LOT: Promocje i nowa strona mobilna

LOT: Promocje i nowa strona mobilna LOT chce dzięki atrakcyjnym promocjom przyciągać więcej klientów. Nowa strona mobilna i poprawiona pełna wersja mają ich zachęcić do kupowania biletów także poza przecenami. To forma pobudzania rynku – mówi Sebastian Mikosz, prezes PLL LOT, w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria. Podkreśla, że efekty promocji można mierzyć jedynie w perspektywie...
27/06/2013 08:42   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_d922e 2013-06-29 08:45   
gosc_d922e - Profil gosc_d922e
@gosc_0027d: Latam służbowo, więc cena mnie nie interesuje. "Opłacalność" przynależności do sojuszu / programu zależy od konkretnej sytuacji a nie jest prawdą absolutną. W mojej sytuacji bardziej opłaca się być w Starze a nie OW.
gosc_0027d 2013-06-28 01:49   
gosc_0027d - Profil gosc_0027d
@gosc_1d9bd: latam często między Warszawą i Londynem, więc zgodzę się, iż LOT jest powyżej średniej na tej trasie. Jednak nie zgodzę się, że LOT jest lepszy niż BA -- najczęściej wybieram loty właśnie BA, bo oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. Nie dość, że w BA bilety najczęściej są tańsze niż w LOT, to przynależność do programy frequent-flyer w BA się dużo bardziej opłaca.
gosc_3a2de 2013-06-27 23:32   
gosc_3a2de - Profil gosc_3a2de
Pani, o której mowa ma licencję pilota i była w kokpicie zgodnie z prawem lotniczym.
gosc_5ddd1 2013-06-27 22:15   
gosc_5ddd1 - Profil gosc_5ddd1
Trzymam kciuki za LOT. W ciągu roku kilkadziesiąt lotów odbywam LOTem i jestem zadowolony z obsługi, wygody samolotów, szybkiej pomocy w razie opóźnień czy zmian rozkładowych. Chociaż ostatnio zaskoczyło mnie, gdy siedziała obok mnie mama z jednej stewardes i była "wyjątkowo" traktowana na pokładzie samolotu, ale podczas lądowania weszła do kokpitu pilotów (sic!) i była tam, aż do wylądowania...
spotter10 2013-06-27 21:30   
spotter10 - Profil spotter10
Również przyłączam się do tych, co twierdzą że LOT jest powyżej średniej. Znacznie bardziej go wolę niż pozostałe linie operujące z Polski. Nie będę się rozpisywał odn. szczegółów, bo wszystko zostało napisane. Żałuję tylko, że tak mało oferuje z regionów a ceny nie są aż tak atrakcyjne jak w LH.
gosc_1d9bd 2013-06-27 18:44   
gosc_1d9bd - Profil gosc_1d9bd
Latam sporo różnymi liniami tradycyjnymi, również i LOTem. Moim zdaniem LOT jest powyżej średniej. Dotyczy to obsługi, uprzejmości, dogadania się, elastyczności, jedzenia itp itd. Nie przychodzi mi na myśl nic takiego w czym byłby gorszy. Gdy tylko mogę to wybieram LOT a nie BA, KLM, AF, LH, LX etc. Życzyłbym sobie móc wybierać LOT zamiast Thaia czy SQ ale niestety LOT nie lata w tamte okolice - mam nadzieję, że jeszcze nie lata.
krzysiekl 2013-06-27 18:37   
krzysiekl - Profil krzysiekl
ale to zazwyczaj tak jest, wystarczy poczytać ile jest zadowolonych po lotach Ryanair. Zazwyczaj 'swoje' (czyli to czym się leciało) się chwali jeśli czymś nam nie podpadli...a póki do LOtu dopłacamy do rzucanie błotem tych co nie latają może być uzasadniono...a z drugiej strony...to źle świadczy o marketingu LOTu..skoro nie potrafią tych co nie latają przekonać do skorzystania z usług.
arahja 2013-06-27 18:06   
arahja - Profil arahja
No prosze. Zapytac tych co lataja LOTem - zadowoleni. Tych co nie lataja - rzucaja blotem.
japko69 2013-06-27 17:59   
japko69 - Profil japko69
Latam LOTem dwa - trzy razy w miesiącu i generalnie uważam że jest bardzo OK. Po europie latam LO, LX i LH, za ocean LH. Moim zdaniem e-jety to jedne z najwygodniejszych samolotów jakimi zdarzało mi się latać. Kiedyś latałem też ATRami, co już takie przyjemne nie było, ale teraz Q400 są bardzo OK. Nigdy nie spotkałem się z niemiłą obsługą, wręcz przeciwnie.
goluz 2013-06-27 16:07   
goluz - Profil goluz
@mietek przecież napisałem,że chodziło o trasy gdzie LOT nie woziłby powietrza, a Ty piszesz o budowaniu kopalń tam gdzie nie ma węgla...@gosc_6d1c4 Ryan i Wizz opanowały regiony, bo one im płacą. Gdyby płaciły LOTowi (do którego i tak dorzucamy co roku grube miliony) to i regiony byłyby syte i LOT cały. A tak jest jak jest i mamy 'hub' który nie obsługuje nawet 10 mln. PAX rocznie i linie która operuje z tego 'hubu' wyciągając łapy po kolejne 400 milionów złotych z kieszeni wszystkich podatników. Tak ma wyglądać 'rozwój' lotnictwa w tym kraju?
gosc_68f67 2013-06-27 16:03   
gosc_68f67 - Profil gosc_68f67
Czy samoloty LOT sa w ogole myte wewnatrz? stan zasyfienia ATR czy 767 w zaden sposob nie daje sie uzasadnic wiekiem - lecialem rownie starymi samolotami roznych linii na calym swiecie i nigdy przenigdy nie byly tak brudne jak LOTowskie, a specjalnie zwracam na to uwage. Jak sie nic nie zmieni to za jakis czas 787 i inne nowki sztuki tez beda wygladac masakrycznie...
gosc_6d1c4 2013-06-27 14:53   
gosc_6d1c4 - Profil gosc_6d1c4
goluz: Połączenia z regionów byłyby ciekawą opcją, ale cóż poradzić- skoro Ryanair i Wizzair opanowały wszystkie regiony i połączenia, na których by LOT nie woził powietrza, to chyba tylko do hubów (no, ewentualnie jakaś jedna, dwie trasy najwyżej) ;(
gosc_581a4 2013-06-27 14:36   
gosc_581a4 - Profil gosc_581a4
W tamtym roku LOTem leciałem ponad 40 razy, a w tym około 15 i muszę przyznać, że ich uslugę ocieniam lepiej niż w większości linii europejskich, LOTowskie Embarery mają super wygodne siedzenie, a ich komfort ustepuje tylko Airbusom Aegean. LOT jest supcer:)
mietek 2013-06-27 14:35   
mietek - Profil mietek
goluz: Niby masz racje ale jak to ocenić? Poza tym ja nie domagam się otwierania kopalni na Mokotowie przez JSW skoro do nich dopłacam albo połączenia Warszawa Rakowiec - Gdańsk, bo czasem nad morze bym pojechał, a do PKP też dopłacam;-)
goluz 2013-06-27 14:30   
goluz - Profil goluz
Leciałem E175, czysto,wygodnie (świetne zagłówki) obsługa miła, samoloty pełne w obie strony, cenowo w tamtym czasie też wypadł najlepiej. Uważam,że skoro wszyscy zrzucają się na LOT to powinien on operować z wszystkich regionów gdzie są porty lotnicze, oczywiście na połączeniach na których nie będzie woził powietrza.
copilot 2013-06-27 14:18   
copilot - Profil copilot
mnie się zdarzało, lot zawsze był sprawny i szybki a samoloty czyste ;) gorzej z obsługą naeizmną lotnisk, ale to nie zalezy od lotu ;)
mietek 2013-06-27 14:15   
mietek - Profil mietek
Ja leciałem pare razy 1,5 roku temu i było git. Co prawda B734 mają swoje lata ale dokładnie takie same latają na trasie WAW-FRA by LH. E175 małe ale zadbane i czyste.
arahja 2013-06-27 13:47   
arahja - Profil arahja
I co? Jak osluga i stan samolotu?
goluz 2013-06-27 13:44   
goluz - Profil goluz
Ja leciałem ostatnio w tamtym roku LOTem z Krk do Paryża
arahja 2013-06-27 13:30   
arahja - Profil arahja
Kto z obecnyc na tym forum regularnie lata lotem? Bo wszyscy sa ekspertami od cen biletow, poziomu obslugi i wypelnienia samolotow. Tak sie pytam z ciekawosci. Bo ja np lecialem ostatnio 7 lat temu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy