Linie lotnicze

Ryanair uruchomi dwie trasy z Polski do Finlandii Ryanair uruchomi dwie trasy z Polski do Finlandii
23 czerwca 2021 10:46
Linie lotnicze Ryanair uruchomią dwa nowe połączenia do Finlandii. Przewoźnik poleci do Helsinek z z lotnisk w Modlinie i Poznaniu.
easyJet: 12 nowych tras krajowych po Wielkiej Brytanii easyJet: 12 nowych tras krajowych po Wielkiej Brytanii
23 czerwca 2021 09:25
Brytyjski przewoźnik niskokosztowy już wkrótce uruchomi 12 nowych połączeń krajowych po Wielkiej Brytanii w odpowiedzi na wzrost zainteresowania lokalnymi podróżami lotniczymi.
Air Astana rozpoczęła loty między Kazachstanem a Czarnogórą Air Astana rozpoczęła loty między Kazachstanem a Czarnogórą
22 czerwca 2021 11:03
Linie lotnicze Air Astana rozpoczęła codzienne loty między Kazachstanem a Czarnogórą. Przewoźnik obsługuje loty z Podgoricy do Nur-Sultan i Almaty.
FlyBosnia wznawia operacje FlyBosnia wznawia operacje
22 czerwca 2021 09:45
Po niemal roku bez własnej maszyny, flagowy przewoźnik Bośni i Hercegowiny odbiera samoloty i przygotowuje się do wznowienia działalności. W pierwszej kolejności linia postawi na czarterowe rejsy wakacyjne i loty cargo.
Ryanair pozywa brytyjski rząd za lockdown Ryanair pozywa brytyjski rząd za lockdown
22 czerwca 2021 09:15
Irlandzki przewoźnik, wraz z Manchester Airports Group, podejmuje kroki prawne względem rządu Wielkiej Brytanii. Linia chce udowodnić przed Sądem Najwyższym w Londynie, że antycovidowe ograniczenia nałożone przez rząd Borisa Johnsona są nieadekwatnie silne.
Wizz Air: 2 miliony pasażerów poleciało z Wrocławia Wizz Air: 2 miliony pasażerów poleciało z Wrocławia
22 czerwca 2021 08:45
Węgierskie linie lotnicze witają we Wrocławiu 2-milionową pasażerkę odlatującą ze stolicy Dolnego Śląska, która podróżowała do Charkowa na Ukrainie.
SWISS: Cięcia we flocie i zatrudnieniu SWISS: Cięcia we flocie i zatrudnieniu
21 czerwca 2021 10:15
Restrukturyzacja firmy i popandemiczny rynek lotniczy przyczynią się do znacznych cięć w szeregach narodowego przewoźnika Szwajcarii. SWISS planuje masowe zwolnienia pracowników i wycofanie niektórych swoich maszyn ze służby.
Aer Lingus jak Ryanair. Linia wprowadza opłaty za bagaż podręczny  Aer Lingus jak Ryanair. Linia wprowadza opłaty za bagaż podręczny
21 czerwca 2021 08:45
Narodowy przewoźnik lotniczy Irlandii wprowadził ograniczenia w zasadach przewozu bagażu podręcznego. Zmiany obejmują jedynie rejsy krótkodystansowe oferowane przez Aer Lingus.
Lotowskie embraery wróciły z Wietnamu Lotowskie embraery wróciły z Wietnamu
21 czerwca 2021 08:14
Oba polskie samoloty Embraer E-195, latające przez ostatnie miesiące na krajowych trasach Bamboo Airways, wróciły już do kraju.
Awaria przedniego podwozia w dreamlinerze British Airways Awaria przedniego podwozia w dreamlinerze  British Airways
18 czerwca 2021 16:28
Boeing 787-8 latający dla brytyjskich linii lotniczych uległ awarii przedniego podwozia i uderzył dziobem o płytę lotniska. Na pokładzie nie było pasażerów, jednak pracowało tam kilku członków załogi.
Air Canada poleci do Chorwacji Air Canada poleci do Chorwacji
18 czerwca 2021 12:51
Kanadyjski narodowy przewoźnik w przyszłym roku rozpocznie bezpośrednie loty pomiędzy Toronto a chorwacką stolicą. Dotychczas trasa obsługiwana była przez Air Canada Rouge.
Emirates rozwija siatkę połączeń na podróże rekreacyjne w okresie letnim Emirates rozwija siatkę połączeń na podróże rekreacyjne w okresie letnim
18 czerwca 2021 11:57
Emirates rozwija siatkę połączeń, aby sprostać zapotrzebowaniu na podróże rekreacyjne w okresie letnim. Linia stopniowo i bezpiecznie odbudowuje siatkę połączeń i zwiększa obecność na kluczowych rynkach, by obsłużyć rosnący popyt na podróże służbowe i turystyczne.
Odważny pomysł Airbusa. Loty z jednym pilotem możliwe już wkrótce Odważny pomysł Airbusa. Loty z jednym pilotem możliwe już wkrótce
18 czerwca 2021 10:00
Europejski producent lotniczy oraz Cathay Pacific współpracują nad rozwiązaniem pozwalającym na obecność w kokpicie jednego pilota podczas większości czasu lotu długodystansowego. Takie rejsy mogą wystartować już w 2025 r.
Eurowings Discover już wkrótce wzbije się w powietrze Eurowings Discover już wkrótce wzbije się w powietrze
18 czerwca 2021 09:40
Nowa linia Eurowings Discover zakomunikowała, że otrzymała certyfikat przewoźnika lotniczego. Tym samym przewoźnik gotowy jest rozpocząć swoją działalność. Inauguracyjny lot zaplanowany jest na 24 lipca br.
Ryanair: 16 baza operacyjna we Włoszech Ryanair: 16 baza operacyjna we Włoszech
18 czerwca 2021 08:39
Irlandzki przewoźnik wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego uruchomi swoją 16 bazę operacyjną we Włoszech. W Turynie linia zbazuje dwa samoloty Boeing 737-800 i otworzy kilkanaście nowych tras.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama