×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


<>

Opinie o linii lotniczej China Sourhern Airlines


Zalety: Przelot AMS CAN MNL return flight, AB330, economy class; układ siedzeń 2-4-2; przesiadka w CAN. Fotele wygodne, a duże odległości między rzędami siedzeń pozwalają na przebycie nawet długiej podróży transkontynentalnej w dobrej kondycji. Obsługa uprzejma, choć chińskie stewardesy moim zdaniem niezbyt piękne (nie każdy lubi ten typ urody). Jedzenie bardzo smaczne, zdecydowanie bardziej europejskie niż chińskie, choć z oryginalnymi dodatkami. Dla łasuchów: Jeśli ktoś mimo standardowego posiłku jest jeszcze głodny, można dodatkowo dostać pyszną bułkę z szynką sporych rozmiarów w ilości jeden do kilku sztuk. System rozrywki pokładowej raczej nie dla mnie. Lot przebiegał bez zakłóceń. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Linia lotnicza godna polecenia.
Wady: Spóźnienie w Kantonie około 50 minut. Długa i powolna kontrola na lotnisku w Kantonie spowodowała, że ledwie zdążyłem złapać połączenie do Manili, ale to nie wina przewoźnika. Bagaż przepakowano w Kantonie bez problemów.
9

/10

03/09/2018 21:48,  
Zalety: Wiele lotów, zarówno międzykontynentalnych (AMS-PEK-CAN) jak i wewnątrz chin (CAN-XMN, CAN - SHA, CAN - PVG, CAN - HGH, CAN - WNZ), na lotach międzykontynentalnych bardzo miła obsługa (steward nawet pamiętał, że nie jadłem, bo spałem, a po pobudce zaproponował mi obiad), dobre jedzenie, umiarkowane ceny na lotach międzykontynentalnych), dobry system rozrywki z ciekawymi filmami z Hong Kongu, dobrze wyposażone samoloty (nawet na lotach wewnętrznych ekrany LED z projekcją filmów)
Wady: Wielu obywateli Chin lecących z dziećmi, które jak wiemy są bardzo rozpieszczone i niegrzeczne, kosmicznie wysokie ceny wewnątrz Chin.
7

/10

02/07/2015 02:10,  
Szymon
Szymon
Zalety: lecialem na trasie Amsterdam - Kanton - Singapur. Jestem naprawde pod wrazeniem. Indywidualny system rozrywki z tuchscreenem, smaczne jedzenie i bezproblemowa przesiadka w Kantonie. POLECAM!
Wady: troche ciasno jesli siedzi sie w srodkowym rzedzie, ale po bokach juz jest duzo miejsca
9

/10

16/04/2013 17:17,  
Adam Górny
Adam Górny
Zalety: leciałem CZ z AMS do PEK - linia bez zastrzeżeń
Wady: posiłki trochę zbyt orientalne
9

/10

04/01/2013 17:45,  
Zalety: Nowy samolot, wspaniale jedzenie, klasa E+ z duza iloscia miejsca na nogi.
Wady: Pracownicy przy check-in slabo mowia po angielsku.
8

/10

30/10/2012 19:58,  
Zalety: Loty na czas, posilki da sie zjesc, rozrywka zalezy od typu samolotu.
Wady: Jak w wiekszosci chinskich samolotow szczegolnie na lotach wewnatrz chin malutenko miejsca na nogi
7

/10

18/08/2011 21:13,  
JakubR
JakubR
Zalety: Sprawny check -in, samoloty zazwyczaj o czasie. Mila obsluga aczkolwiek niezby biegle wladajaca angielskim, warta polecenia jest ich Premium Economy - wiecej miejsca na nogi, specjalna kabina zaraz za business class. Jedyna linia lotnicza w Chinach ze 100% bezwypadkowoscia.
Wady: Czesto angielska strona jezykowa nie dziala. Drogie bilety w porownaniu z innymi liniami w Chinach na krajowych lotach.
7

/10

02/08/2011 15:55,  
<>


Jeśli reprezentujesz linię lotniczą China Sourhern Airlines i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie