Bilety lotnicze na lot Muscat - Addis Abeba

bezpośrednio
od 2011-12-27
2 633 km


kliknij, aby odwrócić rotację

Kup bilet Muscat - Addis Abeba

Pasażerowie:

Kupuj bilety w Pasazer.com

Kupując bilet za pośrednictwem portalu Pasazer.com otrzymujesz:
 • najatrakcyjniejsze ceny biletów,
 • dostęp do najlepszych ofert na rynku,
 • specjalne okazje i promocje,
 • system przeszukujący loty wszystkich linii,
 • bezpłatną infolinię,
 • dostęp do wykwalifikowanych kasjerów,
 • indywidualne przygotowywanie zamówienia

 • Zarezerwuj bilet lotniczy z Pasazer.com!

  Zarezerwuj hotel w Muscat

  Zarezerwuj hotel w mieście Muscat

  Okazje na trasie Muscat - Addis Abeba

  Wypożycz auto na lotnisku Muscat

  Twoja podróż do Muscat

  Rejsy na trasie Muscat - Addis Abeba (ADD) w Etiopia obsługują linie lotnicze Enter Air. Loty wykonywane są bezpośrednio bez międzylądowania i przesiadki, co zapewnia najkrótszy czas podróży. Czas przelotu to około 3 godzin 10 minut. Odległość pomiędzy obydwoma miastami wynosi 2 633 km.

  Stolica kraju, do którego się wybierasz to Addis Ababa, a obowiązującym językiem państwowym jest tam język Amharic. Etiopia zajmuje obszar 1 104 300 km². Populacja kraju liczy 79,22 mln mieszkańców. Oficjalną walutą jest birr (ETB). Etiopia posiada prefix telefoniczny +251.

  WAPNIAKI 01/04/2024 12:46   
  10 Zalety: Ja w opozycji do poprzednich opinii - uważam, że podróż tymi liniami należała do jednej z przyjemniejszych. Przemiła obsługa i sporo miejsca na nogi - co uważam za ogromną zaletę przy dłuższych podróżach zapisuje się jedynie na korzyść tej linii. Trasa była w miarę długa z Katowic na Zanzibar i naprawdę ciężko się do czegoś doczepić. Myślę, że linia stara się zdobywać kolejnych zadowolonych pasażerów stawiając na bardzo kulturalną obsługę i zdecydowanie wyższą jakość niż w innych tzw. renomowanych liniach, które niestety nie liczą się już z klientem, A szkoda... Lepiej samemu czasem sprawdzić daną linię niż opierać się na emocjonalnych chwilowych opiniach, bo wprowadza to lekki dysonans jak u nas. A proszę mi wierzyć latamy już od dawna i sporo. I tak na zakończenie - w samolocie było bardzo czysto... nawet w toalecie, gdzie zawsze już po kilku godzinach ciężko wejść nie doznając szoku węchowego.

  Wady: Jak dla mnie nie ma... ale każdy widzi świat inaczej.
  Kasia88 05/10/2023 23:12   
  8 Zalety: Według mnie nie zasługują na tak negatywne oceny. Leciałam z nimi już kilka razy i nic mnie złego nie spotkało. Plusem jest zdecydowanie większe miejsce na nogi niż w rayanair czy wizzair. A co najważniejsze podczas lotu czuje się, że piloci są dobrze doświadczeni. Lądowałam z nimi na Maderze czyli jednym z najniebezpieczniejszych lotnisk na świecie i wszystko odbyło się perfekcyjnie. A stewardessy, jak to ludzie, jedne milsze drugie mniej. Biorąc jeszcze pod uwagę, że to jedna z tańszych lini lotniczych, nie ma co wymagać perfekcyjnego luksusu.

  Wady: Jedyne do czego mogę się przyczepić to te niemiłosierne wciskanie perfum.
  czura 22/08/2023 10:59   
  9 Zalety: Lot Wrocław / Antalya 08.08.2023.; Antalya / Wrocław 16.08.2023. Wszystko w najlepszym porządku , wylot punktualny, przyjemna podróż bez żadnych niespodzianek i turbulencji, miła i fachowa obsługa, perfekcyjne lądowanie. Powrót z delikatnym opóźnieniem ok.0,5h, podróż w trakcie burzy przebiegła bez żadnych problemów. Lądowanie również perfekcyjne. Polecamy

  Wady: W drodze powrotnej zdecydowanie za zimno dlatego jedna * mniej
  Maciejgal91 16/08/2023 20:25   
  10 Zalety: Elegancko, bezpieczenie. Pozdrawiam Kapitana Sebastiana lot do Chanii 09.08 Oraz Pana Kapitana Januarego lot 16.08 Oraz obie załogi.

  Wady: Brak.
  G567 16/05/2023 09:14   
  10 Zalety: Polecam z czystym sumienie

  Wady: Brak
  Kup bilet Więcej
  dorośli
  (od 18 lat)
  młodzież
  (12 - 18 lat)
  dzieci
  (2 - 12 lat)
  niemowlęta
  (do 2 lat)
  Wizy
  Rezerwuj hotel
  Wizy
  Okazje z lotniska

  dorośli
  (od 18 lat)
  młodzież
  (12 - 18 lat)
  dzieci
  (2 - 12 lat)
  niemowlęta
  (do 2 lat)
  Rezerwuj hotel
  Wizy