×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


British Airways: Nie będzie strajkuBritish Airways i związek zawodowy Unite doszli do porozumienia. Strony sporu zobowiązały się, że będą dalej szukać "sprawiedliwego i uczciwego rozwiązania długiej dysputy". Spór pomiędzy BA i Unite dotyczy wynagrodzeń, godzin pracy i liczby zatrudnionych osób.

Unite groził, że w przypadku braku woli porozumienia ze strony przewoźnika może zarządzić strajk. Miał on odbyć się w trakcie świąt wielkanocnych. W rzadkim wspólnym oświadczeniu szef BA, Keith Williams, i szef Unite, Len McCluskey, poinformowali, że obydwaj zdają sobie sprawę z tego, że długotrwałe porozumienie jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania linii lotniczej.

Pracownicy personelu pokładowego BA w marcu przegłosowali decyzję o strajku. Kierownictwo związku wstrzymało protest, aby nie zamykać sobie drogi do dalszych negocjacji. Przewoźnik ze swojej strony wydłużył o 28 dni termin, w którym Unite ma przedstawić ostateczną propozycję.

Nieoficjalnie wiadomo, że w negocjacjach BA i Unite pomaga Mark Hamlin, jeden z najbardziej znanych psychologów w Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się on w sprawach związanych z brakiem zaufania, wrażliwością i skomplikowanymi relacjami interpersonalnymi.

Dominik Sipiński


Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie