UE: Uaktualniona czarna lista linii

UE: Uaktualniona czarna lista linii W ubiegłym tygodniu Komisja Europejska opublikowała nową, uaktualnioną czarną listę linii lotniczych, które objęte są zakazem lotów do i nad obszarem całej Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Komisji Europejskiej, a dokładna lista w pliku PDF.Jednak jedną z najważniejszych zmian aktualnej listy jest możliwość powrotu do Europy filipińskiej linii...
15/07/2013 13:22   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2013-07-17 07:11   
usuniety - Profil usuniety
shorty, KLM oferuje lot do Manili z postojem w Tajpei. Leciałem tym rejsem do Tajpei, naprawdę wygodne połączenie.
shorty 2013-07-17 00:48   
shorty - Profil shorty
powinno bycn to jasne kto może tam latac, jak dla mnie ok by było.
pcharasz 2013-07-15 20:23   
pcharasz - Profil pcharasz
kobek, tak czysto spekulacyjnie, to być może np.ktokolwiek wykonuje dla nich przeglądy/konserwację maszyn nie ma pewnie jakichś tam certyfikatów, a nie że przeglądy są wykonywane rzadko czy też nieodpowiednio. A może to też czysta polityka ;)
kobek 2013-07-15 18:36   
kobek - Profil kobek
Zastanawia mnie także, czemu linie Air Asia Philipines również znalazły się na tej liście? Czyżby poziom bezpieczeństwa w tej spółce odbiegał od pozostałych linii z grupy Air Asia?
shorty 2013-07-15 17:43   
shorty - Profil shorty
co do filipon to polaczenia do tego kraju sa koszmarne , ostatnio od WAW do Manili równo 24 godziny przez AMS i SIN. żeby był bezpośredni z Europy to bardzo chętnie się pisze.
gosc_a5d70 2013-07-15 14:14   
gosc_a5d70 - Profil gosc_a5d70
Jeszcze na czarnej liście jest Lion Air ...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy