sie orientuje gdzie mozna tanio sie przespac w Sztokholmie(2dni,6-8 luty)? Bardzo mi zalezy na tym...to pewnie moja ostatnia okazja na zwiedzenie stolicy Szwecji, jedynie co mnie w tej chwili hamuje to brak zalatwionego noclegu :(...pomozcie...pozdrawiam!
gosc_Ktore 2007-01-22 22:51   
gosc_Ktore - Profil gosc_Ktore
no wiec nam sie udalo - mielismy bilety na wczoraj Wroc-Hahn, Hahn-Londyn, ~2PLN (w tym oplaty 0PLN:); wpuscili nas na samoloty bez problemow (nawet dosc puste byly - mozna bylo sie wyciagnac i kimnac na 3 fotelach :). Maly poradnik dla tych ktorzy musza nocowac na Hahn - polecam sprawdzony Econo-Motel Gölzer, www.econo-motel-goelzer.de Za 4os pokoj (lazienka nie w pokoju) zaplacilismy 65E (za 4os). Motel w poblizu lotniska (5-6Euro w jedna strone, taxi zobacz link, 065433514, mobil: 0170 83 75 348). Hotel wyglada jak przerobiony z jakiegos garazu, ale jest bardzo czysto, wszystko nowe, piwo w motelu - 2Euro :)

Jest tam jeszcze jeden hotel, troche tanszy, podobno blizej, mozna zadzwonic za darmo z hali terminala, jak sie trafi to i transport jest za friko, ale nie mieli pokoi 4os :(
zobacz link

Niestety, faktycznie wycieczka ze wszystkimi dojazdami (Stansted-Londyn, metro, taxi w Hahn), noclegami itd wyszla troche (ok. 200PLN/os), ale i tak bylo warto
gosc_gosc 2007-01-21 11:50   
gosc_gosc - Profil gosc_gosc
Czesc Magic i Sebou, ja tez lece jak wy, 1.II Gda->Nyo->Stn :) POzdrawiam!
gosc_Kjk 2007-01-20 18:36   
gosc_Kjk - Profil gosc_Kjk
Ja dosteje potwierdzenia na maila ale nie moich lotow :-)
gosc_helou 2007-01-20 13:11   
gosc_helou - Profil gosc_helou
Ewcia: Nie spedzajcie nawet chwili na Hahn. Tam nic nie ma. Odluzcie na bilet do najbardziej amerykanskiego miasta w Europie - naprawde macie co tam zwiedzac!!
Piotr: Tak, ja z kolega leciamy 3go i wracamy 6 z Milan Bergamo (45 km od miasta).
Problem ze nie dostalem na maila potwierdzenia juz 4 dzien - ktos ma taka sytuacje?
gosc_Kjk 2007-01-19 20:25   
gosc_Kjk - Profil gosc_Kjk
Do Ewci: Na lotnisku Frankfurt-Hahn bylem w zeszlym roku w lipcu, lecac z Dublina. Na lotnisku bylem kilkadzisiat minut, bo potem autbusem jechalem do Frankfurtu. To co sie orientuje, to lotnisko jest malutkie. Najlepiej jak obejrzysz moze sobie na google maps zdjecia, to zobaczysz. Ja tam tez lece w najblizszym czasie i bede tam nocowac, czekajac na nastepny lot :-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy