Nowa strona OLT Express

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
15 lutego 2012 21:44
48 komentarzy
Reklama

Linie lotnicze OLT Express ogłosiły dziś (15.02) uruchomienie kilkunastu nowych połączeń krajowych. Sprzedaż biletów na nowych kierunkach ruszyła o godzinie 18:00, wtedy też została udostępniona nowa strona internetowa przewoźnika www.oltexpress.com.

Na stronie głównej znajdziemy teraz wyszukiwarkę lotów oraz mapkę połączeń obsługiwanych przez OLT Express. W zakładkach w górnej części strony znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące naszej podróży, ofertę przewoźnika dla biznesu, rozkład lotów oraz informacje kontaktowe. W dolnej części witryny przeczytamy natomiast o aktualnych promocjach, bieżących wiadomościach dotyczących przewoźnika oraz informacje o taryfach.

OLT Express oferuje teraz zniżki dla dzieci do 16 roku życia - za bilet zapłacą połowę ceny, natomiast dzieci do drugiego roku życia podróżują za darmo.Udostępniona została zakładka do odprawy on-line - jest ona możliwa od 72 do 3 godzin przed odlotem. Będziemy mogli wybrać miejsce w samolocie oraz wydrukować swoją kartę pokładową. Tuż obok znajdziemy także opcję zmiany rezerwacji - daty przelotu lub nazwiska pasażera.

Zaglądamy do systemu rezerwacyjnego przewoźnika - jest on o wiele bardziej przejrzysty oraz łatwiejszy w obsłudze od poprzedniego. W prostszy sposób możemy zmienić teraz datę podróży, również dostępne taryfy są przedstawione w czytelny sposób.Wkrótce zostanie także uruchomiony program lojalnościowy, szczegóły poznamy w niedalekiej przyszłości.Nowa strona internetowa OLT Express jest przejrzysta, łatwa w obsłudze i w prosty sposób możemy znaleźć intersujące nas informacje. System rezerwacyjny robi również pozytywne wrażenie, jest zdecydowanie bardziej przyjazny pasażerowi.

Ceny biletów na nowe połączenia zaczynają się od 99 PLN w jedną stronę, warto więc już teraz odwiedzić witrynę i zarezerwować przeloty w promocyjnych cenach.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
spotter10 2012-02-20 11:33   
spotter10 - Profil spotter10
Mała poprawka: A1 z Gdańska do Torunia A4 Katowice-Kraków to obecnie koszt w dwie strony 95,80 PLN. A pamiętajmy, że to tylko kawałki A1. Więc nijak jazda samochodem się nie opłaca. I to praktycznie do każdego miasta, do którego OLT planuje latać z GDN taniej wychodzi samolotm przy cenach 99 pln/odcinek a do niektórych (KRK i RZE napewno) przy wyższej cenie (149 i 199) dla dwóch osób.
gosc_b9142 2012-02-20 10:38   
gosc_b9142 - Profil gosc_b9142
spotter: Święte słowa. Powoli ludzie zaczynają liczyć swój czas. Oczywiście mam w rodzinie dziadków, którzy _tylko kolej_ i nie ma innej opcji, i najlepiej nocny druga klasa na siedząco, bo tak jeździli całe życie. Ale już wuj zajarzył, że GDN-WRO samolotem w 1:20 to jednak co innego, niż pociągiem w 9 godzin, a kuzyn też już nigdy nie pojedzie pociągiem, bo ostatnio przez całą drogę bał się, że go okradną, takie typy się snują. Ludzie uciekają od kolei w tempie nomen omen ekspresowym. Z samochodem trochę gorzej, bo jednak własny wóz daje wolność, ale dojdziemy mam nadzieję do tego, co jest w Hiszpanii - lądujesz, bierzesz samochód na dzień czy dwa, oddajesz go na lotnisku, a cały koszt wypożyczenia to 100-150 zł za dobę (30 EUR, normalna stawka). Samochód jest świetny na mieście i poza, ale na długą trasę po co się męczyć. Niedowiarkom przypomnę, że płaca MINIMALNA w Polsce to w tej chwili równe 1500 zł, ca 1200 na rękę, czyli raz do roku 2x99 zł jest dostępne nawet dla osoby pracującej na kasie w Biedronce. Zupełnie nowe perspektywy.
spotter10 2012-02-20 10:15   
spotter10 - Profil spotter10
Moim zdaniem, przy dobrym poziomie cenowym mają szansę się utrzymąć siatka połączeń zagranicznych z GDN (z przesiadką). W marcu wybieram się na weekend z dziewczyną do KRK i lecimy ELO za 850 PLN. Niby dużo, ale jest to dla nas korzystniejsze, bo: 1. Paliwo by nas kosztowało 700 PLN i VAT'u nie odliczysz, a od biletu TAK; 2. Odpadają mi koszty autostrad A1 i A4 (jakieś 60-70 PLN); 3. Jest znacznie bezpieczniej; 4. Nie musimy brać wolnego dnia w pt. żeby dojechać do KRK; 5. W Nd na spokojnie możemy sobie jeszcze pochodzić po Krakowie - wylot dopiero o 1730. I to moim zdaniem jest znacznie bardziej opłacalne dla nas przy takich cenach biletów. Natomiast teraz w OLT byśmy zapłacili... raptem 400 PLN. Czyli że nawet przy podwójnie wyższych cenach (200 PLN za odcinek/os) nadal jest to korzystne. Takie działanie i odpowiednia promocja może zachęcić ludzi do latania. Na trasie GDN-SZZ przy odpowiednich cenach też jest to bardzo korzystne połączenie. Niestety, ale nie ma trasy eksrepsowej (poza kilkoma małymy odcinkami) i podróż zajmuje 4-5h. Za paliwo trzeba zapłacić średnio 300 pln. Do tego dochodzi zmęczenie i ryzyko wypadku, mandatu itp. Więc jeżeli lecąc samemu, nawet płacąc 400 PLN wydaje mi się to bardziej atrakcyjne. OLT ma szansę ściągnąc i zwykłych ludzi i biznes. 3mam za nich kciuki i czekam aż zaczną latać, by zweryfikować rzeczywistość z tym, co teraz piszemy.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama