Ryanair: Z Łodzi do Oslo Rygge

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
01 listopada 2011 16:45
4 komentarze
Reklama

Dziś (1.11) tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie połączenia na trasie Łódź – Oslo Rygge. Połączenie będzie obsługiwane od 25 marca 2012 roku, dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. W środy samolot będzie odlatywał z Łodzi o godz. 19:45, natomiast w niedziele odlot zaplanowano na godz. 16:25.
- Bardzo cieszy nas fakt uruchomienia nowego połączenia z łódzkiego lotniska. Świadczy to o tym, że Ryanair widzi w regionie łódzkim duży potencjał. Nadal prowadzimy z przewoźnikiem rozmowy na temat możliwości uruchomienia od sezonu letniego kolejnych nowych połączeń. To doskonała informacja dla wszystkich, którym brakowało połączenia do stolicy Norwegii - powiedział Mariusz Jachimek - doradca zarządu ds. handlowych i rozwoju siatki połączeń Portu Lotniczego Łódź.

Ryanair operował już na jedno z lotnisko obsługujących stolicę Norwegii.

- W sezonie zimowym 2009/2010 Ryanair realizował już takie połączenie. Wówczas samoloty irlandzkiego przewoźnika lądowały na innym lotnisku w tym regionie - Oslo Torp, położonym dalej od samego miasta i gorzej z nim skomunikowanym. Co jest istotne - tym razem trasa wejdzie od sezonu letniego, co zdecydowanie lepiej rokuje sprzedaży na tym kierunku
– dodał Jachimek.

Tomasz Wyszyński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gosc_edc97 2011-11-28 22:06   
gosc_edc97 - Profil gosc_edc97
Na bank wypali. Widze co dzieje sie teraz Torp skad lata Wizzair do Wawy. Pełny ląduje pełny startuje i tak codziennie. Szok. Ogłoszenia po Polsku, polscy pracownicy na lotnisku. Teraz Rygge sie zmieni w Polskie miasteczko tak jak Torp. Kwestia czasu i tego czy cena lotu będzie podobna co do wawy z Wizzair.
gosc_6f85a 2011-11-04 11:59   
gosc_6f85a - Profil gosc_6f85a
Zobaczymy czy tym razem się uda, próba z Torp była niepowodzeniem. Poza tym uważam że to raczej Polacy do roboty będą latali na tej trasie a nie turyści z Norwegii.
rayan_mnc 2011-11-04 00:17   
rayan_mnc - Profil rayan_mnc
Może i jest to pomysł na zwiększenie liczby chętnych (a konkretnie turystów, którzy o Polsce nie mają pojęcia) ale byłoby to niewątpliwie wprowadzanie klientów w błąd. Przy obecnym skomunikowaniu Lublinka z Warszawą opisywanie tego lotniska jako Lodz/Warszawa byłoby żartem. Poza tym Łódź nie jest małą miejscowością pod Warszawą tylko miastem, które utrzymuje lotnisko dla swoich własnych potrzeb.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama