×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair: Angry Birds polecą do SingapuruPtaki z gry Angry Birds przygotowują się do najdłuższego lotu. Już 20. września podczas lotu do Singapuru samolot linii Finnair będzie gościć tę słynną na całym świecie grę na komórkę, opracowaną przez fińską firmę Rovio. W trakcie lotu fani gry wezmą udział w Azjatyckich Zawodach w Angry Birds na wysokości 10 kilometrów.

- Choć ptaki z Angry Birds obleciały już prawie cały świat, podróż do Singapuru będzie ich najdłuższym jak dotąd lotem. Gra Angry Birds została pobrana na rozmaite platformy już ponad 350 milionów razy i niezmiernie cieszy nas, że możemy oferować nowe gry i produkty z tej serii dla rosnącej rzeszy fanów – powiedział Peter Vesterbacka, dyrektor ds. marketingu firmy Rovio.- Ten sojusz latających świadczy o kreatywnym i nowatorskim sposobie funkcjonowania linii Finnair. Finnair jest ważnym uczestnikiem rynku połączeń lotniczych pomiędzy Azją a Europą, a naszym celem jest podwojenie liczby lotów azjatyckich do 140 lotów tygodniowo do 2020 roku. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w promowaniu fińskich innowacji w Azji – powiedział Jarkko Konttinen, wiceprezes Finnair ds. marki i marketingu.

Podczas lotu miłośnicy gry Angry Birds oraz pozostali pasażerowie będą mogli wziąć udział w turnieju dzięki specjalnie zaprogramowanym na tę okazję konsolom do gry, rozdawanym pasażerom. Zwycięzca konkursu – rozgrywanego na wysokości dziesięciu kilometrów – zostanie dumnym posiadaczem pierwszego tytułu Mistrza Angry Birds w Azjatyckich Zawodach.

Ty również możesz wziąć udział w tym locie! Wystarczy, że do 12 września wyjaśnisz na stronie Finnair.com/angrybirds, dlaczego to właśnie ty jesteś najbardziej zagorzałym fanem gry. Pięciu najbardziej popularnych fanów i 2-3 fanów wybranych przez jury otrzyma bilety na lot do Singapuru.

W trakcie lotu szczegóły dotyczące turnieju, skrzydlatych bohaterów i porażki świń będzie można śledzić na bieżąco na Twitterze przewoźnika oraz Finnair.com/angrybirds.

Fot. Rovio
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie