×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Owocna wizyta w PekinieDzisiaj (21.12) rano w Pekinie, w obecności Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, prezes PLL LOT Marcin Piróg podpisał list intencyjny z Air China. 

W czasie porannego spotkania głów obu Państw i najważniejszych przedstawicieli polskiej gospodarki, PLL LOT otrzymały wiele zapewnień i wsparcia ze strony Air China. Rokuje to  sukces planowanych ponownych rejsów polskiego przewoźnika do i z Chin. Ukoronowaniem rozmów było podpisanie listu intencyjnego pomiędzy narodowymi przewoźnikami Polski 
i Chin, który jest zapowiedzią i wyrazem gotowości współpracy.

- Wizyta w Chinach jest jedną z najbardziej owocnych w ostatnim czasie – powiedział Marcin Piróg. - Cieszę się, że relacje z narodowym przewoźnikiem Chin  układają się tak pozytywnie i wierzę, że obietnice dotyczące otrzymania odpowiednich slotów w Pekinie zostaną spełnione już do stycznia 2012 roku.

Ustalenia dokonane na forum gospodarczym w stolicy Chin są jednymi z kluczowych 
w kwestii uruchomienia bezpośrednich połączeń na trasie Warszawa – Pekin, które narodowy przewoźnik planuje uruchomić w czerwcu 2012 roku. Rejsy LOT-u do stolicy Chin zostaną wprowadzone do systemu rezerwacyjnego przewoźnika po otrzymaniu slotów. Nowe połączenie będzie obsługiwane samolotami Boeing 767 a od końca 2012 roku samolotami Boeing 787 Dreamliner.

Anna Żuchlińska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie