×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza China Sourhern Airlines (CZ)


 8.0

/10

China Sourhern Airlines

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Opinie o linii China Sourhern Airlines

Zalety: Przelot AMS CAN MNL return flight, AB330, economy class; układ siedzeń 2-4-2; przesiadka w CAN. Fotele wygodne, a duże odległości między rzędami siedzeń pozwalają na przebycie nawet długiej podróży transkontynentalnej w dobrej kondycji. Obsługa uprzejma, choć chińskie stewardesy moim zdaniem niezbyt piękne (nie każdy lubi ten typ urody). Jedzenie bardzo smaczne, zdecydowanie bardziej europejskie niż chińskie, choć z oryginalnymi dodatkami. Dla łasuchów: Jeśli ktoś mimo standardowego posiłku jest jeszcze głodny, można dodatkowo dostać pyszną bułkę z szynką sporych rozmiarów w ilości jeden do kilku sztuk. System rozrywki pokładowej raczej nie dla mnie. Lot przebiegał bez zakłóceń. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Linia lotnicza godna polecenia.
Wady: Spóźnienie w Kantonie około 50 minut. Długa i powolna kontrola na lotnisku w Kantonie spowodowała, że ledwie zdążyłem złapać połączenie do Manili, ale to nie wina przewoźnika. Bagaż przepakowano w Kantonie bez problemów.
9

/10

03/09/2018 21:48,  
Zalety: Wiele lotów, zarówno międzykontynentalnych (AMS-PEK-CAN) jak i wewnątrz chin (CAN-XMN, CAN - SHA, CAN - PVG, CAN - HGH, CAN - WNZ), na lotach międzykontynentalnych bardzo miła obsługa (steward nawet pamiętał, że nie jadłem, bo spałem, a po pobudce zaproponował mi obiad), dobre jedzenie, umiarkowane ceny na lotach międzykontynentalnych), dobry system rozrywki z ciekawymi filmami z Hong Kongu, dobrze wyposażone samoloty (nawet na lotach wewnętrznych ekrany LED z projekcją filmów)
Wady: Wielu obywateli Chin lecących z dziećmi, które jak wiemy są bardzo rozpieszczone i niegrzeczne, kosmicznie wysokie ceny wewnątrz Chin.
7

/10

02/07/2015 02:10,  
Szymon
Szymon
Zalety: lecialem na trasie Amsterdam - Kanton - Singapur. Jestem naprawde pod wrazeniem. Indywidualny system rozrywki z tuchscreenem, smaczne jedzenie i bezproblemowa przesiadka w Kantonie. POLECAM!
Wady: troche ciasno jesli siedzi sie w srodkowym rzedzie, ale po bokach juz jest duzo miejsca
9

/10

16/04/2013 17:17,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie