Fotorelacja z Gali NLL 2011

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
31 marca 2012 19:30
7 komentarzy
Reklama

W czwartek (29.03) w nowym budynku Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się Gala podsumowująca Plebiscyt Najlepsza Linia Lotnicza 2011. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

Poznaj wyniki głosowania internautów i Kapituły.

Recepcja dla gości była otwarta od godziny 19:00.


Gości witały stewardessy w specjalnie zaprojektowanych mundurach galowych.Urokliwe wnętrza Muzeum Lotnictwa czekają na pierwszych gości...Ta lokalizacja to idealne miejsce do wręczenia lotniczych nagród.Tegoroczna Gala zgromadziła 200 wyśmienitych gości, przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk, firm związanych z lotnictwem oraz władz samorządowych.

Zgromadzeni goście z niecierpliwością oczekują na oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu.Przed częścią oficjalną wystąpiła również grupa "Ocelot" z tańcem na szarfach.

Oficjalną część uroczystości prowadziła Agnieszka Popielewicz z Polsatu oraz Tomasz Mars.Kilka słów na temat Plebiscytu wygłosił Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.

Nagrody w poszczególnych kategoriach wręczali przedstawiciele władz samorządowych. Marek Sowa wręcza nagrodę dla easyJet w kategorii "Najlepsza Tania Linia Lotnicza".Laureaci głosowania Kapituły w kategorii najlepsza biznesowa linia lotnicza.Od lewej: Bart Buyse, dyrektor Lufthansy na Polskę, Mete Akandere, szef Turkisha w Polsce oraz Zbigniew Mazur z zarządu LOT-u.Specjalną nagrodę dla kapitana Tadeusza Wrony wręczył Paweł Cybulak.Po części oficjalnej czas na kuluarowe rozmowy...

... oraz kolację.


Redakcja portalu Pasazer.com i przyjaciele.Zabawa trwała do godziny 2:00.Współorganizatorem Gali był Kraków Airport.

Piotr Bożyk
Fot. Anna Robaczyńska, Sebastian Guśliński, Kraków Airport
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mietek 2012-04-02 15:20   
mietek - Profil mietek
Dobra była wszama?;-)
rafciooo77 2012-04-01 21:17   
rafciooo77 - Profil rafciooo77
Właśnie na targach GLOB w Katowicach dostałem ten notatnik :)
gosc_ca82e 2012-04-01 21:04   
gosc_ca82e - Profil gosc_ca82e
Ten Pan 'od notatnika' to Wojciech Borys dyrektor handlowy Turkish'a w PL a rozdawał je podczas targów turystycznych GLOB w Katowicach i być może będzie rozdawał inne fajne gadżety TK na następnych tegorocznych targach GTT w Gdańsku :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama