×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot nowym partnerem akcji PAHAkcja społeczna "Woda dla Afryki" prowadzona wspólnie przez Polską Akcję Humanitarną i Cisowiankę zyskała nowego partnera. Została nim linia lotnicza Eurolot. Dzięki tej współpracy akcja pokona siłę grawitacji - specjalna puszka Cisowianki dedykowana kampanii dostępna będzie bowiem na pokładach wszystkich samolotów tej linii. Odbierając puszkę pasażerowie wspierają budowę studni i ujęć wodnych w Afryce.

Już wkrótce jeden z samolotów należących do floty Eurolotu zyska również barwy akcji. Będzie to nowoczesny, spełniający najwyższe standardy pod względem bezpieczeństwa, a także ekologii, Bombardier Q400 NextGen. Organizatorzy liczą, że ta niecodzienna forma promocji jeszcze bardziej zwróci uwagę na problem braku wody na świecie i zachęci do zakupu puszek i butelek Cisowianki, które w całości dedykowane są akcji. Na pokładach Eurolotu koszt zakupu takiej puszki pokryje przewoźnik.Akcja "Woda dla Afryki" (wcześniej Woda dla Sudanu) prowadzona jest przez Polską Akcję Humanitarną i Cisowiankę od 2008 roku. Jej celem jest zapewnienie dostępu do wody pitnej mieszkańcom Afryki, poprzez budowę studni i ujęć wodnych. Pomóc mają specjalne butelki Cisowianki o pojemności 0,33 litra, z których cały zysk przeznaczany jest na rzecz akcji. W sierpniu 2012 roku do butelek dołączyły specjalnie oznakowane puszki. Każda puszka i butelka, według szacunków Polskiej Akcji Humanitarnej, oznacza aż 5 litrów wody dla mieszkańców Afryki. Do tej pory dzięki kampanii dostęp do wody otrzymało kilka tysięcy ludzi.

Fot. Eurolot
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie