×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Gdańska do ManchesteruRyanair ogłosił dziś (28.08) uruchomienie nowego połączenia z gdańskiego portu lotniczego do Manchesteru. Pierwszy rejs na trasie do Wielkiej Brytanii został zaplanowany na 9 listopada 2012 roku.Loty z Gdańska do Manchesteru będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.

- Ryanair z przyjemnością ogłasza nową, dostępną od listopada, trasę Gdańsk - Manchester. Nasze 9 tras w sezonie Zima 2012/13 oznacza 400 000 pasażerów rocznie, co przekłada się na 400 miejsc pracy! To będzie czwarte połączenie z Polski do/z Manchesteru, po Katowicach, Rzeszowie i Warszawie Modlin - powiedział Tomasz Żegliński z Ryanair.

- W dniu dzisiejszym do siatki połączeń regularnych oferowanych z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy dodane zostało kolejne, 45 miasto. Bezpośrednie połączenie do Manchesteru z pewnością cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszych regionów. Cieszy nas fakt, że Ryanair z powodzeniem działa na gdańskim lotnisku od 2003 roku i systematycznie zwiększa swój udział w pomorskim rynku przewozów lotniczych – dodaje Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. 

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie