Opinie o linii lotniczej LOT

droker69 25/08/2023 16:43   
10 Zalety: Tym razem wszystko na czas ! Załoga wspaniała z kapitanem Sebastianem na czele !!!

Wady: Brak
yellow 31/07/2023 06:39   
8 Zalety: Bardzo dobry posiłek, pomocny personel

Wady: Opóżnienie 1 godzina, zostaliśmy wpuszczeni w rękaw na lotnisku w którym w warunkach urągającym bez powietrza, duszno i gorąco , czekaliśmy na wejście na pokład chyba z pół godziny, masakra
rar123 10/06/2023 22:14   
3 Zalety: nie najgorszy serwis na krótkich trasach, brak problemu z dostaniem miejsca na lot z powodu spóźnienia na ten wcześniejszy

Wady: Zniszczony bagaż, brak informacji o opóźnieniu, oszukani pasażerowie: leciałem Austrianem na trasie BKK-VIE-WAW, ale z powodu kolejek w Wiedniu spóźniłem się na lot do Warszawy, przez co polecieliśmy LOT-em (bez dodatkowej opłaty). Grupa około 5-10 pasażerów nie dostała jednak miejsca w tym samolocie, przez co musieli czekać na lot, który był dopiero 4 godziny później. Powiedziano im, że nie ma miejsc lub są tylko w klasie biznes, co było nieprawdą, bo samolot był w połowie pusty (minimum 60 wolnych miejsc). Po wylądowaniu okazało się, że bagaże nie doleciały do Warszawy, a kiedy w końcu do nas dotarły, okazało się, że są częściowo zniszczone. O odszkodowaniu nie było mowy, bo LOT twierdzi, że walizki nie są zniszczone, a cała ta sytuacja to nie ich wina. Kolejna sprawa to brak informacji od załogi o opóźnieniu lotu do Warszawy. Sam samolot (B737 MAX-8), mimo że jest nowy, to w środku wygląda jakby miał minimum kilkanaście lat. LOT staje się coraz gorszy i nieszanowanie pasażerów staje się w tej linii normą.
emiliab 19/04/2023 06:29   
1 Zalety: ...

Wady: Pozory w kwestii pomocy w odnalezieniu zagubionego przedmiotu. Mimo bycia wieloletnią klientką, czuję się oszukana , straciłam zaufanie a cała "otoczka profesjonalna" to tylko pozory :( Procedury ważniejsze niz czlowiek.
alania18 30/03/2023 12:33   
1 Zalety: brak

Wady: RP/1530/23/ILS. rozpatrzenie reklamacji może trwać około 30 dni - zgłoszono 11 stycznia dotyczy lot rejsem LO6544 w dniu 30 grudnia 2022 r. Wykupiliśmy lot klasy Premium a mąż leciał na niedziałającym fotelu z Meksyku "tyle godzin" w pozycji siedzącej bez możliwości rozłożenia oparcia a Państwo odrzucacie reklamację. Państwo jesteście niepoważni! Steward w samolocie zapewnił nas iż zostało to odnotowane w dzienniku pokładowym. wiadomość z 21 lutego na mój adres m...@... pl "Szanowna Pani, Z uwagą zapoznaliśmy się z Pani pismem dotyczącym podróży rejsu LO6544 z dn. 30 grudnia 2021 r. Bardzo nam przykro, że opisana podróż nie spełniła Pani oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, że pasażerowie oczekują od nas niezawodności w zakresie świadczonych usług i dokładamy wszelkich starań, aby podróż była satysfakcjonująca pod każdym względem. Wyrażamy ubolewanie, że tym razem podróż odbiegała od standardów, których oczekują od nas pasażerowie. Jednocześnie dziękujemy za przekazane spostrzeżenia. Opinie pasażerów stanowią dla nas cenną wskazówkę, które obszary działania wymagają dodatkowej troski, a wszelkie uwagi są wnikliwie analizowane. Postrzeganie naszej firmy przez klientów jest dla nas, jako przewoźnika, niezwykle ważne. Pragniemy poinformować, że Pani uwagi zostały przekazane do odpowiedniego działu. Mamy nadzieję, że większa świadomość pewnych zjawisk przyczyni się do poprawy jakości. Choć niezmiernie przykro nam, iż tym razem świadczone usługi nie spotkały się z Pani pełną aprobatą, wyrażamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli przyjemność ponownie powitać Panią na naszym pokładzie. Z poważaniem Ilona Ś. Specjalista Sekcja Reklamacji Pasażerskich
dominikbr 28/11/2022 19:37   
5 Zalety: Poczęstunek na trasie WAW-Dubaj DXB-WAW

Wady: Lot 21.11.22 - Lot nie zabrał mojego bagażu rejestrowanego. Nie próbowano mi go nawet dostarczyć. Odebrałem go po powrocie 24.11.22. LOT do Dubaju opóźniony o 70 minut z Warszawy. Zapełnienie 99%. Boeing 737 zbyt mały na taką podróż. W czasie serwisu nie da się przejść - trzeba czekać.
AniaiPepe 14/09/2022 08:36   
1 Zalety: Brak

Wady: Kupując bilet LOTu z Lizbony przez Warszawę do Wrocławia zadzwoniłam na infolinię zapytać zgadnie z info z internetu czy mogę wykupić przelot również dla mojego psa, bo to jest dla mnie warunkiem lotu. Pan wszystko sprawdził i powiedział, ze oczywiście, ale najpierw muszę kupić bilet, a dopiero później, po dokonanej rezerwacji dokupić usługę przewozu psa. Niestety po wykupieniu biletu na stronie LOTu w business klasie system im nie pozwala sprzedać mi tej usługi i odsyłają mnie do portugalskich linii lotniczych TAP,. Portugalczycy mówią, ze to nie ich bilet tylko LOTu , dlatego widzą rezerwacje, ale system im nie pozwala sprzedać usługi. I tak od kilku dni wiszę na słuchawce. W LOCie nie pracuje nikt kompetentny, aby rozwiązać tą sprawę. Maja wszystkie moje dane osobowe, a sami się nie przedstawiają, nikt mi nie podał nazwiska i nie mają żadnego przełożonego! Odmówiono mi złożenia reklamacji! Nie ma z kim rozmawiać. Czuję się oszukana, przez linie lotnicze LOT ponieważ warunkiem kupienia biletu była dla mnie opcja podróży z psem, która teoretycznie istnieje, ale nie można jej wykupić.
pirotechnic 19/06/2022 13:49   
10 Zalety: Miły, profesjonalny personel Tanie bilety Dobry serwis pokładowy

Wady: Brak
fqa 03/08/2021 12:55   
8 Zalety: Miałam przyjemność odbyć lot w dwie strony z LOTem. Lot LO6131 spokojny , obsługa miła. Podróżowałam z bratem - osoba niedowidząca, o czym przy wejściu na pokład poinformowałam. Kiedy wystartowaliśmy , powitała nas stewardessa , udzieliła informacji mojemu bratu, podkreśliła, iż w każdym momencie służy nam pomocą. To bardzo miłe, dziękuję

Wady: Po wylądowaniu, na lotnisku w Izmirze okazało się, że walizka jest pęknięta a suwaki rozerwane. Uszkodzenie zgłoszone na lotnisku - uzyskaliśmy informację, że po powrocie mamy zgłosić się na lotnisku w Warszawie z protokołem. Tak też uczyniłam . Otrzymałam wizytówkę z danymi @Dolfi1920, nr whats app +48606953690 (który nikt nie odbiera). Na adres email : info. poland@dolfi1920. pl wysłałam maila ze zdjęciami uszkodzonej walizki na chwilę obecną, mimo mojego zapytania co w kwestii reklamacji BRAK ODPOWIEDZI. Czuję się zignorowania.
Zabamich 09/06/2021 17:20   
1 Zalety: brak

Wady: Lot odwołuje loty na trasie Dublin - Warszawa na czerwiec i lipiec 2021 roku. Co chwile coś znika z rozkładu. Kontakt z infolinia jest żałosny, 2 Próby połączenia po ponad 50 min i zero odzewu. Nie polecam LOtu. Nie można im zaufać co do rozkładu lotów, a tym bardziej brak obsługi klienta. Poziom Amatorski to za dużo dla Lotu!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy