×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin: Pasażerowie już w LondynieDwunastu pasażerów Ryanair nie wyleciało dzisiaj (16.07) z Modlina do Londynu. Odlecieli LOT-em z Okęcia na koszt portu w Modlinie.

- Dane na ten temat przekazywał nam przewoźnik. W pierwszej wersji słyszeliśmy o 40 osobach, potem liczba się zmniejszała, a ostatecznie ustaliliśmy, że zawrócono z gate’u 12 pasażerów - informuje nas Magdalena Bojarska z działu prasowego lotniska w Modlinie.

Co było powodem dzisiejszego zdarzenia? Pracownicy wszystkich służb lotniska ustalają przyczyny zaistniałej sytuacji. 

- Zapewne, jak zwykle, okaże się, że przyczyn było kilka; począwszy od kontroli bezpieczeństwa, przez kontrolę paszportową i bardzo restrykcyjne procedury przewoźnika co do czasu odprawy, w efekcie czego kilkanaście minut przed odlotem zamknięto gate - wyjaśnia Bojarska. 

Dzięki szybkiej decyzji władz portu, udało się rozwiązać problem. Lotnisko kupiło bilety lotnicze na rejs do Londynu dla wszystkich pasażerów.

- Zadbaliśmy również o dojazd na Lotnisko Chopina. Pasażerowie już dotarli do celu swej podróży i nawet dostaliśmy podziękowania od dwojga z nich - dodaje.gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie