×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair: Testerzy jakości wybraniLinie Finnair oraz lotnisko Helsinki przedstawili nowych testerów jakości (Quality Hunters): Yuvala Golana, Mette Frøkjær Hansen, Mirvę Lempiäinen, Tomasa Spohna, Sanjoo Malhotra, Françoise Lin i Asami Nagai. Wybrani testerzy będą przez sześć najbliższych tygodni latać liniami Finnair z lotniska w Helsinkach do licznych miejsc w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Podczas tych podróży będą obserwować ruch lotniczy oraz powiązane usługi w celu poprawienia komfortu pasażerów, opisując swoje doświadczenia i propozycje zmian na swoich blogach na stronie Qualityhunters2.com.Druga edycja programu ma skłonić wszystkie osoby, które chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami, pytaniami lub sugestiami z testerami jakości, liniami Finnair lub lotniskiem Helsinki, do udziału w dyskusjach prowadzonych na stronie programu oraz w mediach społecznościowych. Wszystkie pomysły zostaną wzięte pod uwagę. Aby zachęcić do konstruktywnych komentarzy, ósmy Quality Hunter zostanie wybrany spośród uczestników internetowych dyskusji przez pozostałych Quality Hunterów, do których dołączy w ostatnim tygodniu projektu.

- Razem z lotniskiem Helsinki pragniemy podnieść poziom zadowolenia z naszych usług wśród pasażerów i chcemy uczynić to w interaktywny sposób, który najlepiej odpowiada dzisiejszym sposobom komunikacji - powiedział Antti Nieminen, dyrektor ds. marketingu i innowacji Finnair. - Naszym celem jest ciągłe rozwijanie naszych usług oraz oferowanie klientom komfortu oraz opieki na każdym etapie podróży - dodał.- Druga edycja programu Quality Hunter jest naturalnym przedłużeniem wieloletniej współpracy pomiędzy lotniskiem Helsinki a liniami Finnair oraz naszych wspólnych usług - powiedziała Johanna Metsälä, kierownik ds. obsługi klientów lotniska Helsinki. - Chcemy przeprowadzić otwarte dyskusje na temat możliwości usprawnienia podróży lotniczych, z każdym, kto zechce wyrazić swoje zdanie - dodała.

W tym roku każdemu testerowi jakości została przypisana specjalna kategoria, na której będzie się koncentrował. Yuval Golan, Izraelczyk mieszkający w Rzymie i zwycięzca publicznego plebiscytu 2256 głosami, zajmie się kategorią "Kontakty towarzyskie". Mette Frøkjær Hansen z Aarhaus w Danii zajmie się kategorią "Usługi". Mirva Lempiäinen, Finka mieszkająca w Nowym Jorku, przyjrzy się kategorii "W drodze", a podczas swoich podróży odwiedzi również Warszawę. Tomas Spohn, Niemiec mieszkający w Berlinie, zajmie się "Rozrywką". Sanjoo Malhotra ze Sztokholmu w Szwecji zbada kategorię "Jedzenie i picie".


Fot. Piotr Bożyk

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_9477d - Profil
gość_9477d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie