×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Od tygodnia latamy z ModlinaTrwa właśnie konferencja prasowa przedstawicieli Ryanair w Modlinie. Na podwarszawskim lotnisku zjawił się ponownie Michael O'Leary. Tematem spotkania, jak określił to irlandzki przewoźnik, są wspaniałe wiadomości dotyczące rozpoczęcia operacji Ryanair na lotnisku w Warszawie Modlin.

Przewoźnik świętuje pierwszy tydzień działalności na lotnisku w Modlinie i sprzedaje bilety na wybranych trasach już za 1 PLN w jedną stronę. W tej cenie polecimy z Warszawy Modlina do Oslo Rygge czy Sztokholmu Skavsta. 

Michael O'Leary zapowiedział również, że promocja cieszy się tak dużym powodzeniem, że zostanie przedłużona o kolejny tydzień. Walka o pasażerów z Modlina trwa dalej - przedstawiciele przewoźnika ogłosili, że będą oferować bilety o 50% tańsze niż Wizz Air.

- Jeśli Wizz Air będzie miał bilety za 1 PLN, to my będziemy latać za 50 gr - obiecuje Michael O'Leary.

W ciągu pierwszego tygodnia działalności, Ryanair przewiózł na trasach z Modlina 12 tys. pasażerów. W sumie z podwarszawskiego lotniska przewoźnik zrealizował ponad 70 lotów. Współczynnik wypełnienia miejsc wyniósł w tym okresie 85%, Ryanair nie omieszkał się również pochwalić swoją bardzo wysoką punktualnością.

Ryanair tajemniczo zapowiada również uruchomienie dwóch nowych tras na zimę, szczegóły poznamy dopiero pod koniec sierpnia. Obecnie prowadzone są rozmowy na ten temat z władzami portu lotniczego.

Przewoźnik zachęca również polskie organizacje do udziału przy tworzeniu kolejnego kalendarza, w którym personel pokładowy Ryanair prezentuje się w strojach bikini, zbierając tym samym środki dla fundacji charytatywnych.

Michael O'Leary, zapytany o rozwój jedynej bazy Ryanair we Wrocławiu, odpowiedział krótko, że w tym roku nie planują zwiększenia ilości zbazowanych samolotów na tym lotnisku.

Anna Żuchlińskagość_3041b - Profil
gość_3041b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie