Bilety lotnicze na lot Paryż - Madras

bezpośrednio
od 2017-10-29
8 021 km


kliknij, aby odwrócić rotację

Kup bilet Paryż - Madras

Pasażerowie:

Kupuj bilety w Pasazer.com

Kupując bilet za pośrednictwem portalu Pasazer.com otrzymujesz:
 • najatrakcyjniejsze ceny biletów,
 • dostęp do najlepszych ofert na rynku,
 • specjalne okazje i promocje,
 • system przeszukujący loty wszystkich linii,
 • bezpłatną infolinię,
 • dostęp do wykwalifikowanych kasjerów,
 • indywidualne przygotowywanie zamówienia

 • Zarezerwuj bilet lotniczy z Pasazer.com!

  Zarezerwuj hotel w Pary%C5%BC

  Zarezerwuj hotel w mieście Pary%C5%BC

  Okazje na trasie Paryż - Madras

  Wypożycz auto na lotnisku Pary%C5%BC

  Twoja podróż do Pary%C5%BC

  Rejsy na trasie Paryż - Madras (MAA) w Indie obsługują linie lotnicze Jet Airways. Loty wykonywane są bezpośrednio bez międzylądowania i przesiadki, co zapewnia najkrótszy czas podróży. Czas przelotu to około 10 godzin 0 minut. Odległość pomiędzy obydwoma miastami wynosi 8 022 km.

  Na tej trasie latają też inni przewoźnicy. Na lotnisko Madras dolecisz również na pokładach samolotów linii lotniczych Air France.

  Stolica kraju, do którego się wybierasz to New Delhi, a obowiązującym językiem państwowym jest tam język hindi, angielski. Indie zajmuje obszar 3 287 240 km². Populacja kraju liczy 1 181,14 mln mieszkańców. Oficjalną walutą jest rupia (INR). Indie posiada prefix telefoniczny +91.

  Artur K. 14/08/2013 16:01   
  8 Zalety: Śmiesznie niskie ceny połączeń lokalnych w Indiach. Nowe samoloty, głównie B737-800, nieco ciasne jednak. Zaskoczeniem był natomiast cichy ATR-72 (przyzwyczajony byłem do wściekle głośnych ATRów Eurolotu i mocno się zdziwiłem że może być tak cicho).

  Wady: Różnie bywa z punktualnością.
  marqoos_pl 19/02/2012 10:48   
  8 Zalety: Kolejne punkty, tym razem za międzykontynentalny lot BRU-DEL-BRU. Bardzo dobre ceny, wygodne samoloty, smaczne posiłki, przemiła obsługa. Bagaż doleciał na wszystkich odcinkach bez żadnych problemów (również na przesiadce w BRU na samolot SN). Dosyć sprawnie działający dział obsługi klienta.

  Wady: Drobne niedociągnięcia, które nie miały w sumie wpływu na całą ocenę. *** 1. Bilet wystawiony był jako loty code-share z Brussels Airlines - wszystko w porządku oprócz tego, że system 9W nie widział numerów biletu. Ticket Desk szybko się z tym jednak uporał. *** 2. Brak możliwości odprawy on-line, gdy jest to code-share. *** Zakupy duty free na pokładzie - obsługa nie bardzo wiedziała, jak obciążyć moją kartę. Wszystko przeszło manualnie (cała taka ładna karteczka A4) - ponad 2 tyg. od lotu i wciąż karta obciążona (i jeszcze mi nie odpowiedzieli na maila, gdy chciałem zapłacić, haha) - dla mnie dobrze, dla linii troszkę mniej.
  kkuba85 29/11/2011 13:22   
  10 Zalety: Swietna linia. lecialem na trasie NYC- Bruksela. Wszystko na czas. Nowiuki A330. Przewozilismy suknie slubna mojej zony- wzieli bez problemu do szafy w business klasie. Swietna cena i jeszcze lepszy catering.

  Wady: absolotnie brak
  docentfurm 19/11/2011 17:54   
  10 Zalety: dobre jedzenie, bardzo profesjonalna crew, nowe samoloty, czysto, punktualnie

  Wady: brak
  Kup bilet Więcej
  dorośli
  (od 18 lat)
  młodzież
  (12 - 18 lat)
  dzieci
  (2 - 12 lat)
  niemowlęta
  (do 2 lat)
  Wizy
  Rezerwuj hotel
  Wizy
  Okazje z lotniska

  dorośli
  (od 18 lat)
  młodzież
  (12 - 18 lat)
  dzieci
  (2 - 12 lat)
  niemowlęta
  (do 2 lat)
  Rezerwuj hotel
  Wizy