Czas na SAS

Czas na SAS Linia lotnicza SAS zakończyła rok 2005 z bardzo dobrym wynikiem finansowym. Liczba pasażerów w tym okresie wzrosła o 8% do 34,9 milionów. Jorgen Lindegaard, prezes i dyrektor zarządzający SAS Group skomentował dobre wyniki za rok 2005 następująco: - Dzięki realizacji planu Turnaround 2005, zgodnie z przyjętymi założeniami zaoszczędziliśmy 14 miliardów koron...
02/03/2006 22:11   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Zosia 2006-03-06 14:16   
gosc_Zosia - Profil gosc_Zosia
Mala korektura.Punkty za przeloty w Eurobonus mozna rejestrowac do 6 miesiecy po przelocie. Dla nowych czlonkow obowiazuje:punkty mozna rejestrowac za miesiac przed zarejestrowaniem czlonkowstwa w Eurobonus. Rejestracji mozna dokonywac na stronie internetowej SAS-u (chyba tylko przeloty SASem) albo wyslac do Sztokholmu.Adres jest podany na ich stronie.Wszystkie takie pozne rejestracje sa pozniej wysylane przez SAS do Bangkoku,gdzie SAS ma swoich agentow pracujacych na ich zlecenie.Zgadza sie co Stenus podaje: karty pokladowe sa bardzo wazne w tej sytuacji jako dowod przelotu.
Momentalnie piloci dunscy sie ponownie pochorowali i sporo odlotow jest odwolanych:-)
Gorace pozdrowienia ze Szwecji od Zosi!
kamrejare 2006-03-05 23:11   
kamrejare - Profil kamrejare
Dzięki serdeczne włąsnie o to mi chodziło.
humbak 2006-03-05 23:06   
humbak - Profil humbak
Naliczają sie mile za odbyte przeloty od czasu zapisania, zatem te się już naliczą, ale pod warunkiem, że podałeś numer karty w rezerwacji, a jesli nie, to podasz go do momentu odprawy lub przy samej odprawie. Pamiętaj, żebys zbierał wszystkie karty pokładowe i bilety, bo w razie gdy mile nie zostaną zaliczone automatycznie, to trzeba udowodnić, że sie leciało.
kamrejare 2006-03-05 22:56   
kamrejare - Profil kamrejare
A czy jak kupiłem bielt dzisiaj i dzisiaj sie zapisałem,to czy mogę naliczyć je
kamrejare 2006-03-05 22:53   
kamrejare - Profil kamrejare
A czy jak kupiłem bielt dzisiaj i dzisiaj sie zapisałem,to czy mogę naliczyć je
humbak 2006-03-05 22:23   
humbak - Profil humbak
Mozna zaliczyć mile sprzed zapisania, ale zdaje się, że tylko na 3 miesiące przed zapisaniem. Tak to działa w przypadku Miles&More. Nie wiem (nie chce mi się sprawdzać) w przypadku Flying Blue...
1234kuba 2006-03-05 22:20   
1234kuba - Profil 1234kuba
Wejdź na stronę Air France lub KLM i wybierz FLYING BLUE, LOT, Lufthansa i spółka to MILES & MORE. Po prostu się zapisz i wpisz żądanie naliczenia zaległych mil. (Możesz zdobyć mile za loty sprzed przystąpienia do programów).
kamrejare 2006-03-05 21:46   
kamrejare - Profil kamrejare
Witam
Z Góry przepraszam jeśli zaśmiecam forum ale mam probelm otóz dużo latam przeważnie airfrance i chciałbym zbierać mile ale nie bardzo wiem jak sie zapisać do tych programów.Moze ktoś ma jakaś stronke do ktorej mógłbym sie odwołać.Z góry dziękuje i przpraszam!! Komentarz moderatora: W przypadku Air France jest program Flying Blue
tos 2006-03-04 20:44   
tos - Profil tos
Ja tez sie orientuje dosyc dobrze w sytuacji SASu, byc moze nawet korzystalem z ich uslug dluzej niz Ty, bo pamietam pierwsze zamkniecie trasy CPH-KRK, ktore nastapilo okolo 2001/2 roku. Wtedy rowniez zlikwidowano polaczenie z Wroclawiem (przez pewien czas SAS latal tam nawet dwa razy dziennie), ktore pozniej przejal Cimber. Trudna sytuacja finansowa SASu byla omawiana na tym forum juz wielokrotnie.
gosc_eebsw 2006-03-04 19:42   
gosc_eebsw - Profil gosc_eebsw
Sas zamknal polaczenie z Krakowa w 2006 a nie 2002. Po zamknieciu w 2002 uruchomil ponownie polaczenie z KRK do CPh, ktore zamknal w 2006. Nie z powodu braku pasazerow lecz z powodu braku pieniedzy.
To ze Sas wyszedl na plus to jest spowodowane tym ze prawie wszystko wyprzedal nawet swoje hangary w Cph i obsluge techniczna.
Sas jest w bardzo fatalnej sytuacji finansowej a ten artykol to chyba jakas sztuczna reklama.
Orientuje sie sytuacja Sasu bo mieszkam w Dani i czesto tutaj pisza o nich w gazetach. Od wielu lat niestety nic pozytywnego.
A polaczanienia z Krakowem rzeczywiscie szkoda.
tos 2006-03-04 13:49   
tos - Profil tos
Ja rowniez chcialbym, zeby SAS wrocil do Krakowa. Gdy zamkneli to polaczenie okolo 2002 roku (czyli w czasach, gdy je jeszcze obslugiwali Fokkerem 50), jednym z powodow byla zbyt niska liczba pasazerow w klasie biznes. Byc moze powodem ponownego zamkniecia trasy bylo zle dopasowanie rozkladu lotow z Krakowa do lotow transatlantyckich z Kopenhagi? Domyslam sie, ze gdyby wylatywali z Kopenhagi wczesniej (tzn. o 9 rano, jak w latach 2000-2001), trasa mialaby wieksze powodzenie.
marqoos_pl 2006-03-04 11:41   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
SAS powinien też wejść do Krakowa (ponownie), bo bardzo dużo osób pyta właśnie o ich połączenia i SAS powinien właśnie na tym zacząć zarabiać także na południu Polski. Zapraszamy!!!
Adamus:)) 2006-03-03 19:46   
Adamus:)) - Profil Adamus:))
Fajnie ze tak dobrze sie prowadza...tylko nie moge sie doczekac kiedy wejda do Katowic moze o tym nie pomysleli wiec im przypominam :)) wydaje mi sie ze to by rozwiazalo duzo problemow...poniewaz czy ktorzy chca leciec do Danii z dolnego slaska musze jechac do Krakowa przynajmnie 3 loty w tygodniu...Pozdro :*))
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy