Eurolot nowym partnerem akcji PAH

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
23 sierpnia 2012 14:03
4 komentarze
Reklama

Akcja społeczna "Woda dla Afryki" prowadzona wspólnie przez Polską Akcję Humanitarną i Cisowiankę zyskała nowego partnera. Została nim linia lotnicza Eurolot. Dzięki tej współpracy akcja pokona siłę grawitacji - specjalna puszka Cisowianki dedykowana kampanii dostępna będzie bowiem na pokładach wszystkich samolotów tej linii. Odbierając puszkę pasażerowie wspierają budowę studni i ujęć wodnych w Afryce.

Już wkrótce jeden z samolotów należących do floty Eurolotu zyska również barwy akcji. Będzie to nowoczesny, spełniający najwyższe standardy pod względem bezpieczeństwa, a także ekologii, Bombardier Q400 NextGen. Organizatorzy liczą, że ta niecodzienna forma promocji jeszcze bardziej zwróci uwagę na problem braku wody na świecie i zachęci do zakupu puszek i butelek Cisowianki, które w całości dedykowane są akcji. Na pokładach Eurolotu koszt zakupu takiej puszki pokryje przewoźnik.Akcja "Woda dla Afryki" (wcześniej Woda dla Sudanu) prowadzona jest przez Polską Akcję Humanitarną i Cisowiankę od 2008 roku. Jej celem jest zapewnienie dostępu do wody pitnej mieszkańcom Afryki, poprzez budowę studni i ujęć wodnych. Pomóc mają specjalne butelki Cisowianki o pojemności 0,33 litra, z których cały zysk przeznaczany jest na rzecz akcji. W sierpniu 2012 roku do butelek dołączyły specjalnie oznakowane puszki. Każda puszka i butelka, według szacunków Polskiej Akcji Humanitarnej, oznacza aż 5 litrów wody dla mieszkańców Afryki. Do tej pory dzięki kampanii dostęp do wody otrzymało kilka tysięcy ludzi.

Fot. Eurolot
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
hops 2012-08-24 09:59   
hops - Profil hops
puszki?!
gosc_999c0 2012-08-23 20:52   
gosc_999c0 - Profil gosc_999c0
Takie akcje to mydlenie oczu. Ciekawe ile z tych pieniędzy na prawdę pójdzie dla Afryki a ile na utrzymanie znajomych królika?
gosc_8fc23 2012-08-23 15:13   
gosc_8fc23 - Profil gosc_8fc23
a czy w rejsach wykonywanych dla LOT tez bedzie cisowianka?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama