×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qantas: We flocie również Airbus A320
Linie Qantas wykorzystają samoloty Airbus A320 do uruchomienia nowej linii premium na trasach z i do Australii oraz Azji. Ponadto spółka joint venture australijskiego przewoźnika Jetstar wybrała A320 do dalszego rozwoju w Australii i Azji.

Wraz ze zobowiązaniem do zamówienia co najmniej 106 samolotów z rodziny A320, w tym 78 samolotów A320neo, Qantas dołączają do grona nabywców maszyn z rodziny A320.

 -Jesteśmy zadowoleni z inwestycji w Airbusa A320, w tym nowe modele A320neo, wynikającej z międzynarodowego planu przekształceń linii Qantas oraz azjatyckiej ekspansji przewoźnika Jet Star - powiedział Alan Joyce, prezes Qantas. - Rodzina samolotów A320 charakteryzuje się wyjątkową sprawnością operacyjną, a także komfortem, co w połączeniu z jego ekologią czyni go doskonałym wyborem dla Qantas - dodał.Decyzja o wykorzystaniu przez Qantas samolotów Airbus na trasach krótkich i średnich wynika z długoterminowej strategii budowania floty w oparciu o bardziej wydajne i niezawodne samoloty.

- Qantas to wyjątkowo przyszłościowa i pionierska linia lotnicza. Cieszymy się, że odgrywamy tak znaczącą rolę w przyszłości strategii tej firmy - powiedział John Leahy, wiceprezes Airbusa. - W obecnej, zaciętej konkurencji na rynku jest to świetny dowód poparcia dla naszych ekologicznych Airbusów A320neo i A320 - dodał.

Piotr Bożyk
Fot. Airbus Mediagość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie