Opinie o linii lotniczej China Sourhern Airlines

ortler 03/09/2018 21:48   
9 Zalety: Przelot AMS CAN MNL return flight, AB330, economy class; układ siedzeń 2-4-2; przesiadka w CAN. Fotele wygodne, a duże odległości między rzędami siedzeń pozwalają na przebycie nawet długiej podróży transkontynentalnej w dobrej kondycji. Obsługa uprzejma, choć chińskie stewardesy moim zdaniem niezbyt piękne (nie każdy lubi ten typ urody). Jedzenie bardzo smaczne, zdecydowanie bardziej europejskie niż chińskie, choć z oryginalnymi dodatkami. Dla łasuchów: Jeśli ktoś mimo standardowego posiłku jest jeszcze głodny, można dodatkowo dostać pyszną bułkę z szynką sporych rozmiarów w ilości jeden do kilku sztuk. System rozrywki pokładowej raczej nie dla mnie. Lot przebiegał bez zakłóceń. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Linia lotnicza godna polecenia.

Wady: Spóźnienie w Kantonie około 50 minut. Długa i powolna kontrola na lotnisku w Kantonie spowodowała, że ledwie zdążyłem złapać połączenie do Manili, ale to nie wina przewoźnika. Bagaż przepakowano w Kantonie bez problemów.
drprado2000 02/07/2015 02:10   
7 Zalety: Wiele lotów, zarówno międzykontynentalnych (AMS-PEK-CAN) jak i wewnątrz chin (CAN-XMN, CAN - SHA, CAN - PVG, CAN - HGH, CAN - WNZ), na lotach międzykontynentalnych bardzo miła obsługa (steward nawet pamiętał, że nie jadłem, bo spałem, a po pobudce zaproponował mi obiad), dobre jedzenie, umiarkowane ceny na lotach międzykontynentalnych), dobry system rozrywki z ciekawymi filmami z Hong Kongu, dobrze wyposażone samoloty (nawet na lotach wewnętrznych ekrany LED z projekcją filmów)

Wady: Wielu obywateli Chin lecących z dziećmi, które jak wiemy są bardzo rozpieszczone i niegrzeczne, kosmicznie wysokie ceny wewnątrz Chin.
Szymon 16/04/2013 17:17   
9 Zalety: lecialem na trasie Amsterdam - Kanton - Singapur. Jestem naprawde pod wrazeniem. Indywidualny system rozrywki z tuchscreenem, smaczne jedzenie i bezproblemowa przesiadka w Kantonie. POLECAM!

Wady: troche ciasno jesli siedzi sie w srodkowym rzedzie, ale po bokach juz jest duzo miejsca
Adam Górny 04/01/2013 17:45   
9 Zalety: leciałem CZ z AMS do PEK - linia bez zastrzeżeń

Wady: posiłki trochę zbyt orientalne
wroord 30/10/2012 19:58   
8 Zalety: Nowy samolot, wspaniale jedzenie, klasa E+ z duza iloscia miejsca na nogi.

Wady: Pracownicy przy check-in slabo mowia po angielsku.
wroord 18/08/2011 21:13   
7 Zalety: Loty na czas, posilki da sie zjesc, rozrywka zalezy od typu samolotu.

Wady: Jak w wiekszosci chinskich samolotow szczegolnie na lotach wewnatrz chin malutenko miejsca na nogi
JakubR 02/08/2011 15:55   
7 Zalety: Sprawny check -in, samoloty zazwyczaj o czasie. Mila obsluga aczkolwiek niezby biegle wladajaca angielskim, warta polecenia jest ich Premium Economy - wiecej miejsca na nogi, specjalna kabina zaraz za business class. Jedyna linia lotnicza w Chinach ze 100% bezwypadkowoscia.

Wady: Czesto angielska strona jezykowa nie dziala. Drogie bilety w porownaniu z innymi liniami w Chinach na krajowych lotach.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy