×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Nowe połączenia z AngliiRyanair ogłosił uruchomienie w sezonie letnim w 2013 roku nowych połączeń z trzech lotnisk w Wielkiej Brytanii. Po dwie trasy zyskają Liverpool oraz East Midlands, o kolejnych pięć wzbogaci się Manchester.

Irlandzki przewoźnik niskokosztowy uruchomi wiosną w 2013 roku rejsy z Liverpoolu do Lublina oraz Zadaru oraz zwiększy częstotliwość lotów na już istniejących trasach. Ryanair będzie obsługiwał w przyszłym sezonie letnim w sumie 39 połączeń z Liverpoolu.

Z East Midlands uruchomione zostaną rejsy do Marsylii oraz na Minorkę. Ryanair zbazuje na lotnisku również kolejny samolot Boeing 737-800 oraz zwiększy częstotliwość lotów na 17 trasach. W sumie w sezonie letnim w 2013 roku przewoźnik będzie realizował rejsy na 38 trasach z East Midlands.

Wiosną w 2013 roku wystartują nowe połączenia Ryanair z Manchesteru do Krakowa, Trapani, Pafos oraz na Korfu i Lanzarote. Przewoźnik zbazuje na lotnisku kolejny samolot Boeing 737-800 oraz zwiększy częstotliwość na siedmiu istniejących trasach. W przyszłym roku Ryanair będzie realizował rejsy w sumie na 34 trasach z Manchesteru.

Anna Żuchlińskagość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie