×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o linii lotniczej LOT


Zalety: Lata na trasie Warszawa Luksemburg.
Wady: W środę leciałem liniami Lufthansa na trasie Luksemburg Warszawa z przesiadką w Monachium. Bilet był znacznie tańszy w Lufthansie. W tym samym czasie przeleciał samolot do Luksemburga Lot z Warszawy. Przyleciał samolot z 82 miejscami, a wysiadło z niego niespełna 30 osób. Samolot Lufthansy był opóźniony i na miejscu w Monachium okazało się, że połowa samolotu to były transfery do Polski. Poinformowano, że w związku z opóźnieniem będą busy do kolejnych miejscowości, Warszawa, Rzeszów, Wrocław i Katowice. Do Wrocławia była duża grupa sportowców chyba z Francji. Powodem tego, że Lot przywiózł do Luksemburga powietrze jest oczywiście cena. Wolałbym latać bezpośrednio z Luksemburga do Warszawy, ale niekoniecznie po cenach Lotu. Trochę to było przykre, że Lufthansa potrafi zarabiać na Polakach mieszkających w okolicy Luksemburga i wozić ich po korzystnych cenach, a Lot woli wozić garstkę osób zamiast zapewniać korzystny transport.. Kolejna podróż zapowiada mi się również Lufthansą. Różnica w cenie na korzyść Lufthansy: bilet w Locie 2 razy droższy
6

/10

1 dzień, 3 godziny temu,  
Zalety: Punktualnie , komfortowo, miła obsługa, pyszny catering
Wady: brak
10

/10

06/02/2020 08:33,  
Zalety: Trudno coś znaleźć.
Wady: Paskudny catering: podano drożdzówkę z datą przydatności do spożycia mijającą w dniu lotu. Jedna ze stewardes była spocona (zapach nie do zaakceptowania). Notorycznie opóźnione rejsy!
2

/10

04/02/2020 21:57,  
Zalety: Jestem bardzo zadowolony z usług PLL LOT na każdym z moich dotychczasowych lotów. Bardzo miła obsługa Cabin Crew zapadła mi w pamięci. Samoloty utrzymane w czystości. Dodatkowo punktualność lotów została zachowana. Cóż tu więcej powiedzieć, aby nie zanudzić. Jak najbardziej na PLUS wszystko. Polecam korzystanie wszystkim z usług naszego wspaniałego narodowego przewoźnika z tak licznymi tradycjami, którego może nam pozazdrościć niejeden kraj na świecie.
Wady: Brak.
10

/10

31/01/2020 21:14,  
Zalety: brak
Wady: zgubiony bagaz
1

/10

02/01/2020 13:08,  
Zalety: Lot czarterowy, biuro Tui Warszawa - Cancun i Cancun - Warszawa. Wygodniejsze samoloty niż mniejsze czarterowe maszyny Enter Air i jemu podobne, smaczne posiłki
Wady: Opóźnienia - w stronę Cancun opóźnienie 2 h z powodów usterki technicznej. Przed lotem powrotnym do Warszawy skandaliczne zachowanie LOT i TUI, które wiedząc 10h przed odlotem, o opóźnieniu samolotu lecącego po turystów do Cancun i brakiem wypoczętej załogi, która mogłaby o czasie lecieć w drogę powrotną, wpakowali turystów w szybką odprawę i od 22:20 do 3:30 komunikatami co 10 minut bez zapewnienia chociażby wody (zamknięte wszystkie sklepy i restauracje na lotnisku ) przekładali boarding, do dziś przerzucając swoją odpowiedzialność za sytuację między sobą. Rozrywka pokładowa - dramat, spora liczba niepoprawnie działających monitorów zarówno w 2 letniej jak i 7 miesięcznej wersji dreamlinera serii 9, bardzo słaba oferta filmowa i serialowa. Stewardesy wymyślają sobie ceny produktów z głowy, za każdym razem inne.
2

/10

01/12/2019 09:02,  
Zalety: Rejsy z WAW do Bydgoszczy. Latają od dwóch tygodni i jak na ten moment bardzo się starają zachowując punktualność i rzetelność.
Wady: W tym momencie brak.
10

/10

11/11/2019 19:51,  
Zalety: - szybki boarding - Czysto w samolocie
Wady: - opóźnienie - srednio miła załoga
5

/10

16/10/2019 10:20,  
Zalety: Samolot wraz z pasażerami doleciał z Warszawy do Lublina (LO3965) w dniu 24.06.19. Całość trasy Oslo/Warszawa/Lublin. Niestety Bagaż nie doleciał. Dostarczono bagaż z opóźnieniem w dniu następnym.
Wady: Niestety Bagaż nie doleciał. Dostarczono bagaż z opóźnieniem w dniu następnym. Ponieważ nie miałem ubrań na zmianę zmuszony byłem kupić ubranie i kosmetyki (1 koszula, szorty, spodenki i dezodorant) za 163 zł . Przyleciałem w ciepłych ubraniach z chłodnej Norwegii do gorącego Lublina na urlop do Polski. Lot nie uznał reklamacji z powodu iż zgłoszenie reklamacyjne zostało wysłane 23 dni po podróży a wg przepisów Lotu powinno być do 21 dni. W czasie 4,5 tygodniuwego urlopu poza domem nie miałem możliwości wysłania reklamacji w ustawowym czasie. Domagałem się pokrycia kosztów zaledwie 163 zł za zakupione ubrania i dezodorant. Lot wykręcił się. Dlatego też nie polecam tego przewoźnika i na szczęście z Tromso w Norwegii mam możliwość korzystania z Norwegiana, SASa oraz Wizzaira dolatującego bezpośrednio do Warszawy lub Gdańska.
1

/10

25/08/2019 17:24,  
Zalety: Nie ma zalet.
Wady: Lot czarterowy opóźniony o 4 godziny. Dział reklamacji to porażka. Kontakt z nimi tylko przez formularz na stronie. Odpowiadają, po czym następuje cisza, ignorują wiadomości i zapytania od miesiąca. Pani na infolinii opryskliwa i niedouczona, z kierownikiem nie da się porozmawiać. Nikt nie jest w stanie udzielić mi informacji do kogo powinnam złożyć skargę na tę linię. Dramat. Unikać jak rajana.
1

/10

22/08/2019 21:54,  

Jeśli reprezentujesz linię lotniczą LOT i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie