×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dalsze zmiany w siatce British AirwaysBritish Airways wprowadza kolejne zmiany w swojej siatce połączeń krótkodystansowych w Europie oraz do Maroka.  

Brytyjski przewoźnik zwiększy częstotliwość lotów z Londynu Heathrow do Brukseli, Tuluzy oraz Zurychu. Od 27 stycznia 2013 roku będzie można polecieć osiem razy dziennie między Londynem a Brukselą. 
Od 3 lutego 2013 roku przewoźnik będzie oferował cztery loty dziennie z Londynu do Tuluzy.
Pod koniec listopada British Airways zwiększy częstotliwość rejsów z Londynu do Zurychu do czterech dziennie.
Wraz z początkiem sezonu zimowego przewoźnik zwiększy częstotliwość lotów z Londynu Gatwick do Marrakeszu. Do Maroka będzie można polecieć codziennie, obecnie rejsy na tej trasie odbywają się trzy razy w tygodniu.
Zmniejszona zostanie za to częstotliwość lotów z Londynu Heathrow do Marrakeszu. Zamiast dotychczasowych pięciu rejsów tygodniowo, przewoźnik będzie oferował w sezonie zimowym trzy loty w tygodniu.
Z lotniska Heathrow do Agadiru będzie można polecieć tylko dwa razy w tygodniu, w soboty oraz niedziele.
Loty na tej trasie będą obsługiwane samolotem Airbus A319 należącym do British Airways, a nie jak do tej pory samolotami bmi.

British Airways stopniowo wprowadza zmiany częstotliwości rejsów w swojej siatce po przejęciu linii lotniczej bmi oraz uzyskaniu dodatkowych slotów na lotnisku Heathrow.


Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie