×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air One kasuje połączenia z MediolanuLinie lotnicze Air One skasują w październiku cztery połączenia z Mediolanu Malpensy. Przewoźnik rezygnuje z obsługi trzech krajowych tras do Bari, Brindisi oraz Palermo i z jednej międzynarodowej trasy do Londynu Gatwick.

Loty między Mediolanem a Palermo będą się odbywały tylko do 1 października 2012 roku. Połączenie na Sycylię realizowane jest obecnie raz dziennie.

Na 28 października 2012 roku zaplanowane zostały ostatnie loty do Bari, Brindisi oraz Londynu Gatwick. Air One oferuje obecnie 11 rejsów tygodniowo między Mediolanem Malpensą a Bari. Do końca sezonu letniego do Brindisi przewoźnik realizuje 5 rejsów tygodniowo. Z Mediolanu do Londynu Gatwick Air One obsługuje obecnie 13 rejsów tygodniowo. 

Włoski przewoźnik ogłosił niedawno utworzenie swojej czwartej bazy operacyjnej na lotnisku w Katanii i uruchomienie trzech nowych połączeń z sycylijskiego portu lotniczego.

Anna Żuchlińskagość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie