×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Łodzi do Oslo Rygge
Dziś (1.11) tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie połączenia na trasie Łódź – Oslo Rygge. Połączenie będzie obsługiwane od 25 marca 2012 roku, dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. W środy samolot będzie odlatywał z Łodzi o godz. 19:45, natomiast w niedziele odlot zaplanowano na godz. 16:25.
- Bardzo cieszy nas fakt uruchomienia nowego połączenia z łódzkiego lotniska. Świadczy to o tym, że Ryanair widzi w regionie łódzkim duży potencjał. Nadal prowadzimy z przewoźnikiem rozmowy na temat możliwości uruchomienia od sezonu letniego kolejnych nowych połączeń. To doskonała informacja dla wszystkich, którym brakowało połączenia do stolicy Norwegii - powiedział Mariusz Jachimek - doradca zarządu ds. handlowych i rozwoju siatki połączeń Portu Lotniczego Łódź.

Ryanair operował już na jedno z lotnisko obsługujących stolicę Norwegii.

 - W sezonie zimowym 2009/2010 Ryanair realizował już takie połączenie. Wówczas samoloty irlandzkiego przewoźnika lądowały na innym lotnisku w tym regionie - Oslo Torp, położonym dalej od samego miasta i gorzej z nim skomunikowanym. Co jest istotne - tym razem trasa wejdzie od sezonu letniego, co zdecydowanie lepiej rokuje sprzedaży na tym kierunku
– dodał Jachimek.

Tomasz Wyszyńskigość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie