×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o lotnisku Lwów Snilow Arpt


Zalety: Stosunkowo duże jak na skalę przewozów, w miarę nowoczesne i dość wygodne lotnisko, zaprojektowane znacznie "na wyrost". Mogłoby bez problemów obsłużyć 4 - 5 -krotnie większą ilość PAXów. Brak tłoku. Dojazd do/z centrum miasta tramwajem, lecz o każdej porze dnia i nocy oczekują 'pseudo-taksówki', tj. prywatne samochody, którymi za 5 euro lub 25 zł dojechać można do centrum miasta. Toalety w pełni 'europejskie' i w generalnie czyste. Ogólnie dosyć schludnie, choć bez większych luksusów. W tym sensie lotnisko odróżnia się pozytywnie od otaczającej, smutnej i szarej ukraińskiej rzeczywistości. Bez problemu można porozumieć się po polsku. Przyjmowane też są powszechnie polskie złotówki, zamiast tracących szybko na wartości ukraińskich hrywien. Dogodna i niezbyt droga siatka połączeń lotniczych z przesiadką w Kijowie w kierunkach wschodnich (np. do Tbilisi, Teheranu, etc.). Lotnisko w miarę dogodne dla mieszkańców Małopolski podróżujących w kierunkach wschodnich ze względu na tani dojazd autobusem z Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa i Przemyśla do Lwowa.
Wady: Większych wad i niedogodności nie zauważono. Powrót do Polski autobusem ze Lwowa oznacza 12-godzinny horror oczekiwania na przejściu granicznym w Korczowej - ale to nie jest już wina lotniska.
7

/10

06/09/2017 15:55,  
Zalety: Tani dojazd do centrum ok 20 PLN
Wady: Pustka... po nowiutkim terminalu hula wiatr
4

/10

29/10/2015 20:47,  
<>


Jeśli reprezentujesz port lotniczy Snilow Arpt i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie