Jet2.com poleci do Maroka

17 listopada 2023 09:05

Brytyjski niskobudżetowy przewoźnik Jet2.com uruchomi dziesięć połączeń do dwóch marokańskich miast. Trasy do Agadiru i Marrakeszu zostaną zainaugurowane na początku października i listopada 2024 roku. 

Reklama

Jet2.com uruchomi cztery połączenia do Marrakeszu i sześć do Agadiru. Do pierwszego z wymienionych miast brytyjski niskobudżetowy przewoźnik poleci z Birmingham, Londynu-Stansted, Manchesteru i Glasgow. Rejsy z trzech angielskich miast zostaną zainaugurowane 4 października 2024 roku i będą realizowane przez cały rok. Loty z największego miasta w Szkocji wystartują miesiąc później czyli 4 listopada i będą wykonywane jedynie w sezonie zimowym.


Do Agadiru brytyjska linia poleci z wyżej wymienionych miast, a także z Bristolu i Leeds/Bradrofd. Trasy z Anglii zostaną zainaugurowane w dniach 3-6 października 2024 roku, natomiast z Glasgow na początku listopada. W przypadku Agadiru wszystkie połączenia będą całoroczne.


- Cieszymy się, że możemy zaproponować naszym pasażerom i klientom brytyjskich biur podróży nasz najnowszy kierunek czyli Maroko. Jesteśmy głęboko przekonani, że oferowane przez nas połączenia do Agadiru i Marrakeszu będą się cieszyły dużym zainteresowaniem – powiedział Steve Heapy, prezes Jet2.com.


- Jestem przekonany, że współpraca z Jet2.com i brytyjskimi touroperatorami przyciągnie dużą liczbę turystów i dodatkowo pobudzi gospodarkę naszego kraju – podkreśla Adel El Fakir, prezes Marokańskiej Organizacji Turystycznej.Na tę chwilę loty z Wielkiej Brytanii do Maroka obsługują m.in. Ryanair, który jest liderem na rynku przewozów pasażerskich między Europą i Afryką, Wizz Air, easyJet, TUI Airways, British Airways i Royal Air Maroc.


Agadir i Marrakesz są najpopularniejszymi kierunkami turystycznymi w Maroku, które jest obok Egiptu drugim najchętniej odwiedzanym przez turystów afrykańskim krajem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy